Свеж
ДДП Ортодонција Филион Explorer/директор за лигатура.

ДДП Ортодонција Филион Explorer/директор за лигатура.

Достапност: Достапно.
DEN 159.84

ДДП Ортодонција Филион Explorer / директор за лигатура Направено од не'рѓосувачки челик. Исто како и сликата. Направено од ДДП. ДДП Ортодонција Филион Explorer / директор за лигатура. Направено од не'рѓосувачки челик. Исто како и сликата. Направено од ДДП. ДДП Ортодонција Филион Explorer / директор за лигатура.

За производот

Купувачите избираат и

Изработени од квалитетни материјали Однесете ја вашата хигиена на следното ниво Класични производи на

контејнер за стоматолошка заштита, куќиште за држач, сад за лажни заби, сад за чување заби, Компактна гол

Лесен За Употреба пиењето повеќе вода исто така не би било Стругалка за јазик е совршена алатка за да се

Главата за електрична четка за замена на забна заби на оралнаб flassaction обезбедува чиста форма на конец ** �

Природен начин за нега на забот Лесен за носење, тоа е органски производ Секое парче е рачно избрано за к

Тоа ГО ПРАВИ ЧЕТКАЊЕТО ЗАБАВНО оваа детска електрична четка за заби усвојува симпатичен и шарен дизајн

【Заби длабока чиста, непцата и заградите Care】 Luxspire Вода за стоматолошки Флосер може да го исчисти секој

★ Прилагодени фиоки за белење на заби Секоја фиока за белење на устата е направена од квалитетни матер�

Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне Чаша за четкање од типот на рачката, функцио�

Индивидуално завиткано : Секоја мека четка за заби е индивидуално завиткана во обвивка за хартија Висин

ОДЕТЕ ЗЕЛЕНОПокажете ја вашата посветеност на околината со префрлување на четка за заби од бамбус Наши�

[Четка за Заби во форма на буквата у] : во споредба со традиционалната четка за заби, ние сме дизајнирани �

Материјал : Инстант протези се изработени од висококвалитетен полипропилен и силиконски, нетоксичен и �

Бамбус четка за заби врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната од јагленнајлон влакна се неж

? [Заштита] Ги штити непцата и мекото ткиво при белење на забите ? [Удобно] Многу е меко, како силиконски, м�

✿+Специјален дизајн во Форма на Буквата у, кој се Разликува од традиционалните четки за заби, ние корист

Паста за заби за заби со рака и чекан Формула за заштита на флуоридната шуплина и зајакнување на емајлот

Конструиран од флексибилен најлон за безбедна и удобна употреба Флексибилен врв вметнува во мали прост

Дизајнот на ротирачката млазница од 360 ° може да ви помогне да го исчистите секој агол на забите, спречув

Одржлив и Пријателски За Патување Пакет : можете да ја користите нашата смислено изработена комбинациј�

Содржина на пакетот : ќе добиете 1 кутија од 30 двоглави четки за заби со доволна количина и разни стилови,

DDP заградувач и отстранувач на опсези, дистален крај, секач за тврда жица со бесплатно огледало на уста+р

✔ 【Висока флексибилност】 : Ортодонтски синџир на енергија, одличен истегнување и враќање, давајќи суп�

Произведено со врвен восок материјал, кој е безбеден и издржлив за вашата долгогодишна употреба Восоци�

Белење на забите од устата може да ви помогне да ви помогне остатоци од храна во устата, дамки густо, ефи�

Металниот јазик Scraper : Отстранува и остатоци генерирани од четкање што помага во борбата против лошиот з

Орална нега : Паста за заби обезбедува длабоко чистење, помага да се одржи оралното здравје, што може да �

Алатка за отстранување на алатката за заби на Dentosmile / невидливи загради за отстранливи Ергономски : Лес

Изглед : Стенд кутијата усвојува транспарентен дизајн со овален изглед и светли бои Лесно за носење : ма�

Лесно навој конец под мостови, ортодонтски апарати, импланти и помеѓу поврзани круни Изграден од флекси

Орална хирург 11oz или 15oz Кригла за кафе да му покаже на таа личност колку е посебен тој / таа, земи му ја ов

Паста за заби за корекција на боја Виолетова Белење на заби за заби ги осветлува забите со употреба на т

Флуорид паста за заби за чувствителни заби и непца! Природна патентирана технологија за паста за заби с�

Диверзифицирано гостопримство индивидуално завиткани четки за заби со паста за заби, идеално дизајнир�

Овој сет за четки за заби за патувања содржи четири случаи на четка за заби во различни бои за да ги задо�

Висока компатибилност : Seago 4 пакуваат бебешки деца за замена на четки за заби, компатибилни со папаблиск

Тие се одлични алатки за декорација на аматерски нокти и заби Декорациите за заби користат висококвали�

Го намалува расипувањето на забите Помага Во Елиминирање На Плаките Земја на потекло е Сад...

Врвот за достигнување ефикасно ги чисти тешко достапните места во задниот дел на устата Влакната со сре

Комплет за белење на заби Flexsmile Моќен 16x LED заби за заби, светла за белење на забите, со LED светло, поефикас�

Scroll