Свеж
AOOF вистински чешел за четка за коса безбеден скриен скриен кутија за парични кутии за пренасочување конзерви.

AOOF вистински чешел за четка за коса безбеден скриен скриен кутија за парични кутии за пренасочување конзерви.

Достапност: Достапно.
DEN 1299.20

- Мултифункционално Не само како чешел за масирање на скалпот, туку и погоден за пари за складирање, накит, рецепти, мали документи или повеќе. - Специјален дизајн. Целосно функционална четка за коса со невидлива тајна. - Трајна и практична пластика сокриен преносен чешел. Пакет вклучува : . 1 x Тајната кутија за четка за коса. - Мултифункционално. Не само како чешел за масирање на скалпот, туку и погоден за пари за складирање, накит, рецепти, мали документи или повеќе. - Специјален дизајн. Целосно функционална четка за коса со невидлива тајна. - Трајна и практична пластика сокриен преносен чешел. Пакет вклучува : . 1 x Тајната кутија за четка за коса. Спецификација : Стил : Четка за коса : Сребрена, црна, црвена, пурпулиза : 24,5*3см/9,64*1.18inchfeatures : - Трајна и практична пластична прикриена преносна чешел.- Специјален дизајн. Целосно функционална четка за коса со невидлива тајна.- Мултифункционално. Не само како чешел за масирање на скалпот, туку и погоден за пари за складирање, накит, рецепти, мали документи или повеќе.Пакажната вклучена : 1 x Тајната кутија за четка за коса.

За производот

Style:
Hair brush
Color:
Silver, Black, Red, Purple
Size:
24.5*3cm/9.64*1.18inch
Features:
- Durable and practical plastic concealed portable comb.:
- Special design. Fully functional hairbrush with invisible secret.:
- Multifunctional. Not only as a comb to massage your scalp, but also suitable for storage money, jewelry, prescriptions, small documents, or more.:
Package Included:
1 x Hair Brush Secret Box :

Купувачите избираат и

материјал : Клиповите за коса Од Ресни се направени од материјал, кој е издржлив и лесен Мултифункциона

Ролери за коса за долг сет на коса : Ролери за коса, ќе добиете 30 парчиња ролери за коса од пена во розова �

Quistle Повеќекратни Дизајни Quage вклучуваат 24 ПАРЧИЊА ушна манжетна Може да се сподели со вашето семејство

1Материјал за коса : Човечка Коса Перики Лента За Глава За Црни Жени, 180% Густина Природна Боја Бразилска �

Пакетот вклучува; Ревитализатор на косата Гама Арган со коса со GEVO свилен хром титаниум 4 / 5 инчи рамно ж�

Лесно за носење и складирање во торба, за да можете да ја четкате или стилизирате косата во движење, дода

Возрасен Опсег : 03 месеци, 46 месеци, 79 месеци Тип На Ставка : Машинка За Коса Материјал : Нерѓосувачки Чели

Навлажнува и зајакнува скалпот и косата : Нашиот Вегански Регенератор За Нега На Скалпот Од Ѓумбир го хи

Цветни Цвет Кристали Коса Клип Барети Боја : Сребрена Големина : 16 9см / 6 Материјал : Легура+Кристали + Кри

1 Корејски Минималистички Бангер БаретЕдноставна и недооценена, оваа шнола додава допир на елеганција �

?Quight qually : нашите штипки за коса за жени се изработени од висококвалитетен акрилик, пакетот вклучува 5 ра�

СВЕТЛА ЗА ПОЛНЕЊЕ И ЗАТЕМНУВАЊЕВашето огледало оди во вратата, така што светлината е дури и на вашето ли

Сива Покриеност Боја На Коса Со Тројна Заштита : ниту една боја на коса не се грижи повеќе од Извонреднос

Нежна формула за чистење Депозити сини пигменти Неутрализира месинг тонови Ја зголемува мекоста и сјај

