Свеж
Мери Кеј Timewise Анти-стареење Цврсто крем за очи 0,5 мл

Мери Кеј Timewise Анти-стареење Цврсто крем за очи 0,5 мл

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

2 шишиња : Овој луксузно богат крем за очи е толку напредна, ја подобрува цврстината, осветлува и обезбедува интензивна навлажнување, плус го минимизира појавата на фини линии и брчки Содржи смирувачки ботанички екстракти и агенси за осветлување за да помогнат во состојбата на кожата за навлажнување, што резултира во уште рамномерен тон на кожата. Тестиран со офталмолог. Погодно за сите типови кожа. Погоден за носители на контактни леќи.

За производот

Купувачите избираат и

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Ултра чисто органско маслиново масло направено со ладна технологија без штетни соединенија направени

●Навлажнувачки Крем против стареење За ЛицеДизајниран Во САД, Напреден Навлажнувачки Крем, исполнет с�

Спакувано во 1 / 3 мл стаклена Ролна или лесна апликација Тса во согласност Произведено во САД 100% несечен�

Овенот помага добро да ја апсорбира водата, а со тоа ги храни зглобовите ❄ Ја стимулира колагенската ко�

ЗБОГУМ ФЛЕКИ : дневен суперпоттик На Ретинол, Витамин Б3, Витамин Ц И Витамин Е Заедно Со комбинацијата Н�

Совршен Подарок Уникатен Дизајн, Совршен Пакет, Тој Е Многу Погоден За Лична Употреба или Како Подарок

2022 Најновиот и подобрен модел Антилизгачки ротирачки бирање, изберете ја скалата според вашите потреби

Кој е ЈАС РОСА НЕГА : Сериозно Забавна Нега на Кожата Ние правиме забавни формули кои сериозно работат Н�

Помага кожата да изгледа и да се чувствува помлада Ја враќа природната рн на кожата Навлажнувачки шеа п�

Ротирачки дизајн : Уште една работа што ги вади нашите глобуси за ладење на лицето од обичните е дека тие

Заштитна опрема за очи за процедури за тетоважа и пирсинг Штити од распрскувач, нечистотија и други ост�

Лесен крем 3 во 1 кој обезбедува природна покриеност, хидратација и многу висока ув заштита Суштински де�

Традиционален француски сапун Со Тројно Мелење нашето миење на телото е направено со традиционален ре�

Интензивен серумски концентрат базиран на екстракт од алги и ефикасно избрани липолитички активи е диз

ИНСТАНТ КРЕВАЊЕ НА ЛИЦЕТО : лентата за кревање лице е дизајнирана веднаш да ја подигне опуштената кожа о

Ултрасмирувачки, ова очите на окото, потопени области, го намалува појавата на фини линии и го намалува �

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Мултифункции и збогатени со протеини од соја и ботанички Помагаат во чистење, отстранување на шминка, н�

Неткаен материјал Произведено во САД Или Увезено Еластично затворање ♛ Материјал : маски за Еднократна

Содржи (3) 10 шишиња со унца сапун за пенење Перење на рака миење со средства за чистење базирана на растен

Натопени со добри работи (витамин Е, алое, шеа и какао путери и хијалуронска киселина) 24часовна влага Бог

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Аква серум Аква серум Сјајна кожа повеќе хидрирана кожа за нега на кожата, засилување на потенционерот �

? ? ? 【Ефективна нега на кожата】 Различни стаклени цевки можат да ги задоволат сите ваши потреби, да ги к�

Неткаен материјал Произведено во САД Или Увезено Еластично затворање ♛ Материјал : маски за Еднократна

Смирувачките и негување ефекти помагаат да се насочи појавата на темни сенки, за посветли очи кои изгле�

Отстранете ги брчките : закрпи за еднократно око помагаат да се намалат фините линии, да избледат брчки,

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

Нежно чистење лосион сапун Кертриџ со висок капацитет Специјално дизајниран За Системот За Издавање Bobr

Оваа четка за измазнување работи како шпатула за собирање Апликатор за измазнување, гушкање на контури�

Совршени Подароци За Женитоа може да биде изненадувачки персонализиран подарок за вашата мајка, девојк

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

МАЛА ШПАТУЛА за ШМИНКА Удобен за носење во вашата козметичка торба или багаж за патување ЛАЖИЦА ЗА КРЕМ

ИЗГЛЕД НА СЈАЈ ЗА ПРОЧИСТУВАЊЕ НА КОЖАТА со чистење и негување на кожата и контрола на рамнотежата масл�

ДВОСТРАНО ДОСТАПНОПриродна растителна ткаенина, тоа е груба материја за пилинг која ги ексфолира мртви

Димензии (во инчи) : 6,7 Л х 4,3 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слоја

€Пакет вредност Ќе добиете 4 јасна задебелена маска за лице прачка за мешање, многу да трае долго време �

Сите Придобивки Од Хијалуронска Киселина : оваа природна супстанција е моќно средство против стареење,

Работи со повеќето сапуни со големина Удобен за допир, безопасен за кожата Дизајн на врвка за лесно и пр�

Scroll