Свеж
Womenените високи здолништа со ниски тули, слоевито решение од мешут, принцеза свадба вечер матурска матурска здолништа

Womenените високи здолништа со ниски тули, слоевито решение од мешут, принцеза свадба вечер матурска матурска

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

Ако го добиете здолништето однадвор, само свртете ја ткаенината од тули надвор, тогаш ќе го добиете здолништето на тул Можете исто така да го носите здолништето во сатенска ткаенина надвор за друг стил. Карактеристики - 3 Layers Tulle Into Front + 3 слоеви Tulle Во задниот дел + 1 слој сатенска постава. Лесно за совпаѓање - Womenените и девојчињата Туту здолниште е совршено за сите сезони. Парот со потпетици и блуза за ултра-женски изглед на кој е тешко да се одолее! Пар со каросерија и поттикнувачки потпетици за изглед подготвен за забава! Или само се совпаѓаат со основна кошула и спортски чевли за обичен изглед. Еластична лента за половината, така што се протега за да собере низа големини и може лесно да се покрие со лента/појас. 3 слоеви лајли пред + 3 слоеви на грб , Направени од меки и меки слоеви лажни во најразлични должини, лесни, но тотално непроирни. Поставата обезбедува целосно не-гледање. Оваа ставка е рамна спакувана, подобро е да се носи после ниско пеглана со парено железо. {Висок материјал за здолниште со низок туту} : Ова високо ниско здолниште со ласка е со една големина. Водач : 66-105см (25,9 "-41. Висок истегнат еластичен опсег.100% полиестер, многу мек и дише, апсорпција на влага и вентилација, удобно за носење. Здолништата на тул за жени се лесни и одлични во чувството и пропустливоста. {Функција за здолниште од лапчиња} : 3layers tulle пред + 3 слоеви tulle in back + 1 слој сатенска постава (предната полите е долга 19,7 "со 3 слоја на мрежа, а задниот полите е долг 43,3" и има 3 слоја мрежа. Здолништето Туту е изработено од меки и меки слоеви кои се наоѓаат во најразлични должини, лесни, но тотално непроирни. {Tutus за жени пригода} : Тул здолниште совршен за фотосесија, црква, костум за Ноќта на вештерките, невестински туш, забава за диплома, костум на Дизниленд, празничен настан, самовила здолниште, семејно обединување, гостин на свадба, концерт, забава, венчавка, чајна забава , роденденско здолниште, годишнина, фотографија со ангажман, породилно здолниште, коктел забава, датум, здолниште со принцеза, игра, перформанси за танцување, итн. Design Дизајн на здолниште со рибини} : Здолништето на тул за жени е краток предниот дел од грбот, тоа е лесен и дише, така што нема да ве натера да се чувствувате жешко дури и да го носите во текот на летото. И тоа е вистински сите натпревари, може да се стилизира во толку многу Начини. Лесното совпаѓање Убаво здолниште може да биде пар со бел врв на култура, врв на цевка, камизола или кошули, високи потпетици, чизми, сандали за грациозен изглед. {Совети за миење на здолништето на лапчињата} : Womenените со висок низок стил, здолништето на жените, препорачуваат миење на рацете. Не користете машина за перење. Ве молиме, висат суво. Избегнувајте долгогодишно изложување на сончева светлина. Тоа е совршено со тесен резервоар или венчаница или само обична фотосесија. Постојат мали брчки по приемот на здолништето, ве молиме пеглајте го пред да го носите на подобро. {Висок материјал за здолниште со низок туту} : Ова високо ниско здолниште со ласка е со една големина.

За производот

Купувачите избираат и

100% полиестер Еластично затворање ❥ 【Големина】 Азиска големина, а не големина Значи, се препорачува да

100% памук Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Машинско миење, суво на линија, суво суво н�

100% памук Повлечете го затворањето Овој дизајн се заснова на иконскиот 5,0 мускулен автомобил Мустанг...

60% памук, 40% полиестер Повлечете го затворањето Опуштено вклопување Класик со ажурирање, овој женски пол

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето...

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлеч�

Направени во САД или увезени Затворање на ефтино женско затворање на топла продажба Препорачана поголе

Споредувањето на предиво од чипка и екранот е многу флексибилно и удобно Дизајн на рамо, секси и рафинир

Суперплекс 90% / ликра 10% Направени во САД и увезени Формирајте форма на фитинг го размачкува телото и го

Белешка за големина : Почитувана кралица, нашата големина е мала Проверете ја нашата табела со големина

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Изработено е од висококвалитетен полиестер,

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

90% најлон, 10% спандекс Само миење на рацете Сет вклучуваат : 1x здолниште со руфли Ниско здолниште за жени �

100% памук Затворање на влечење 【Изберете kубезност капа】 : Првично измиената памучна џемпери се состои �

Ткаенина Овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% ткаенина за памучна кожа Лесната ткаенина е мека, а

100% памук Затворање на тока Споделете ја веста вашето мало момче, внук или внук ќе биде голем брат! Оваа к�

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на влечење Womenените панталони изработени од лесна мека ткаенина, прил

100% постелнина Затворање на привремено Тради кул тврди капи за мажи кои трчаат капачиња за бејзбол капач

52% памук на авиокомпанија, 48% поли Направено во САД Повлечете го затворањето Црното не е обично парче обл

65%памук 35%полиестер Повлечете го затворањето 【Функција】 : Облечени обични врвови за жени, трендовски т�

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Баги панталони од карго направени од полиестер и влакна о�

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлеч�

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлеч�

Полиестермешавина Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите с�

92% полиестер, 8% спандекс Полиестерска обвивка Затворање на влечење Рециклиран полиестер...

Поли / памучна мешавина Направени во САД или увезени Супериорен дизајн : Сите наши маички се дизајнирани

70% памук, 25% полиестер, 5% спандекс Еластично затворање Машинско миење на ладно Нежен циклус, фен за ниско

90% tulle, 10% полиестер Еластично затворање Само миење на рацете Главниот материјал на краткиот мек на здолн

71% полиестер 27% памук 2% спандекс (еластан) Повлечете го затворањето Одговара на машката големина на чевл�

Печатете цветна графичка врвна маичка за девојчиња ограничен временски договор Краток екипаж на врато�

60% памук, 40% поли Повлечете го затворањето Секојдневно основно : неопходност за гардероба на момчиња, во �

【【Gxlong нови изданија секој ден】 : добар квалитет и економичен! Имаме голем број на модерни дами облека и

100% полиестер ?? Моден дизајн : Мултислој Tulle Направете го нашето здолниште да изгледа многу поп и разгоре�

100% памук Повлечете го затворањето Менско поло со логото на Форд како џебниот принт Достапно во големини

90% полиестер, 10% спандекс Повлечете го затворањето.? Влажност за влага : Ткаенината на летната кошула ја а

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Цвета за блуза за блуза за продажб�

100% памук Повлечете го затворањето Редовно вклопување маица со краток ракав удира удобна рамнотежа поме

100% памук Затворање на копчињата Работни забави фустани за жени 2022 жени фустани секси плус големина макс

Облека врвна кошула за женски црни петок се занимава со 2023 година 3 / 4 ракав екипаж Топ кошула ✈✈✈ ДЕЛОВ

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлеч�

Scroll