Свеж
Luxspire Vanity Tray+ News без безжична вода Флоссер, Професионален 4 режими Преносен за стоматолошки напон, водоотпорен орален наводнувач, USB -полнење моќна батерија за чистењ

Luxspire Vanity Tray+ News без безжична вода Флоссер, Професионален 4 режими Преносен за стоматолошки

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

【Заби длабока чиста, непцата и заградите Care】 Luxspire Вода за стоматолошки Флосер може да го исчисти секој агол на устата, ефикасно отстранете 99,99% од остатоците од длабока храна, да ги масирате непцата за да ја стимулираат циркулацијата на крвта Исто така, помага во нега на заграда и решавање на стоматолошки проблеми како што се пресметка, крварење на непцата, лош здив, овозможувајќи ви да имате здрава уста, свеж здив и шармантна насмевка. 【4 режими x 6 притисоци во вода за различни орални потреби】 безжичен вода со вода има 4 режими, секој со 6 поставки за притисок, вкупно 24 комбинации. Нормалниот режим е погоден за секојдневно чистење на забите, режимот на пулс одговара на непцата за масажа и дневното чистење, режимот на заграда е за загради, загради околу областа на чистење, режимот на пауза е одличен за луѓе со чувствителни заби и почетници. Прилагодлив притисок на вода : 30 PSI-120 PSI. Лесен за работа, задоволување на потребите за орална нега на сите. Design Дизајн на пријателски почетник】 Кажете му збогум на нередот. Режимот на пауза им помага на почетниците брзо да се прилагодат на притисокот на млазот и подобро да го контролираат протокот на вода. Во режимот на пауза, кога ќе се притисне копчето Вклучено/исклучување, водата ќе тече, ослободете ја за да престане да работи. Уживајте во вашата прва моќност Флоссер за посветли заби и попривлечна насмевка. 【Резервоар за вода со голем капацитет и моќно траење на батеријата】 Резервоарите за вода од 250мл се доволни за повеќето луѓе да ги испуштаат забите едновремено, и нема потреба да се надополнуваат водата за време на процесот на распрснување. Резервоарот за одвојување има отворен дизајн за полесно чистење. Со портата за полнење Type-C, водата Flosser е погоден за разни уреди за полнење, како што се банки за напојување, компјутери, лаптопи. Целосно наполнет орален наводнувач може да трае до 21 ден, лесен за корисниците. Совршено за патување или дома】 Преносен забен за стоматолошки напојување исто како шише, компактен, лесен, кој е многу преносен и совршен за деловни патувања и празници. Исто така погоден за употреба дома, можете да го користите водоотпорен орален наводнувач кога се туширате. Пакетот содржи 1 x вода Flosser, 2 x Jet Pips, 1 x Ортодонтски врв, 1 x пародонтален врв, 1 x торба, 1 x USB кабел, кутија за складирање на млазници од 1 x. 【Заби длабока чиста, непцата и заградите Care】 Luxspire Вода за стоматолошки Флосер може да го исчисти секој агол на устата, ефикасно отстранете 99,99% од остатоците од длабока храна, да ги масирате непцата за да ја стимулираат циркулацијата на крвта. Исто така, помага во нега на заграда и решавање на стоматолошки проблеми како што се пресметка, крварење на непцата, лош здив, овозможувајќи ви да имате здрава уста, свеж здив и шармантна насмевка. 【4 режими x 6 притисоци во вода за различни орални потреби】 безжичен вода со вода има 4 режими, секој со 6 поставки за притисок, вкупно 24 комбинации. Нормалниот режим е погоден за секојдневно чистење на забите, режимот на пулс одговара на непцата за масажа и дневното чистење, режимот на заграда е за загради, загради околу областа на чистење, режимот на пауза е одличен за луѓе со чувствителни заби и почетници.

За производот

Купувачите избираат и

Нема адитиви во боја Обложени со пченкарен кора Оценки за сила врз основа на еластично да се прошири три

【Употреба на Wordwide】 Должина на кабелот : 3ft 【Брзо полнење】 Конектори за легури на алуминиум, USB 3.0, подат�

Материјал : ПП, силикон, слама од пченица Боја : Мултибоја за опција Големина : Покријте ја четката за заб�

Бамбус четка за заби врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната од јагленнајлон влакна се неж

【Сигурен и безбеден материјал】Овој скршен комплет за замена на забите е изработен од пластика од спец�

Бамбус четка за заби врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната од јагленнајлон влакна се неж

●СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА● Секое пакување доаѓа со четка за заби со 4 пакувања капаци за патувања од 4 бои (си�

Тешка издржлива ткаенина, без мирис, тежок метал, еколошки Typeит тип : складирање на протеза ღ Материјал :

●Материјал} оваа футрола за протези е изработена од пп материјал, кој е безбеден и еколошки, нетоксичен

Чистач на јазици од не'рѓосувачки челик на д р Тунг 1 ЕА (Пакет од 4) Чистач на јазици од не'рѓосувачки чел�

За производот : Миењето на устата е ладна изладена уста со вкус на нане, збогатено со лактоферин за да се

Светло и преносно : ykelin litener кутијата е лесна и совршена за вас да носите на работа, училиште или патување

Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне Чаша за четкање од типот на рачката, функцио�

Професионална формула за белење на гел за белење на забите Стоматолозите се развиле и користат формула

Како да се користи : Чекор 1 Нежно користете го ноктите како гребенот што се наоѓа околу периметарот на з�

Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне Чаша за четкање од типот на рачката, функцио�

Вовед во производот Swisstec Композит е еден вид инјектиран, пластичен, композит отпорен на Хзраци со висок

МИЛЕНИК Преносна кутија за складирање : Произведено со благ материјал за миленичиња, што може да биде за

1 Креативен слот во облик на У, нема потреба од никакви вештини за четкање, на родителите не им треба пове

Магичен чувар на устата за спиење : Нашите чувари на залак се специјално дизајнирани да се заштитат од TMJ

✅ Екселентно занаетчиство : Нашата премиум електрична четка за заби има дизајн за превенција на штети з

Суровината на забниот конец е чиста свила Навистина, тој е помек од конвенционалниот стоматолошки коне�

Отпорност на висока температура : Рефлектор на имплантација може да се исчисти на висока температура и �

【Висока компатибилност】 Главите на четката за заби од светла се компатибилни со Philips Sonicare Protective Clean, Diamo

ЗДРАВИ ПРИДОБИВКИ нашите четки за заби со големина на патување меки влакна со својства на активен јагл�

Флуорид паста за заби за чувствителни заби и непца! Природна патентирана технологија за паста за заби с�

Миење на устата свежа нане 500 мл 漱口水 清新 薄荷 500 мл Потребите на животот Испратете пријатели, испратете г

✅ Устата во форма на ултразвучна глава во облик на У, е фантастичен начин за подобрување на вашата рутин

Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне Чаша за четкање од типот на рачката, функцио�

Бидејќи станува збор за рачно мерење, ве молиме, дозволете мала грешка во мерењето Квалитетот е суперио�

Патентиран мултивитамин и минерален додаток за заби Вклучува витамин Б3 (Помогнете да ја намалите функ�

Пакување од 5 Колгејт 360 Целата Уста Чисти меки четки за заби Чистењето на влакната и чашите за полирање �

Направено со пластична алтернатива, био базиран материјал Помага во намалувањето на градењето на плаки

Мека НаежвамНежно чистење на забите без оштетување на здравјето на непцата Пчела РачкаСимпатична живо�

Scroll