Свеж
Блит анти -старечки пакет за патувања поставени за зрела кожа - брчки и фини линии што го зацврстуваат триото за еластичност Зголемување и виталност на кожата

Блит анти -старечки пакет за патувања поставени за зрела кожа - брчки и фини линии што го зацврстуваат триото за еластичност

Достапност: Достапно.
DEN 559.52

Чекор 1 за чистење и ексфолијација : Затегнување на маска за прскање Подмладување на виолетовата Бери е традиционално корејско миење на лицето Помагање за чистење и отстранување на мртвата кожа и нечистотии Чекор 2 за тонирање и витализирање : Витален третман 8 Нурење грав е суштината на тонер за подигнување на лицето што помага да се ревитализира уморна и збрчкана кожа. Чекор 3 за Ultra Nutrition & Sparting : Притиснат серум Тундра Чага е хибрид на крем за серумски крем за лице што помага да се храни, навлажнува и затегнете ја машката кожа. Притисниот серум може да се користи како дневен и ноќен крем и е идеален за сите типови кожа. Препорачано за : Овој пакет е идеален за луѓе со досадни, трескави и зрели типови на кожа на кои им е потребна еластичност засилување и зацврстување на брчки и фини линии. Ветувањето за блит : Ние испорачуваме корејска нега на корејска кожа без суровост со состојки кои се одговорно курирани. Нашата амбалажа е во согласност со најдобрите практики за намалување на стапалото на јаглеродот во индустријата. Чекор 1 за чистење и ексфолијација : Затегнување на маска за прскање Подмладување на виолетовата Бери е традиционално корејско миење на лицето Помагање за чистење и отстранување на мртвата кожа и нечистотии. Чекор 2 за тонирање и витализирање : Витален третман 8 Нурење грав е суштината на тонер за подигнување на лицето што помага да се ревитализира уморна и збрчкана кожа. Чекор 3 за Ultra Nutrition & Sparting : Притиснат серум Тундра Чага е хибрид на крем за серумски крем за лице што помага да се храни, навлажнува и затегнете ја машката кожа. Притисниот серум може да се користи како дневен и ноќен крем и е идеален за сите типови кожа. Препорачано за : Овој пакет е идеален за луѓе со досадни, трескави и зрели типови на кожа на кои им е потребна еластичност засилување и зацврстување на брчки и фини линии. Ветувањето за блит : Ние испорачуваме корејска нега на корејска кожа без суровост со состојки кои се одговорно курирани. Нашата амбалажа е во согласност со најдобрите практики за намалување на стапалото на јаглеродот во индустријата. Блит - толку едноставна, толку пријатна. Блит претставува пакет сет од 3 анти -старечки и ревитализирачки производи за нега на кожата за лица со зрела кожа.

За производот

Купувачите избираат и

【Невидлива лента со двојни очни капаци】 Инстант очните капаци обезбедуваат инстант лифт за очи за сит�

Уникатно Формулирани За Машка Кожа : не се создаваат сите производи за дотерување или лична хигиена едн�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

ИЗМАЗНЕТЕ ГИ БРЧКИТЕ на ЛИЦЕТО : како што старееме, произведуваме помалку колаген и еластин, што го отеж�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : големина На Маска За Очи : 19,5 х 9,5 см / 7,7 инчи х 3,7 инчи; должина на јаже 25,5 см / 10 инчи, погоден з

Со флексибилен гел, удобно е во согласност со обликот на лицето, исто како перница за мемориска пена, диз

Димензии (во инчи) : 6,7 Л х 4,3 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слоја

Нема парабени Нема бои и мириси на синтетика 100% без суровост Витамин Ц од Ласкорбинска киселина и чај со

ДАЈТЕ МУ НА ВАШЕТО ЛИЦЕ ЕНЕРГЕТСКИ ПОТТИК : овој природен комплет за нега на кожа за лице прво ги отстран

Нема повеќе темни кругови : маската за очи содржи природни и ефикасни состојки за нега на кожата, може бр

Ја Сјаеш Девојката Од Секој Агол! Од Секојдневно До Вашите Специјални Денови, Каде И Да Одите, Овој Сјај �

Долготрајна, нелеплива формула која ќе остане ставена со часови Оваа уникатна формула е натопена со нав

МОЌЕН САПУН за ПИЛИНГ : Исчистете ја кожата од мртвите клетки на кожата, потта, бактериите и вишокот масн

Избираме состојки богати со хранливи материи за да помогнеме во поддршка на силна и здрава кожа за кожа

крем против стареење : ова е совршен навлажнувач за лице Обезбедува моќни формули за крем против старее�

Акција На производот оваа формулација со лесна текстура е интензивен, концентриран третман Содржи хија

97,2% Природни Состојки Со Органско Маслиново Масло, Бергамот, Розова Пиперка и Килибар Ја тонизира вашат�

Маска за спиење која содржи вистински ливчиња од роза и розова вода за навлажнување и ревитализација на

ОДЛИЧЕН ПАЧУЛИ ОРГАНСКИ САПУН бар : маслото Од Пачули долго време се користи во традиционалната Азиска �

[ НАВЛАЖНУВАЧКИ БАР ЗА УБАВИНА ] За разлика од обичниот сапун што ја суши вашата кожа, Фармаси обезбедува

Ако ви се допаѓа оригиналниот мирис, ќе ви се допадне нашиот впечаток! Долготрајно и мириса одлично цел �

Киселина Чистење ОставиВо Маска Смирувачки Поправка Длабоко Чистење Навлажнувачки Навлажнувачки Уши �

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

●Овча Плацента Колагенска Суштина q : овци плацента колаген Серум Комбинира природно извлечена овца пл�

Мандарина Од Седмата Генерација Сапун За Раце Од Портокал И Грејпфрут е нежен за вашите раце Нашето мие�

100% 1 Студено лесно загрејте во микробранова печка за 10 секунди за топлина или разладување во замрзнувач

Балансирање на маслото : серумот го ограничува производството на прекумерно масло без да ја одземе кожа

Пилинзи И Третмани За Тело Пилинзи и Третмани За Тело Ролки За Масажа Со Жад За Лице Камен Реики Кристал�

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

Свила Произведено во САД НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ 100% ЧИСТА СВИЛА : куќиштето за перници за очи е направено од н�

Лансиран од дизајнерската куќа на картие во 2001 година Ова е ароматичен цветен мирис Мешавина од портока

ПРЕДМЕТ ФОРМАПенење Рака Сапун / Лосион 17,8Унци Пенлив Сапун за Раце 8Унци Богат Лосион за Раце...

Висок Материјал : тие се направени од неткаен Дише, добра апсорпција на вода, без стимулација и погодна з

Pdo Cog 4 D, 19g100mm,WТип, 20pcs / кутијаТреба игла за кршење дупки Стерилната ео, опремата за Еднократна употреба н�

Друго : Мелемот За Усни Е Безбоен И Транспарентен Можете Да Го Користите Сами Пред Спиење Или Да Го Нанес

[КАЖЕТЕ ЗБОГУМ НА РОНЛИВИТЕ УСНИ] Едноставно Неверојатни резултати по само една дополнителна минута од

Овој луксузен Мед Манука Навлажнувачки Низ Целиот Серум е натоварен со богат Екстракт Од Мед Манука и г�

Нашиот мултинаградуван херој докажано интензивно хидрира, зацврстува, тонизира и измазнува, истовреме�

Scroll