Свеж
Мраз Ролери За Лице И Очи, Осветли Кожата &засилувач; Подобрување На Природен Сјај, Силиконски Лицето Убавина Мраз Ролери

Мраз Ролери За Лице И Очи, Осветли Кожата &засилувач; Подобрување На Природен Сјај, Силиконски Лицето Убавина

Достапност: Достапно.
DEN 383.84

️ ● БЕЗБЕДНОСЕН МАТЕРИЈАЛ : овие ролки за лице од мраз се изработени од висококвалитетен силикон, долготраен и буџетскиИ силиконските алатки за нега на кожата се храна, без бпа, многу погодни за домашно уживање!. ️ ● НЕГА на КОЖАТА на ЛИЦЕТО : Ролери За Мраз ефикасно ги намалуваат акните и чувствителната кожа, ја отстрануваат подпухнатоста и фините линии, ги намалуваат порите и ја подмачкуваат кожата, ја подобруваат кожата problems.It има повеќе функции како што се убавина, чистење.Погоден за сите типови кожа. ️ ● ОТСТРАНЕТЕ ГИ ФИНИТЕ ЛИНИИ & ЦРВЕНИЛО : Постојаната употреба на лицето може да го намали производството на црвени крвни ленти. Ако има фини линии на вашето лице, нанесувањето валјак за коцки мраз на лицето брзо ќе ја врати мазната, бела и нежна кожа. Исто така, ќе ги затегне и собира порите, ќе ги де-издува кесите за очи, ќе спречи брчки. ️ ● ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : коцката за контура На Мраз е удобна за држење не ви се ладат рацете, Наполнете го ролерот за лице со вода. Откако ќе се замрзне, нанесете го мразот на вашата кожа во интервали од 30 секунди со кружни движења. Обидете се да не го наполните калапот многу полн, бидејќи водата ќе се прошири кога ќе се излади.За оптимални резултати, користете секојдневно. ️ ● ЗА СИТЕ ПОТРЕБИ на КОЖАТА : за да добиете вистински ефект на кревање кожа, прилагодете ја формулата според вашите специфични потреби на кожата, како што се лимон, зелен чај, краставица, алое вера, роза и кокос, итн. Користењето различни рецепти ќе ја направи вашата кожа мазна и нежна.

За производот

Купувачите избираат и

Маслото За Носење Семе од лубеница е богато со линолеинска и олеинска киселина , Омега 6 Есенцијални Мас�

Димензии на пакетот0,5 "Л Х 3,5" В Х 7,0 " х тежина На Пакетот0,1 фунти Земја на Потекло : Тајван, Провинција Кина

Мирис : Чоколаден Мус (Нашето најбогато чоколадо Сензуална мешавина од млечно чоколадо, темно чоколадо,

СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА : Понежен за кожата од другите локални ретиноиди, Наш

природата република Сите во едно, погодно и совршено решение за мажи Сите во еден свеж контролер за навл

Димензии (во инчи) : 6,3 Л х 4,0 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слоја

Ревитализирајте го вашиот тен со Елегантна маска за уредување Буа Органски Оваа многу блага маска содр�

Маски за очите со висококвалитетни и меки ленти за спиење за очи за жени или мажи Blinder за очила со сатенс�

Од срцето на Северозападниот Дел на Пацификот доаѓа мелем за усни навистина како ниеден друг мелем за п

Ibrивотен мирис на цвет од мандарински и тиаре го носи вашиот туш во живот Гулаб ја прави вашата кожа поме

Очи убавина кристална масажа топка воден бран убавина маса масажа ладна мраз хокеј енергија за убавина

VC крем за очи*1Колаген, сегашност, е одговорен за плима на нашата кожа и производство да се забавува со во

Пакетот вклучува 1 Кутии Сапун Од Роза Со Мирис На Флора Секоја кутија контејнери 9 сини рози со 3 различн

●Ефект на моментално Кревање● : оваа невидлива налепница за подигнување на лентата за лице е дизајнира

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Уживајте во освежувачката мешавина од бор од нане 100% чисто есенцијално масло кое ќе ви помогне да ги одр

полиесте Повеќекратна употреба и Перење Повеќе маски доаѓаат со Повеќе заменливи заштитни филтри со �

* Ревитализација на Врховниот+ Крема за младински моќ : 15мл * Ревитализирајќи го Врховниот+ мелем за очи :

Навлажнувачот За Лице Advanced Bio е секојдневен заштитен навлажнувач за негувана, заштитена кожа Содржи екс

Црвената Орхидеја ги спојува тропските цветни есенции со зелена круша, калинка и малини Нашето спарува�

Сет за подароци од 6 парчиња Брубакер „Кранбери“ Комплетот вклучува 8,4 fl (250 мл) Меур бања, 8,4 фл (250 ml) гел �

КОМПЛЕТ ЗА УСНИ ПОЛНИВитаминот Е И колагенот ја хранат вашата кожа со ѓумбир и суштина од нанеприродно �

Клинички докажано, крем за корекција на темна точка препорачана од врвен дерматолог Брзо избледување з�

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Димензии (во инчи) : 6,7 Л х 4,3 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слоја

Овој осветлувачки гел за престој на место содржи мешавина од концентрирани (но сепак безбедни) состојки

Супер навлажнувачки и освежувачки Супер навлажнувачки и освежувачки Добро е за чувствителна кожа...

Scroll