Свеж
Цврсти Наежвам Рачни Четки за Заби: 20 парчиња Супер Тврда Четка За Заби Издржлива Цврста Четка За Заби За Пушачи Чистење На Забите Белење

Цврсти Наежвам Рачни Четки за Заби: 20 парчиња Супер Тврда Четка За Заби Издржлива Цврста Четка За Заби

Достапност: Достапно.
DEN 422.40

Фината изработка и елегантниот изглед обезбедуваат практичност и издржливост Дизајнот на закривената рачка и силиконскиот анти - лизгачки лист на рачката ви овозможуваат подобро да ја држите четката за заби и да ги направите попогодни за употреба. Влакната се тврди, погодни за мажи за отстранување на чајот и друга нечистотија на забите што не е лесно да се исчистат. Ergономскиот дизајн ги прави поудобни за одржување и заштеда на напор. Овие возрасни четки за заби се издржливи и практични за долготрајна употреба. Опис дали барате практични и издржливи четки за заби за возрасни? Тогаш не смеете да ги пропуштите нашите производи, исклучителна изработка, и убави и практични. Може да ви помогне темелно да ги исчистите остатоците на забите. Е вашиот најдобар избор. Карактеристики-Боја : Случајна боја.- Материјал : ПП. Пакет Вклучувајќи 20 х четки за заби.

За производот

Купувачите избираат и

Application 【Апликација : : Грејачот на смола е дизајниран за загревање на композитни смола материјал за по

2 ФУНКЦИИ ВО 1 ПРОИЗВОДзабот зема конци имаат цврста рамка за да го држат конецот затегнат Го направивме

Јордан Чекор 2 детската четка за заби е прилагодена за четкање на помалите млечни заби кај децата Специј

Повеќенаменски клипови за стискање изработени од врвен материјал за употреба Широко за паста за заби, к

Точна транзиција во боја Извонредни физички карактеристики Одлична компатибилност со материјали за �

пластика Затворање на привремено Невидливи загради за складирање на кутии за складирање на кутии за ск�

Боја : Сина, црвена, зелена, виолетова Преклопено : 10,5 см / 4,1 инчи долг Design Дизајн на преклопување】 : Усво

【Сет од 2 парче】 Случајот за четки за заби е изработен од ABS материјал и има дебелина од 2мм, што е повеќе

Ова ботанички пенкало за белење ќе ги исчисти работите Бесплатен пероксид, стоматолог формулирано и кл�

Има 150 Брои во торба, од кои секоја е поединечно спакувани конец зема +Практични пакети за еднократна упо

✿+Специјален дизајн во Форма на Буквата у, кој се Разликува од традиционалните четки за заби, ние корист

Нашите електрични глави за замена на четката за заби се компатибилни само со четка за заби на Philips Sonicare On

Бамбус четка за заби врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната од јагленнајлон влакна се неж

[Рана Орална Хигиена ] оралното средство за чистење на бебето може ефикасно да ги отстрани дамките од мл�

Големина : 9 x 9x 7cm / 3 Дизајнот на мрежата го прави поудобно да се испушти прекумерната вода Мини стил и лес

【Комплетен сет за електрична четка за заби】 Вклучува електрична четка за заби што се полни, база за пол

Не е потребна тврда четка за да се направи фино природно абразивно играње на својата улога Неговата уни�

€éd широка Компатибилност ● главите За замена на четки за заби се целосно компатибилни Со Орална Б Вита

【Преносен диспензер на конец】 Автоматско стоматолошки конец од 4,1 инчи (L), 1,0 инчи (W), тежина 38g Малата го

Пакување со нула отпад! 100% пакување на стаклена тегла без пластика Најчистиот чист! Ве остава со чувство

100дневна траење на батеријата без полнење : Вградена батерија со голем капацитет од 1800 m Ah, четкање заби 23

Само за стоматолошка професионална употреба, што се користи за ортодонтска намена Максимална способно�

Замена на авионите 2пакувања замени на млазници што се спаруваат со водата на Месечината, компактен, без

Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне Чаша за четкање од типот на рачката, функцио�

Организаторот на четката за заби е изработен од рециклирани материјали по потрошувачката и има долг жи�

Овој сет за четки за заби за патувања содржи четири случаи на четка за заби во различни бои за да ги задо�

Три режими за чистење : конец за вода дизајниран со Мек, Пулс, Силни режими,функција на меморија и низок ш

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

✅ Екопријателски конец : Подарок за вашата насмевка и земјата! Целиот природен свилен конец е 100% биораз�

Прекрасната уста на Дабур Месвак е неговиот уникатен потпис за кој лојалните корисници на оваа неверој�

Бамбус четка за заби врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната од јагленнајлон влакна се неж

✅ 【Високо ефикасна ламба за белење】 со сини LED светла со голема моќност, уникатен полукружен дизајн на

Тоа ќе помогне да се негува навиката за четкање за децата и да уживате во забавата со четкање! Потребна в

Пакет за миење на устата на растителни матични клетки Вклучува две миење на устата и една биоразградлив

●АПСОЛУТНО ПРОТЕКУВАЊЕ доказ дека капакот на куќиштето за протеза е извртено отворање и затворање нам�

Тоалетите можат да бидат поставени по желба и брзо да се чуваат Можете да ги ставите четката за заби и па

Паста за заби со флуор за спречување на шуплини Осветлувачкиот Комплекс избелува со отклучување на зар�

Материјал : Инстант протези се изработени од висококвалитетен полипропилен и силиконски, нетоксичен и �

Добијте освежувачки мирис на во четки за заби Супер мека коса, ви помага длабоко чистење помеѓу забите н

★ 5 различни бои се покриваат за вашето семејство и за себе ★ 100% хранаодделение, екопријателски, кутија

Водата Флоссер чисти и отстранува 99,99% од плакетите и остатоци од храна Ефективно спречува да смрдат ост

Орални хирурзи мириси соја восочна свеќа релаксирачко искуство со ароматерапија од почеток до крај На�

Ја зајакнува емајлот дури и кога четкањето може да пропушти Помага во надополнување на природниот калц�

Направени од квалитетни материјали Однесете ја вашата хигиена на следното ниво Класични производи на к

Scroll