Свеж
Револуција Нега На Кожа Лондон, Бери Усна Маска За Спиење, Маска За Усни, 10гр

Револуција Нега На Кожа Лондон, Бери Усна Маска За Спиење, Маска За Усни, 10гр

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

ЛУКСУЗНА МАСКА ПРЕКУ НОЌ : оваа луксузно богата маска за усни работи тоа е магија додека спиете, работејќи на негување и заштита на усните СОСТОЈКИ КОИ ЈА САКААТ КОЖАТА : Збогатени со Шеа Путер, Масло од Рицинусово Семе и Хијалуронска Киселина за длабоко хидрирање и кондиционирање на исушените усни. СО вкус на бобинки : со текстура слична на карамела, оваа маска за усни е послатка од вашиот омилен десерт; Ароматизирана со освежителна Бобинка. Веган : не содржи состојки добиени од животинско потекло. КАКО ДА СЕ КОРИСТИ : По чистењето, нанесете дарежлив слој од маската на усните и оставете ја да работи со својата магија преку ноќ. Инспирирана Од к-убавина, оваа луксузно богата маска за усни преку ноќ ја работи својата магија додека спиете (бидејќи и вашите усни заслужуваат разгалување). Со текстура слична на карамела, оваа супер хранлива формула е збогатена со мешавина Од Шеа Путер, Масло од Рицинусово Семе и Хијалуронска Киселина за длабоко хидрирање и кондиционирање на исушените усни. Хранливиот Витамин Е помага и за заштита од штетни агресори на животната средина. Послатки Од вашиот омилен десерт, Маските за Спиење На Усните се достапни во два вкуса што ја наводнуваат устата : освежувачка "Бобинка" и слатка "Ванила". Како да се користи : По чистењето, нанесете дарежлив слој од маската на усните и оставете ја да работи со својата магија преку ноќ.

За производот

Купувачите избираат и

Димензии (во инчи) : 7,25 L x 4,7 W Заштитете со удобност лесен, дише и истегнат материјал Направено со 2 слоја �

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Крем За Навлажнување, Кревање И Зацврстување на менс : нашиот крем За зацврстување На Машки Хидратантен

Дизајн На Врвка За Лесно И Практично Затворање И Отворање 1 X Сапун Торба 9x11cm Удобна Текстура За Удобно Т�

Третман на усни 15гр Во Проѕирна, Розова, Праска Розова, Виолетова Розова И Песок Содржи природно хавајск

СВЕЖА, БЛЕСКАВА КОЖА овој дневен навлажнувач Од Елен Трејси ќе и даде на вашата кожа здрав сјај ЗБОГАТЕ�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Оваа Хидрогелна Маска Е Специјално Дизајнирана За Ефикасно Запечатување На Хранливите Материи Што Ги С

Квалитетно занаетчиство Убавицата на ориентираните премиум рачно изработени свилени маски за спиење �

ПРЕМИУМ МЕЛЕМ ЗА ЛЕКУВАЊЕ НА ЗАТКА ЗА ШМРКАЊЕ : Мелемот За Лекување На Шмркање На Терапијата Со Растениј

Силикон За Повеќекратна Употреба Машина За Миење СадовиБезбедно Силиконски Усни Голткајте од сламка б�

[НАВЛАЖНУВАЧКИ КРЕМ И ХИДРАТАНТЕН ПАКЕТ за МИЕЊЕ ЛИЦЕ ] Содржи 12oz Cera Ve Навлажнувачки Крем Плус 3oz Големин

СОВРШЕН ЗА СУВА, ИРИТИРАНА КОЖА : Совршен И За деца и за возрасни, Свилен Мек Лековит Мелем вклучува се шт

Миењето на телото на гулаб е навлажнувачко со комбинација на природни негување на кожата и навлажнувач�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Боби Браунмини Дополнителна Нијанса За Усни Кицизирај : 3 х 0,02 мл / 0,7 g A сет на мини затемнети третмани за

НАПРАВЕНО За ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА : Без Мирис За лица со алергии, иритација на кожата, сувост, егзема или пс�

Вклучува 3 лесни блокирачки 3 D маска за очи + 1 светски адаптер за патувања во црна боја 100% блокирање на св

Видови кожа : чувствителна кожа Карактеристика : Навлажнувачки Крем, Негување, Ревитализатор на Кожата,

Мери приближно 5 3 / 4 инчи високи Мери приближно 4 инчи широк Овој Гроздобер Авон декантер е прекрасно мле

Што Е ТОА : Локалната Примена На Витамин Д3 Дава Благослов На Сончевите Зраци На Вашата Кожа Нека Сонцето

Во 1 / 3 мл се тркалаат за лесна апликација Произведено во САД 100% несечена и Чиста, безбедна кожа, Без Алко�

Нанесена со дијаманти Овој серум на очите на навлегување во дијаманти помага во осветлување на подрачј

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Оваа Луксузна Колекција за Зацврстување На Кожата со 4 КОМПЈУТЕРИ ја вклучува Нашата Маска За Зацврстув

Водоотпорен Доказ За Размачкување Брадавица Доказ Липсенсе е главниот производ на Сенегенс и е за разл�

ИНТЕНЗИВНА ПОПРАВКА : Нашата сопствена состојка, Глипоичен Комплекс, парови гликолна киселина со алфал�

Органски чисти есенцијални масла; Ревитализација и енергизирање ; Антисептик и балансирање Навлажнува�

Сонувачки Допир со континуирана употреба На Сапун Од Хималајска Сол Егзалукс, тоа ќе биде решение за ко

Муџи Јапонија Лице Лосион Лист 20 Парчиња [Компресиран Тип] 2 Во Собата Компресирана Маска За Лице 20 Парч�

Погоден за салон за убавина : Направете го вашиот салон или рутина за убавина комплетна со нашиот лист з�

?СОВРШЕН ЖАД РОЛЕРИ+ ГУА ША ОДБОР ВО 1 СЕТ??Голем валјак за челото, лицето и вратот, мал валјак за очи и нос,

тонерот За Чајно Дрво иуник е нежен тонер за лице кој помага во ублажување на црвенилото на кожата, ирит�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Професионалната Маска За Витамин Ц е третман против замор кој и обезбедува на кожата извонредна сјајно�

Откријте сосема нов начин за славење на животот најважните настани Со Чепстик Партија Фаворизираат Пак

Scroll