Убава, Практична И Намерна : Нашите Бои За БАКНЕЖ И Нега Сатенската Обвивка Е дизајнирана со супер мек и �

Материјал за торбичка за ножици : ткаенината е избрана од пвц ,а кожата е мека и фина, издржлива,водоотпо�

Ревитализирајте Ја Косата СО Чист Шампон ЗА ПОПРАВКА На рн ЛабораторииНатопен со Хијалуронска Киселин�

Спецификација И Карактеристики : оваа должина на перика е околу 10 инчи и тежина од 9,4 мл со капа, шапката �

*Пакетот со мека сатенска свилена тока вклучува 3 еластични ленти и 1 метална сатенска тока * Меките токи

Sensationnel buttalace lacefront бренд е познат по својата практично незабележлива hd чипка која беспрекорно се топи ка

Две копчиња за прекинувачи, можете лесно да ги притиснете за да го отворат или затворат чешелот Метален

Моден Дизајн, Сосема Нов Добар Квалитет! Стил : мода, слатка, елегантна Материјал : гума, мрежа, полиестер,

Материјал : ААА+Кристал и легураГолемина На Цилп за коса : 5,5*1,4 см, Големина На Прстен За Коса : 5,4*2 см...

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

❆ Помага да се намали проблемот со сува и оштетена коса и поделени краеви ❆ Помага да се направи косата

12 бои, Со 3 бои на виножито и 9 цврсти бои, вклучувајќи сребро, злато,жолта, светло сина, темно сина, виолет�

Екстра Цврст Зафат!, Супер Силен Нерѓосувачки Челик Професионални Клипови За Коса Во Црна Боја 100% Автен�

Карактеристики : Ткаенини од суперфини влакна, мазно чувство, имаат добра хигроскопност и дишење Силна

12"~14 " црна права човечка коса Висока густина права коса, природен пад Лесен тон на кожата лице...

Изработен од мек пластичен материјал, флексибилен и може да се свитка во која било насока Со мал чешел з�

Производ за коса : Два Пакети Екстензии за Коса Купете Заедно, Заштедете Повеќе! Вистинска реми човечка �

€ Елегантен и Класичен Дизајн : Нашиот разноврсен дебел клип за коса има класичен дизајн на правоаголни

Жолчна крпа Направени во САД или увезени Нашата бербер престилка е изработена од висококвалитетна жолч

Димензии на четката : 8,5 "должина / 1,5" широка / 1 "бела влакнест; бука дрво е направена за ергономско вкло�

По прецизен процес на сечење, и повеќеаголната сјајна и прекршувачка површина, секоја исечена површина

Ве молиме Запомнете : Бојата На Оваа Ставка Може да Варира Поради Својствени Варијации во Производствот

Лесен за употреба : Помага да се исчисти и чистат ексфолијарна нечистотија кога вашата миење коса Свмит�

Професионален бренд посветен на разбирање и служење на денешните клиенти и стилисти Нашата страст е ра�

Премиум вредностПакет вклучува 1 шише секој од нашиот салонквалитет, стилистформулиран, СулфатБесплат�

Вратете ја природната убавина и сила на вашата коса за 6090 дена, со забележителни резултати што често се �

1 х Ножици За Коса 1 х Разредување Смолкнување 1 х Коса Текстурирање Сечење брич 1 х Директно Раб Брич (Вкл�

●Фенси Дизајн● цвеќиња со Двојна мрежа француските клипови додаваат уникатна мода во стилизирањето н�

Што Е Вклучено : ќе добиете 12 парчиња мали иглички за коса од роза за женски додатоци за коса, доволно за �

Ќе добиете 4 парчиња Држач За Конска Опашка Од Кристал, 2 парчиња злато и 2 парчиња сребро,ништо за ваша се

Направен е со одлична изработка, има добра текстура и може да ви служи долго време без лесно избледување

Scroll