Свеж
Витамин Ц серум За Лице – Серум За Осветлување Против Стареење, Коректор На Темни Дамки, Фини Линии &засилувач; Брчки, Со Хијалуронска Киселина - Против Брчки, Проти?

Витамин Ц серум За Лице – Серум За Осветлување Против Стареење, Коректор На Темни Дамки, Фини Линии &засилувач; Брчки,

Достапност: Достапно.
DEN 639.84

Формулација Базирана На растенија - Без синтетички адитиви Во боја, мирис и стабилизатори, динамични активни ботанички производи Како Алое Вера, Вештерки, Ботаничка Хијалуронска Киселина, Леска Од Вештерки и органско масло од јојоба се комбинираат во свилен мазен серум што може да се користи дење или ноќе Серум Против Стареење Витамин Ц За Лице - како што стареете, кожата ја губи својата виталност, оставајќи ја досадна, сува и дехидрирана. Серумот со витамин Ц содржи хијалуронска Киселина и ботаничка мешавина која помага во борбата против брчките и дамките. Вклучувајќи Витамин Ц Серум во вашата дневна нега на кожата, помага да се додаде влага на лицето и кожата, ја храни кожата и помага да се задржи нејзиниот природен сјај. Напреден Антиоксидантен Серум-неопходна хранлива материја за производство на колаген, витамин Ц се вклопува со Ботаничка Хијалуронска Киселина и Витамин Е, дизајниран да ги таргетира најчестите знаци на стареење, вклучувајќи цврстина, фини линии, брчки, темни дамки и дамки од сонце. Стимулирајте Формирање На Колаген-Витаминот Ц е одговорен за производство на колаген. Зајакнувањето на кожата и телото Со Серум Со Витамин Ц ќе го подобри природното формирање на колаген што е компонента број еден за поврзување на ткивата за здравјето на кожата. Не останаа мрсни остатоци. Брзо се апсорбира без тешко, мрсно или лепливо чувство. НАЈДОБАР СЕРУМ ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ-Натоварен со антиоксиданси, нашиот Серум За Витамин Ц за лице со хијалуронска киселина помага во зајакнување на производството на колаген и намалување на фините линии и брчки! Хијалуронската Киселина обезбедува неверојатна хидратација со држење до 1000 пати поголема од нејзината тежина во вода! БЛЕСКАВ ТЕН-Акните и другите состојби на кожата го оставаат вашиот тен црвен и нерамномерен. Серумот Ниацинамид и Ретинол што се наоѓаат во нашата формула поддржува здрава кожа со природно намалување на воспалението, корекција на темни дамки и смирување на проблематичната кожа. НАЈДОБАР СЕРУМ ЗА АКНИ-Кога порите се затнати со нечистотија и масло, тие стануваат поголеми и повидливи. Ретинолот работи на чистење на порите, а со тоа ги прави да изгледаат помали. Додадете ги на тоа ефектите на Пилинг На Салицилна Киселина, а нашиот серум за лице е подготвен да се бори против флеките и да ја подобри кожата склона кон акни. КОРЕКТОР НА ТЕМНА ДАМКА - Нашиот серум За лице Со Витамин Ц е направен за да ги нападне најважните проблеми со кожата како брчки, фини линии, сува кожа, акни или нерамна кожа.

За производот

Купувачите избираат и

Вита Ви Интензивна Хидратација Луксузно Миење На Телото Со Ретинол ја ексфолира кожата и ги отстранува

Беспрекорно самостојно тен создадете беспрекорен тен за постепена, природна боја пред, или после плажа

Крем за очи со високи перформанси за мажи, направен во САД помага да се намали појавата на темни кругови

Лосион за тело со добрината на бадам и млечен крем 100% ајурведски лосион со антисептички својства...

● МАШИНА ЗА НЕГА НА ЛИЦЕ ЗА МИКРОДЕРМОАБРАЗИЈА : оваа машина за микродермоабразија со дијаманти е погод

Лесен за употреба ултра тенок и ултра мек лагер за маска за лице Помага во елиминирање на шминката, масл�

Чистење и Мирисна Нашите Рачно Изработени Сапуни Се природен начин за чистење додека уживате во вашиот

Рачните сапуни не треба да ја исушат вашата кожа Затоа оваа формула за веган и суровост е мешана со масл�

?●Сите Природни Состојки} лепенки За акни за лице додавање масло од чајно дрво и масло од невен, нестиму�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Шангај Сулфур Сапун3 Пакувања Секоја лента е поединечно завиткана Решетките се мазни, жолти со портокал

ЕМУЛЗИЈА ЗА ОСВЕЖУВАЊЕ НА МАСЛОТО ДИЗАЈНИРАНА СПЕЦИЈАЛНО ЗА Машка ДЕХИДРАЦИЈА НА КОЖАТА, заклучување н

Нашите сапунски бази имаат 100% чист, природен Кошер глицерин Палминото масло што се користи е од компани�

Осветлувачки навлажнувач на цетафил за реставрадерм : Враќа и подобрува задржување на влагата на кожат�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Гуа Бричење Античка Мудрост : Стружењето Со Масажа Гуа ша е традиционална кинеска медицина научна терап

Оваа Луксузна Колекција за Зацврстување На Кожата со 4 КОМПЈУТЕРИ ја вклучува Нашата Маска За Зацврстув

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

ОДЛИЧНА ВРЕДНОСТ : Едно шише од 16 унци прави 16 Комплетни Бањи Користете кога има недостаток на објекти, с

Длабоко навлажнувачки за лекување на многу суви раце Апсорбира брзо за немрсна чувство Длабока навлажн

Моќен крем за очи : Ефективно подобрување на подпухналост на очите, темни кругови, фини линии, врескање и

Нашите сапунски бази имаат 100% чист, природен Кошер глицерин Палминото масло што се користи е од компани�

Рачно изработено во САД Секоја лента сапун минува низ ладен процес на правење сапун со природни масти и

Едно од најнеобичните масла за нега на кожата, телото и косата со инфузија од цвеќиња од тахитска плумер

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

УБАВА ЧИСТА КОЖА со најдобро природно миење на лицето од акни Супериорни состојки со максимална контро�

Криовијални Вијали од 1,2 мл, Надворешна Нишка, Самостојна, Заптивка За Усни1000 / Куќиште Изработено од спе

Магична маска за миење која јасно ги исплакнува отпадоците од надворешната средина и ја одржува кожата

100% полиестер Само миење на рацете Pantsенски гаќички со колкови, погодни за здолниште со слаб половината �

Премиум квалитет : Направено од супер мек сатен материјал, ткаенината е дише и е пријателска за кожата, у

Scroll