Свеж
Iwomcare лажни заби фурнир заби и алтернатива за белење без болка без снимки без дупчење совршена насмевка за неколку минути

Iwomcare лажни заби фурнир заби и алтернатива за белење без болка без снимки без дупчење совршена насмевка

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Специјално дизајнираните козметички заби Топ и долни единици работат за заби за деформитети, правејќи ги вашите витраж или исчезнати заби покриени со убав изглед и насмевка самоуверено Големината може да се прилагоди по ставањето во топла (варена) вода пред употреба, што им овозможува на повеќето луѓе, прилично лесно за употреба за да ве насмее веднаш. Заштеда на трошоците за да се избегне заби, ефективна, паметна насмевка и паметен живот. Целосниот сет на козметички заби е одлична алатка за белење на забите и вашата орална нега. Добредојдовте да имате привремена удобност за насмевка. Тоа е одлична алтернатива за скапите загради. Прекрасните заби за заби во природна боја на забите ве прават посигурно да се насмеете додека разговарате заедно со вашите најблиски/пријатели. Специјално дизајнираните козметички заби Топ и долни единици работат за заби за деформитети, правејќи ги вашите витраж или исчезнати заби покриени со убав изглед и насмевка самоуверено. Големината може да се прилагоди по ставањето во топла (варена) вода пред употреба, што им овозможува на повеќето луѓе, прилично лесно за употреба за да ве насмее веднаш. Заштеда на трошоците за да се избегне заби, ефективна, паметна насмевка и паметен живот. Целосниот сет на козметички заби е одлична алатка за белење на забите и вашата орална нега. Добредојдовте да имате привремена удобност за насмевка. Тоа е одлична алтернатива за скапите загради. Прекрасните заби за заби во природна боја на забите ве прават посигурно да се насмеете додека разговарате заедно со вашите најблиски/пријатели. Дали сакате насмевка поубава? Топло добредојдовте да имате еден комплет за заби за привремена насмевка. Инстанции фурнири протези лажни заби насмевка забини заби за заби на горниот и долниот дел од удобноста, вклопуваат приклучоци за заби за да направат бел заб убав уредно и долните заби фурнир единици работат за заби на деформитети, правејќи ги вашите витраж или исчезнати заби покриени со убав изглед и насмевка самоуверено. Прилагодливо дозволува да им одговара на повеќето луѓе и брзо да ве насмее веднаш. Природната боја на забите ве прави повеќе насмевка додека разговарате заедно со вашите најблиски/пријатели. Добра алтернатива на скап фурнир и заштеда на трошоците за да имате убава насмевка.

За производот

Купувачите избираат и

Одговара на секој филипс Соник кликнете на четка за заби Вистински филипс Sonicare електрични четка за заби

✅ 【Длабоко чиста заби】 Електрична четка за заби испорачува 32000 удари во минута, отстранувајќи до 5x пов�

Водата Флоссер чисти и отстранува 99,99% од плакетите и остатоци од храна Ефективно спречува да смрдат ост

Стоматолошката нега на рака и чекан е специјално формулирана со највисоко ниво на рафинирана сода бика�

Чувствителните, супер, ултрафини влакна обезбедуваат нежно четкање за почетници, новороденчиња за беби

Направете четкање забава со четки што ги карактеризираат омилените ликови на вашите деца! Електричните

Четка за Заби за Батерии За Возрасни И Деца : ВКЛУЧУВА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ + БОНУС ПАКЕТ Чувајте ги забите чисти

Светло и преносно : ykelin litener кутијата е лесна и совршена за вас да носите на работа, училиште или патување

1 случај на црна ортодонтска држач со огледало Мала компактна големина, полесно се вклопува во џебовите.

Мек, флексибилен, силиконски раб Безбедно отстранете ја плаката и остатоците од површините на јазикот...

Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне Чаша за четкање од типот на рачката, функцио�

? ? ? 【Интензивна паста за заби за отстранување на дамки】 Силната моќ за чистење на сода бикарбона може д

Кажете му збогум на монотони, без вкус, неуредна бањи Костумите се чуваат на уреден начин, а сетот за бањ�

2 рабови за целосно чистење Ергономска форма Не предизвикува повраќање на рефлекс Лесен за употреба пор

5 режими за четкање чист режим : дневно чистење; чувствителен режим Чистење со помал интензитет за чувст�

Отстранува дамки во вредност од години за побела и посветла насмевка во само неколку третмани Напредни

100 пакувања, природно Групите и плакерот се спакувани заедно Бесплатниот еластичен плацер за загради е �

✅ 【Високо ефикасна ламба за белење】 со сини LED светла со голема моќност, уникатен полукружен дизајн на

КОМПЛЕТ ЧЕТКА ЗА ЗАБИ ЗА ПАТУВАЊЕ СО СЛАМА ОД ПЧЕНИЦА2 Големи четки за заби за патување направени од сла�

Зашилената мека млазница на силконе ја прави нечистотијата никаде да се скрие Нечистотијата сака да се

✿ 【Специјален дизајн во форма на U】 Различен од традиционалните четки за заби, ние користиме уникатен �

Мека НаежвамНежно чистење на забите без оштетување на здравјето на непцата Пчела РачкаСимпатична живо�

Дизајн на лакот на чашата, чаша за задебелување на двојно слојот, чаша дно без мртов агол, облак антилизг

Jordanордан Експерт Дип Чист е луксузна четка за заби заснована на долгогодишно искуство од скандинавски �

Светлите бои и дизајнот на зајакот го стимулираат чувството за вид кај бебето и ги навикнуваат на редов�

Апагард АПАКидс непенење гел паста за заби за деца Јагода со вкус на јагода Формулиран со нанохидроксиа

Овој пакет содржи две случаи за патување за електрична четка за заби за оралноб, Филипс и многу повеќе К�

Моќна формула што работи за отстранување на површинските дамки, да се спречи расипување на забите и рем�

Заштеда на простор : мала големина, лесна за употреба, само четка за заби може да се екструдира од четкат�

Исчистете ја алатката за отстранување на усогласувањето Иако изгледот е едноставен, многу удобна алатк

Одлично дегустација и ефективно свежо засилување : Зголемете ја вашата орална рутина со патентирана па�

Подложни за уста за белење на забите едноставни за обликување и форма за свои заби со топла вода Светли�

●Неисчистениот Потсетник Помага Да Се Изгради Детска Навика}Децата можат да ја видат својата исчистен�

РЕЦИКЛИРАЊЕ : нашите еколошки четки за заби се создадени за да создадат најмногу минимално влијание врз

【Прекрасен дизајн на цртани филмови】 Симпатичниот дизајн на животни е омилен на децата, може да помогн

Дизајн : Задебелена и засилена чаша за миење на устата, трајна / нелизгање и отпорна на абење / не е лесен �

Глави за замена на четки за четки за електрични четки за заби Кидцсон (ракета, еднорог, дино и модели на ф

Дизајн во форма на У : Детска глава за четкичка за заби е изработена од квалитетен транспарентен степен �

Дозер за конец : подготвивме стапче за забен конец Со Висока напнатост Од 200 парчиња со 10 преносни куќишт

Expertwhite е формулиран за да навлезе длабоко и нежно впие дамки Избришете ги жолтите и вратете ги забите во

Цврст материјал : Направено од легура, кои не се лесни за паѓање, сите се здрав материјал, обезбедуваат д�

【Длабоко чисти заби и отстранува до 7x повеќе дамки】 Електрична четка за заби испорачува, мозочни удари

Scroll