Свеж
висесани Сино Бел Цвет 2 парчиња Влажна Торба Со Џебови Со Патент Што Може Да Се Перат Пространа Торба За Пелени За Еднократна Употреба За Патување,Плажа,Дневен Пре?

висесани Сино Бел Цвет 2 парчиња Влажна Торба Со Џебови Со Патент Што Може Да Се Перат Пространа Торба За Пелени За Еднократна

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани пелени Затворањето на патентот содржи протекување и мириси. Овие крпа пелена бебе влажна торба се совршени за држење нешто од платнени пелени до валкана облека до влажни костими за капење. Најдобра крпа пелена влажна торба бебе влажна торба!. Користи слатки дизајни со најквалитетни шевови и изработка влажна торба. Нашата ткаенина пелена влажна кеса е изработена од квалитетен полиестерски тпу издржлив водоотпорен материјал, чувајте валкани платнени пелени во вреќа за бебиња со влажна крпа за да ја користите како мобилна пелена што содржи мирис. Со рачка за прицврстување, прицврстете ја торбата каде и да ви треба – количка, маса за пресоблекување или куфер. ❥Големи 30см х 36см (прибл.8 инчи) влажната кеса со 2 џебови со патент може да собере приближно 5-7 платнени пелени. Мали 22см х 15см (прибл. 9in) влажна торба со 1 Џеб со патент, исто така, може да собере многу работи. Плус, оваа крпа пелена влажна торба за бебиња доаѓа со рачка за лесно носење или прицврстување на вашата торба за пелени или количка. Оваа торба влажна крпа пелена бебе е совршен начин да ги задржите вашите влажни, валкани или миризливи предмети содржани. ♔Исто така, оваа влажна торба е одлична за патување, можете да ја организирате вашата чиста или валкана облека, долна облека, чорапи, костими за пливање и други работи во оваа влажна торба за бебиња. Фрлете ја испотената облека за трчање во кеса крпа пелена влажно бебе пред да се измешате со багажот за да ја одржите вашата дневна облека мириса слатко. НАЈДОБРО од с, тоа е одлична платнена пелена влажна торба за подарок за туш за бебиња!. Еко-пријателски, избришани, перат, еднократно влажна кеса, миење раце и сушење на воздух се препорачуваат за продолжување на животниот век на оваа крпа пелена влажна торба бебе влажна торба. Многу вреди да се купи крпа пелена торба влажно бебе!. *** БРЕНД** * ВИСЕСАНИ значи обезбедување живописна шема и стилски стил за Закачување Влажни Суви Кеси . Во исто време, тоа се залага и за оптимистичкиот став и страста кон животот.***ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ* * * Производ : Женски Чанта Материјал : 100% Полиестер Со Тпу Ткаенина Пространа Големина : [Голема]14,2 инчи (Л)х 11,8 инчи (В) / [Мала]8,7 инчи (Л)х5.9ин (В) Влажните кеси се одлични за носење пелени, валкана облека за вежбање и влажни костими за капење. Не само за влажни работи – овие чанти прават одлични организатори за играчки, додатоци, тоалети, електроника, патувања и многу повеќе! ***ПРЕДНОСТ* * * Мода И Стилски, Еднократно И Водоотпорен, Висок квалитет - - - - трим и атрактивен дизајн.

За производот

Купувачите избираат и

РАНЕЦ ЗА ПУМПА за ГРАДИ : големина На Торба 11, 8х8, 1х14 инчи Горниот оддел со простран простор е компатибил�

ГОЛЕМИНИ : 11(Л) х 7,8(В) х 15 (Ч) инчи, најдобро за држење бебешки работи и повеќето тенки предмети, дури и лапт

Пешкир памук ПЕЛЕНА ЗА ВОЗРАСНИ ПЕЛЕНИ ПАНТАЛОНИ ЗА ПИСОАР ШТО СЕ ПЕРАТ : Помекиот материјал прави да се

Голем капацитет и совршена температура : бришачот може да собере марамчиња за бебиња со различни големи

ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВИ ВЛАЖНИ КЕСИ : Големата е 11,8" х 14,2", Малата е 5,9 "х 8,7" Големата торбичка има две пр�

Висококвалитетни МатеријалиНашата влажна дневна торба изработена од водоотпорен 100% полиестер, Силна и

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как

€ДОВОЛНО ПРОСТОРвклучени 2 парчиња, голема торба : L11 2", Мала торба : L5 7"; Мала тежина, лесна за носење...

Полиестер ПЕЛЕНИ ВРЕЌИ торба за пелени во стилот на Тоте е дизајнирана со врвен патент, тоа ќе биде лесе�

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

ПРАКТИЧНО ЗА СТАВАЊЕ И ИСКЛУЧУВАЊЕ : Пелената За Возрасни прифаќа дизајн на прицврстувачи за куки и јам�

Овој водоотпорен мултифункционален ранец за нега е изработен од водоотпорна полиестерска ткаенина Џеб

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

Еластична, Микрофибер ● Дише и удобно : капакот на масата за менување е изработен од висококвалитетен м�

Боровинки Неговата прилагодлива и во големина и во апсорпција Прилагодете ја големината додека вашето

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как

Димензии : 11 (L) X 78 (W) X 15 (H) инч Материјал : Изработен од платно Структура : 1 голем главен џеб, 2 странични от�

Двоен Патент : Две прегради со патент чувајте ги влажните и сувите крпи одвоени во иста кеса Затворањето

Водоотпорна полиестерска крпа Произведено во САД Или Увезено Изработен од полиестерска ткаенина отпор

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Мека трогателна ткаенина од диагон, лесни, бунари, издржливи, лесни за чистење, водоотпорни Мерките за н�

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

Овој водоотпорен мултифункционален ранец за нега е изработен од водоотпорна полиестерска ткаенина Џеб

Исклучителен квалитет : само материјали со врвен квалитет се користат за производство На Јапонски прир�

●Издржлив Материјал 15*22см(11 Големите кеси може да се користат како складирање за пелени, костими за кап�

Голем Капацитетторбата за менување се одликува со добро организирана структура и секакви корисни џебо�

100% Памучна Мешавина Може Да Ја Прилагоди Големината, Проследено Со Децата Растат И Растат Одлично За Се�

Голем Капацитетторбата за менување се одликува со добро организирана структура и секакви корисни џебо�

Овој водоотпорен мултифункционален ранец за нега е изработен од водоотпорна полиестерска ткаенина Џеб

Големина на ранец : 10,6 Lx 7,8 Wx 14 H инчи Голем Капацитет : 1 главен џеб и 2 странични џебови, 1 преден џеб со пат�

Scroll