Свеж
1 парчиња креативна легура на коса чешел деликатна коса вметнете чешел мода жени глава

1 парчиња креативна легура на коса чешел деликатна коса вметнете чешел мода жени глава

Достапност: Достапно.
DEN 179.04

Исклучителниот дизајн ви носи уникатна убавина, што е импресивно Погоден за жени од сите возрасти, што ги прави да изгледаат поубави. Погоден за свадби, забави, танци, ангажмани, годишнини или други специјални прилики. Направено од врвен материјал за легура, овој додаток за коса е многу деликатен и шармантен. Цветниот образец и дизајнот на бисери ќе направат да изгледате поелегантно и попривлечно. Исклучителниот дизајн ви носи уникатна убавина, што е импресивно. Погоден за жени од сите возрасти, што ги прави да изгледаат поубави. Погоден за свадби, забави, танци, ангажмани, годишнини или други специјални прилики. Направено од врвен материјал за легура, овој додаток за коса е многу деликатен и шармантен. Цветниот образец и дизајнот на бисери ќе направат да изгледате поелегантно и попривлечно. Опис Овој чешел за коса е изработен од врвен материјал за трајно и долготрајно носење со модерен изглед. Украсено со цветна шема, шик и елегантен. Прекрасниот дизајн ќе ја обезбеди неговата практичност и популарност меѓу облеката на главата на свадбата или другите забави. Феации- Боја : Златен- Материјал : Алуминиум- Големина : 23. 39in- Направен од врвен материјал за легура, овој додаток за коса е многу деликатен и шармантен.- погоден за жени од сите возрасти, што ги прави да изгледаат поубави.- Погодни за свадби, забави, танци, ангажмани, годишнини или други специјални прилики.- Исклучителниот дизајн ви носи уникатна убавина, што е импресивно. Пакет вклучувајќи 1 x чешел за коса.

За производот

Купувачите избираат и

Невестинските глави се направени од лисја од златна легура100% рачно изработени, обезбедување на квалите

Прекрасната алатка за додатоци за коса е изработена од висококвалитетна легура, нема лесно да се скрши �

Што Добивате можете да добиете 3 парчиња гроздобер клипови за коса Достапни се 3 бои, можете да ја избере

Завртено еластични чешли на заби, додека масираат, додека се чистат длабоко чистење Засилениот дизајн н

Мека и Еластична : лентите за глава на животните се направени од мек кадифен, што носи удобност во вашата

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН : Изработен од квалитетен стп кожен материјал, мек и нежен, отпорен на абење и издржли�

Повод : секојдневна облека, коктел забава, ден на мајките, канцелариска облека Материјал : пластика...

СИГУРЕН МАТЕРИЈАЛ : овие украсни боби иглички се направени од премиум легури и пенливи сини кристали, ти

Нашите производи од професионално фабричко масовно производство, длабока обработка, одличен квалитет,

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

Исушете Брзо без Повредена Коса : 1600w јонски фен за коса со голема брзина на ротирање, ви овозможува да ја

Отстранете ја преостанатата врска за коса со фин чешел за заби Нежно шампонирајте за чистење на скалпот

Држач За Глава за Манекен : Чувајте ја вашата манекенка или главата на перика безбедна со оваа стегач за

Што е вклучено : овој сет го вклучува и Nudred оригинален сунѓер за коса, 8oz влага т Навлажнувач за коса во фо

【Моќна функција】 Нашата испреплетена четка може лесно да одврзе силна кадрава коса, брановидна, кадра�

ВОДООТПОРНА ЛЕНТА ЗА ПЕРИКИ од ЧИПКА користи Двострана, леплива лента во ленти, безбедна за кожата, што �

Боја Прикажана На Модел : 1Б+ОТ27 Органски Директно 12 " е одлично да се создаде кратко брзо ткаење тапи нам�

10 парчиња од 60мл диспензерот за пумпа за пена Достапна во розова златна пумпа со чисто шише, мат розово ш

1Стилски Дизајн : Оваа кадрава неуредна пунџа за коса со неколку лабави прамени долга брановидна коса,ко

Пакетот вклучува 4 парчиња сјајни клипови за коса со врвен квалитет без шноли за лизгање за девојчиња Го

Женски Ленти За Глава : Изработени од вештачки бисери и кадифена ткаенина Исклучителна, сјајна, подуена

Практична футрола за одржување на безбедни до 5 ножици за коса, чешли и штипки Дарежлив чешел џеб и 2 бенд

БОЈА : Главната слика покажува Ss30 / 28 Ss Зачин Просечна Големина Капа; Напред 7 Краток изглед кој е долг по �

Опсег на стегање : 0,54мм2 2012АВГ Должина : 250мм Тежина : 0,75 кг Костим за неизолирани кабелски врски Јаглерод�

Стимулатор На Фоликулите На Скалпот Терапро Нуминокс е локален третман за губење на косата дизајниран �

црна со црвена карирана Гросгрин лента Топлина применува винил за издржливост појавување центар Покри�

®Премиум Материјал Е Изработен од висококвалитетни синтетички влакна отпорни на топлина кои овозможув

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

Класичен дизајн : лента за Глава што одговара на дизајнот на букви и кристали, не само што ја разубавува �

Боја Живост 1 Минутна Маска За Коса : за 1 минута, препуштете се на вашата коса во негување уживање со 98 пр�

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

● Материјал : Синтетичка Коса Отпорна На Топлина До 160 Степени Целзиусови (320 Степени Целзиусови) Израбо�

Гроздобер гинко лист форма, со ао дијамант повеќе исклучителна Користејќи ја модерната форма на момент�

?Пакет Вклучувајќи : 5 Парчиња јазол лента за глава за жени со модно печатење цветна шема, елегантна и шар

Боја на чипка : Средно Кафеава, светлокафеава Половина Рака Врзана Чипка Предна Перика Со Чипка 3 Инчи Ра

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Слочењето на косата Саки Дотануки Дамаск е направено од 34 различни слоеви на Јапонија Дамаск челик Рачн

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Јонската технологија ја суши косата побрзо со помалку разлетување и оштетување отколку нејонските фен

Природен Изглед Лесен За Носење МАТЕРИЈАЛ : Изработен од девствена човечка коса непречено и без заплетк

Овој деветзаб чешел, антистатички, влажен и сув, умерено го масира скалпот, ги зајакнува корените на кос�

НЕЖНО ГИ РАЗДВОЈУВА ЈАЗЛИТЕ И ФИНТИТЕ : Обичните четки со наежвам ја раскинуваат и ја извлекуваат косат�

Сјајна, мека и хидрирана коса; (Cabelos brilhosos, Macios e hidratados;) Кадрици дефинирани подолго; (Cachos Definidos Por Mais Tempo;) Кон

Scroll