Свеж
Глави за замена на BrightDeal за Philips Sonicare ProtectiveClean 4100 5100 6100 DiamondClean 9500 ExpertClean 7500 Flexcare Healthwhite Electric Sonic Sonic Sonece Conte C3 G3 W3 C2 G2 четка, бела, 6 пакет

Глави за замена на BrightDeal за Philips Sonicare ProtectiveClean 4100 5100 6100 DiamondClean 9500 ExpertClean

Достапност: Достапно.
DEN 367.84

【Висока компатибилност】 Главите на четката за заби од светла се компатибилни со Philips Sonicare Protective Clean, Diamond Clean, Expertclean, Flexcare+ Series, Healthywhite Series, Dailyclean, Easyclean, Elite+, 2 серии за контрола на плакетата, 3 серии за џвакање здравје и други Snap-on Sonicare Sone Poust и Замена на четки Sonicare A3, C1, C2, C3, G2, G3, W, W3 глави за четки 【Ефективно чистење】 Со високо квалитетни влакна на Du Pont на нашите глави за четки за заби за замена, обезбедете до 10x повеќе плакета отстранување од рачна четка за заби. 【Индикаторски влакната】 Топ влакнести во боја на нашите електрични глави за замена на четката за заби е потсетник за замена на главите на четката за заби по 3 месеци. 【Хигиенска капа】 Со покривање на хигиенска капа на секоја електрична глава за четки за заби може ефикасно да се држи подалеку од прашина и подобро за складирање. 【Заштита на гума за џвакање】 Крајни-заоблени влакната засадени на нашите глави за четки за замена на Sonic може да ја заштитат вашата гума за џвакање од штета и за подобро орално здравје. 【Висока компатибилност】 Главите на четката за заби од светла се компатибилни со Philips Sonicare Protective Clean, Diamond Clean, Expertclean, Flexcare+ Series, Healthywhite Series, Dailyclean, Easyclean, Elite+, 2 серии за контрола на плакетата, 3 серии за џвакање здравје и други Snap-on Sonicare Sone Poust и Замена на четки Sonicare A3, C1, C2, C3, G2, G3, W, W3 глави за четки. 【Ефективно чистење】 Со високо квалитетни влакна на Du Pont на нашите глави за четки за заби за замена, обезбедете до 10x повеќе плакета отстранување од рачна четка за заби. 【Индикаторски влакната】 Топ влакнести во боја на нашите електрични глави за замена на четката за заби е потсетник за замена на главите на четката за заби по 3 месеци. 【Хигиенска капа】 Со покривање на хигиенска капа на секоја електрична глава за четки за заби може ефикасно да се држи подалеку од прашина и подобро за складирање. 【Заштита на гума за џвакање】 Крајни-заоблени влакната засадени на нашите глави за четки за замена на Sonic може да ја заштитат вашата гума за џвакање од штета и за подобро орално здравје. Нашите глави за четкичка за замен се наменети за Philips Sonicare Protective Clean, Diamond Clean, Diamondclean Smart, Dailyclean, Easyclean, Expertclean, Flexcare+, Flexcare Platinum, Healthy White, Healthy White+, 2 серија контрола на плакетата, 3 серии за џвакање здравје, електрична енергија и најмногу заби за заби.

За производот

Купувачите избираат и

【Безбедни состојки : : нежна формула, без флуор, без вештачки бои, погодни за белење на забите и десенз�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Специјално дизајнирана интердентална четка со е�

Помогне да се спречи синдром на ноќно шише : Не мора да го разбудите вашето бебе или дете кога ќе заспиј�

Суперфините атомизирани честички што ги прави рамномерно да ја покриваат устата и помеѓу забите, што мо

Пет режими на flossing : Oclean W10 Water Flosser има 5 карактеристични поставувања на Flossing, кои се совршени погодни за к

Четката За бебиња ја олесни оралната нега на бебето, стапчето за заби за доенчиња и мали деца е лесно реш

Природни состојки : Целиот кокос активиран во прав од јаглен од најчисти извори и нема груби хемикалии, �

Sewak Siwak Meswak Miswak Sticks стапче ал муслимански природен билки за заби вакуум запечатена арак пилу, природна че

ГИ ШТИТИ ЗАБИТЕ НА БЕБЕТО : К И Органски Производи За Нега ПАСТАТА ЗА ЗАБИ СО ВКУС НА ЈАГОДИ НА БОТАО БЕБЕ

●СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА● Секое пакување доаѓа со четка за заби со 4 пакувања капаци за патувања од 4 бои (си�

Спецификации чепкалки за заби : конец Белешка : Сина црвена боја на секои 25, вкупно 50, ве молиме забележет

Само запечатување на стерилизација Стоматолошки тато Кутија / 200 торбички Само запечатување на стерил�

Нова формула повеќе деликатна 100% природна Суштината на белење на вкус на нане за да го освежите здивот и

Со технологијата Clean Maximiser, зелените влакна стануваат жолти кога е време да ја замените главата на четка�

Чистач на јазик, не'рѓосувачки челик (2 брои) Направено од не'рѓосувачки челик Одличен квалитет Исто како

【Комплети за белење на забите】 : Овој гел за белење на забите треба да се користи со светло и послужавни

Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне Чаша за четкање од типот на рачката, функцио�

Двојните четки за заби можат да бидат за чистење на забите со загради или други ортодонтски апарати За р

Се бори со шуплини и го намалува градењето на забен камен Ги одржува пупките за вкус и ја освежува устат�

Материјал : пластика Лесен, лесен за ракување и употреба, одржува чистење на протеза Пакет : 100 парчиња ба

Моќна функција за чистење на забите, Шест режим на чистење на менувачот, уживајте во слободата, опционал

СУПЕРИОРНО ЧИСТЕЊЕ : Клинички докажано супериорно отстранување на плаки наспроти обична рачна четка за

Со ергономска рачка, удобност зафат и чистач на јазик Врежаните влакна со скала за микроинтентации ги о�

40000 VPM Висока вибрација 2 пакувања Sonic електрична четка за заби опремена со мотор со напојување во светот

Електрична четка за заби на Mysmile за возрасни, длабоко чистење 48,000 VPM четка за заби со иновативна Sonic техно

【Со висок квалитет】 произведени од материјал од премиер медицинска оценка, овие еластици се највисок �

Со свој слот : држачот на чашата за четки за заби има свој штекер, кој е независен и хигиенски Дизајнот на

Овој полнач за четки за заби се напојува со напон од 0,9 W, 110130 V, што е иста моќност како и оригиналниот пол�

Официјално лиценциран нфл производ Спротивставени влакна Издржлива конструкција за траење на вашиот с

Еконски пријателски интердентални четки со рачки формирани од одржливо извори од бамбус Спакувано во б

Компатибилен со орална Б двојна чиста / Тризон / Пулсониќ / Sonic SR 12 A 18 A глави за замена на четки; Чувајте ги

Што ЌЕ ДОБИЕТЕ : дванаесет цевки од 0,75 унци Од Том Од Мејн Прозрачна Бела Паста за Заби Во Чист Вкус На На�

Големина : С (Возраст од 26) големина : псс 90*45*15мм боја : сина / розова тежина : 0,65 Унци Совети : 1Стиснете пас�

Стоматолошки хигиеничар со два тона кафе кригла да му покаже на таа личност колку е посебен тој / таа, зе

【Употреба на Wordwide】 Должина на кабелот : 3ft 【Брзо полнење】 Конектори за легури на алуминиум, USB 3.0, подат�

7,7 милиоли, 2 пакувања со листерин џебнимистички кул орална нега на нане може да убијат 99,9 проценти од ба�

Диеално мало решение за складирање за дома, канцеларија, училница и работилница за обработка : капаците

Клинички докажано да се бори против гингивитис со отстранување на плакета од забите Меките дрвени чист�

Иновативна пумпа цевките за паста за заби можат да бидат расипнични и нехенични со оставање остаток од

【Голема вредност】 MTeeth Truth Series Sonic заби и преносна вода Flosser Серија на вистини : 3 глави на четки, 1 кабел за

★ Прилагодени фиоки за белење на заби Секоја фиока за белење на устата е направена од квалитетни матер�

Пакет Вклучи : DSI шуплина лагер калциумхидроксид во прав 10 G Цел : Хроничен третман со периодонтитис, прив

【Наменет за држач】 Случајот за држачи без дупки за отвор е основна големина со безбеден, удобен за носе

Тоалетите можат да бидат поставени по желба и брзо да се чуваат Можете да ги ставите четката за заби и па

Компактна големина, преносна и лесна, лесна и удобна за да носите Случајот за задржување е направен од м�

Scroll