Свеж
G.S корен врв изберете Хауард #2

G.S корен врв изберете Хауард 2

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Инструментите GS само што се продаваат од онлајн продавницата G.S корен врв изберете Хауард #2 Најдобар квалитет. Направено во висок нерѓосувачки челик. Исто како и сликата. Инструментите G.S само што се продаваат од онлајн продавницата G.S корен врв изберете Хауард #2 Најдобар квалитет. Направено во висок нерѓосувачки челик. Исто како и сликата.S корен врв изберете Хауард #2 Најдобар квалитет.

За производот

Купувачите избираат и

пластика Коктел чепкалка за заби Пакетот вклучува 1060 парчиња четки за заби во преносни контејнери, пого

3 привлечни карактеристики од нашата германија увезена и патентирана педакс тркалезна влакно : 1 Со екст

Без алкохол Нема вештачки вкусови или бои Нема вештачки вкусови или бои Ајурведско орално влечење плак�

Бидејќи станува збор за рачно мерење, ве молиме, дозволете мала грешка во мерењето Квалитетот е суперио�

ПРАКТИЧНО 3ПАКЕТ оваа големина на патување, 1 мл верзија На Паста За Заби Линхарт е совршена за патникот

Во секое време и каде било кажете не на лоши мириси! Едноставно ставете ја лепенката во вашата маска Луѓ

Ergономски Дизајн : Проширен одмор на прстите за поголема удобност и контрола Ребрести зафат и поширока р

Колгејт тројно дејство паста за заби 2,5 унца 8 пакет Тројниот мирис на мирисот содржи три моќни карактер�

Чистење на забите за бања : Направено од материјал, издржлив и безбеден за употреба Бебе прва четка за за

Дизајн во форма на У : Детска глава за четкичка за заби е изработена од квалитетен транспарентен степен �

Широка Компатибилност : Компатибилен со филипс Sonicare електрична четка за заби и Конец модели : HX3100 HX3110 HX321

ЕФИКАСНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ПЛАКИТЕ : Водениот Ултра Воден Конец комбинира притисок на водата и пулсирања

●Материјал} диспензерот за паста за заби за деца е изработен од висококвалитетен ТПР материјал за јаде�

Богатиот, Природен Праски, Вкус На Нане Ја Остава Устата Да Се Чувствува Свежа Без Додаден Флуор, Природ�

❤ 【Што добивате】 бренд : HQSLSund 60 PCS чешли на големо индивидуално завиткан (бел) пакет со 60 парчиња индиви�

Намалете го лошиот здив Исчистете ги непцата Елиминирајте ги силните мириси од шуплините...

Поставување на повеќе притисоци FLOSSER ?? H2 Ofloss Оралниот наводнувач е поставен со 5 нивоа на притисок од 40110p

♥ Лесно за да се зафатат малите раце никогаш не било полесно за мали деца да се справат со своите четки �

Нераскинлив, незалепен, Минти, ПТФЕ стоматолошки конец Напојувано со флуорид Формулиран со освежувачки

Врвот за достигнување ефикасно ги чисти тешко достапните места во задниот дел на устата Влакната со сре

Произведено со врвен восок материјал, кој е безбеден и издржлив за вашата долгогодишна употреба Восоци�

Материјал од одделение за храна ПП, безбеден за употреба на стругалка на јазик Одличен стругалка за јаз�

Паста за заби за заби : Нашата паста за заби ги осветлува забите со употреба на технологија за корекција

Име на производот; Чаша за миење на устата Материјал за производи; п Големина на производот; 117см (дно 6см)

Изберете ја вашата насмевка за само неколку часа Формулиран за чувствителни заби Клучните состојки се �

5 парчиња 6 "Басен за бубрези, басен за емисе, пирсинг на стоматолошко тело Изработено во не'рѓосувачки че

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

Екопријателскибамбусот е одлична алтернатива на обичната пластика на која сте навикнале Фантастичен о

Големина : С (Возраст од 26) големина : псс 90*45*15мм боја : сина / розова тежина : 0,65 Унци Совети : 1Стиснете пас�

【Материјал】 Силикон со храна 【Големина】 5 x 2,5 x 1,7 см, мини големина за дете, лесен за носење (Електрични

Длабоко чистење на устата за да се обезбеди чистење без да ги оштетите забите Едноставна и луксузна, сла

▶ 5 режими за чистење за да одговараат на чувствителни непцата Чувствителна, чиста, нега на гума за џвак�

Скапоцени камења : ? Може да бидат од жени, дами, девојчиња и други луѓе кои бараат полесен начин да го пок

Овој полнач за четки за заби се напојува со напон од 0,9 W, 110130 V, што е иста моќност како и оригиналниот пол�

ЧИСТЕЊЕТО НА ЗАБИТЕ СЕ ЗАБАВУВАШЕ : Овие Детски Конци За Џвакање Креола се специјално дизајнирани да го

Мала големина, голема функција, за да ви помогне да заштедите време на чистење на загради или протези Не�

Scroll