Свеж
Електрична четка за заби на Mysmile за возрасни, соберен звучен електронски четка за заби со 12 глави на четки и куќиште за патување

Електрична четка за заби на Mysmile за возрасни, соберен звучен електронски четка за заби со 12 глави на четки и куќиште

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

Електрична четка за заби на Mysmile за возрасни, длабоко чистење- 48,000 VPM четка за заби со иновативна Sonic технологија може да помогне да се отстрани плакетата до 99,99%, да се бели забите и да се направи насмевка без никаква штета 2 мин паметен тајмер електричен четка за заби, вклучен случај за патувања - Изградба во 2 минути тајмер помага во обезбедување на препорачано време за четкање на стоматолошки и конзистентно чистење низ устата, тврда школка за електрична четка за заби со простор за 1 рачка за четка за заби и 2 глави за четки за заби. 5 Персонализирани електронски режими на четкичка за заби - електрична четка за заби на Mysmile нуди 5 различни режими на автоматска меморија функција - чиста, бела, полска, масажа, чувствителна. Mysmile Sonic електрична четка за заби може да реши различен орален проблем и свеж орален здив. 60 дена долготрајни четки за заби, безжично полнење, IPX7 водоотпорна - Електрична четка за заби ќе трае 60 дена со целосно полнење, батерија од 800m Ah има неверојатен век на траење на батеријата. IPX7 водоотпорен што треба да се користи за бања или туш. 12 глави за четки за заби од дупонт со потсетници - четки за заби од сериите Mysmile доаѓаат со 12 глави за четкичка за заби, кои се направени со најлон, форма „W“ подобро ќе ги закачат забите и ќе ја заштитат вашата гума за џвакање. Fade Fristle ќе ве потсети да ја замените главата на четката. Секоја глава на четка трае 6 месеци, 12 глави ќе траат над 36 месеци!. Електрична четка за заби на Mysmile за возрасни, длабоко чистење- 48,000 VPM четка за заби со иновативна Sonic технологија може да помогне да се отстрани плакетата до 99,99%, да се бели забите и да се направи насмевка без никаква штета. 2 мин паметен тајмер електричен четка за заби, вклучен случај за патувања - Изградба во 2 минути тајмер помага во обезбедување на препорачано време за четкање на стоматолошки и конзистентно чистење низ устата, тврда школка за електрична четка за заби со простор за 1 рачка за четка за заби и 2 глави за четки за заби. 5 Персонализирани електронски режими на четкичка за заби - електрична четка за заби на Mysmile нуди 5 различни режими на автоматска меморија функција - чиста, бела, полска, масажа, чувствителна.

За производот

Купувачите избираат и

Чистач на јазици на четкаЕкстрапоширока четка за четка за четка и мазна површина, стругалката на јазико

Напредно чистење на јазикот Овие чистачи на метални јазици ви помагаат да исчистите вишок градење или �

Стоматологот На елемента Формулираше Зимско Нане Нано Сребрено Плакнење На Устата Користи Најсовремен

ПРИРОДНИ СОСТОЈКИНаправени од 100% природна сода бикарбона за длабоко чистење помеѓу забите и непцата и �

Поставување на повеќе притисоци FLOSSER ?? H2 Ofloss Оралниот наводнувач е поставен со 5 нивоа на притисок од 40110p

Кутија за орална Нега : Изработена од еколошка пластика за храна, безбедна и без мирис, можете да бидете �

【Моќно звучно чистење】 Sonic електронска четка за заби има нов надграден ултра моќно мотор кој произведу

Отстранува до 100 проценти повеќе плакета наспроти редовна рачна четка за заби 2 D чистење на електрична ч

Орто бр20 мека : 3 редови 20 тафти, мека влакно за чувствителни слаби непца, мали глави и Vсечење за тинејџер

Длабоко чистење на устата за да се обезбеди чистење без да ги оштетите забите Едноставна и луксузна, сла

Чистење и белици : Ксилијт е извонреден гел за паста за заби без флуорид кој користи ксилитол како главн�

75 Вкупни страници што се состојат од 25 обрасци за согласност, 25 формулари за внес на клиенти, 25 страници �

Глава за силиконска четка за четка во форма на храна : Ефективно исчистете ја нечистотијата на површина�

Гелкам флуорид Болна чувствителност Забите до ладно Гелкам флуорид Болна чувствителност...

Големина : Трајниот случај на држачи одговара на повеќето стоматолошки уреди, со мерење на внатрешните �

Детска четка за заби во форма на U : Направено од квалитетен силикон, меката четка за заби во форма на U мо�

Квалитетни двојни шилести чепкалки за заби од бреза (прибл 2 5 / 8 " во должина) Интензивен, долготраен вкус

Длабоко чистење на устата за да се обезбеди чистење без оштетување на забите Едноставна и луксузна, сла�

Без цвеќиња, нема парабен, без натриум лаурил сулфат, без силика абразивен, без титаниум диоксид Помага �

Комбинира антирозово дејство на флуорид и белење на ефектот на папаин за враќање на природната осветле�

Вклучува вкупно 6 глави за замена на четки Пакетот вклучува : (3) пакувања со 2 точки на Arm & Hammer Spinbrush Pro сери

Направете забава со конец за деца додека воспоставувате здрави навики за стоматолошка нега на рана воз�

Стоматолошки дијагностички испит Ху Фриди Стоматолошки дијагностички испит Ху Фриди Дијагностички ис�

Пакет вклучува : GDT снабдува дијамантски страничен пристап за вежбање синус Дијаметар на бур : Ø6 Должина

Придобивки од чистење на јазикот : Чистењето на јазикот е важен дел од одржувањето на добро орално здрав

Чаша за миење на устата од 5 парчиња може да се стави четка за четка за четка за уста, чаша за миење на уст�

❤ 【Што добивате】 бренд : HQSLSund 60 PCS чешли на големо индивидуално завиткан (бел) пакет со 60 парчиња индиви�

Четката за заби направена од екопријателски бамбус фарми, има одржливи количини 14 пакет завиткана вред�

Aaprotools сет од 24 стоматолошки екстракти од форцепс #MD1 инструменти за екстракција на стоматолози A+ квалит�

Уникатен дизајн на 3еднострани влакнести : Нашата ултразвучна четка за заби е научно дизајнирана со 32000 �

МУ ПОМАГА НА ВАШЕТО МАЛЕЧКО ДА РАЗВИЕ НЕЗАВИСНИ ВЕШТИНИ за ЧЕТКАЊЕчетка за заби за обука за мали деца да

Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне Чаша за четкање од типот на рачката, функцио�

Коко ѓумбир : суптилен вкус на кокос спарен со зачинет ѓумбир со белешки од цвет од камилица Карактерист

Лесен зафат на рачката / палецот за подобра контрола Оваа четка ќе користи многу мазна и нормална...

Светлите бои и дизајнот на зајакот го стимулираат чувството за вид кај бебето и ги навикнуваат на редов�

Scroll