Свеж
Печурки црвена уметност четка за коса симпатична четка четка за перниче за перничиња за мажи за жени подарок за коса

Печурки црвена уметност четка за коса симпатична четка четка за перниче за перничиња за мажи за жени подарок

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

Пластика Направени во САД или увезени. Овој чешел на перница е изработен од високо квалитетен материјал и издржлив. На рачката на рачката на четката за коса за лесно виси. Нашиот чешел за перничиња со една големина : Должина : 22 см/8,7inch, ширина : 7cm/2.8inch, Дебелина : 3см/1.2inch, одговара на повеќето луѓе. Модната четка за коса е погодна за долга коса, кратка коса, густа коса, тенка коса, кадрава коса, права коса, итн. Тоа е совршен подарок за родители, сестри, пријатели и клиенти на фестивали, годишнини, Денот на вineубените, Божиќ. Податоците за големината се добиваат со рачно мерење и нормално е дека грешката е во рамките на 1 сантиметар. Ако сте го купиле нашиот производ за перниче за воздух, четка за коса, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговорите што е можно поскоро во рок од 24 часа. Направени во САД или увезени. Овој чешел на перница е изработен од високо квалитетен материјал и издржлив. На рачката на рачката на четката за коса за лесно виси. Нашиот чешел за перничиња со една големина : Должина : 22 см/8,7inch, ширина : 7cm/2.8inch, Дебелина : 3см/1.2inch, одговара на повеќето луѓе. Модната четка за коса е погодна за долга коса, кратка коса, густа коса, тенка коса, кадрава коса, права коса, итн. Тоа е совршен подарок за родители, сестри, пријатели и клиенти на фестивали, годишнини, Денот на вineубените, Божиќ. Податоците за големината се добиваат со рачно мерење и нормално е дека грешката е во рамките на 1 сантиметар. Ако сте го купиле нашиот производ за перниче за воздух, четка за коса, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговорите што е можно поскоро во рок од 24 часа. Нашите четки за коса се дизајнирани во светли бои и симпатични обрасци што ќе ги сакате и уживате во удобноста на овој чешел за перничиња во воздухот.

За производот

Купувачите избираат и

За кого е : оние со сув, чешање и ронлив скалп или создавање на производи Типови на коса : директно, бранов

Удобно држење Совршена големина за повлекување удирања и страни назад Стилски и функционален...

Комплет Од 6 Розови Виолетови Тонови Метални Клипови за Коса Клиповите Мерат 5см(2") Одличен Основен За Ва

Qérical Design Que : ноктот за коса е комбиниран со кристали и тул што е модерен и елегантен,Популарен погоден за

●ОДРЖУВАЊЕ БРАНОВИ qДише Кул Премиум Сатенската ткаенина помага максимално ДА ЈА ОДРЖУВА ВЛАГАТА на ко

1100% реми човечка коса, без пролевање, без заплеткување, меки и мазни,светло изветвени јазли,може да се ис�

Соодветно за да користите и споделите : ќе добиете 4 парчиња четки за коса за танцување во 4 различни бои,

Пластика Направени во САД или увезени Овој чешел на перница е изработен од високо квалитетен материјал

Црвена пластична двојна глава со преклопна права коса убавина за заби чешел Овална картичка за преклоп�

Тип : Коса Канџи Материјал : легура на цинк Големина : околу 7, 5х4см Боја : беж, светло сина Тип : Коса Канџи..

Инфузија 23 Поправка И Обновување На Отсуство Во Третманот, 16 мл Поправка И Обновување На Косата Инфузиј�

【Пакет вклучуваат】】】 ќе добиете 1 парчиња чешел за коса Овој професионален чешел е совршен за вашата �

Совршен за мажи, исто така и за деца, постари лица, професионален бербер итн Материјал : легураагол машин

1 закривена форма, изработена од база на МАТЕРИЈАЛ ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, најлонска свиња за мешање секоја

Материјал : Смола и крпа Смола клип и крпа декорација Големина : 9, 7х6, 7см Рачното мерење ќе резултира со м

Опис на материјалот : топлина пријателски влакна ситетска коса отпорна на топлина до 160 степени целзиус�

Алуминиумско тело со висока термичка спроводливост за брз стајлинг Двојна структура на четка што ја пр�

Алигатор Клип, Лак6"х 5" Широк, 2 Фуксија, 2 Бели, 2 Црни, 1 Вар ,1 Портокалова ,1 Сина ,1 Црвена ,1 Жолта ,1 Виолето�

Оваа стандардна замена сечилото е дизајниран да одговара На Вал Професионални Кикирики #8685, #8655, #86851301 и #

Боја : 20180823034 Тип на ставка : Облека за Глава Број на модел : 4,5 инчи Име на одделот : Деца 8 " Голем Лак од едн

Негативна јонска технологија : Отстранете ја статичката и намалете ја Фриз направете ја вашата коса сја

Материјал : Шифон Тип На Шема : Геометриски Технологија за обработка : рачно изработена...

Се користи за исправување на косата, Одржување на масовна коса и претходно врзана коса организирана Пом

1 Количина : 16 парчиња, боја : темно зелена, должина : околу 21 инчи / 55 см, ширина : околу 1,3 инчи / 3,5 см(Може да

Ѓумбир Портокалово Тело Бран Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал : вистинска човечка коса, 13х4 HD �

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

●Обликувајте Стилска Коса●овие ножици за сечење коса се погодни за вашето семејство и пријатели Овие �

Чисти без соголување на косата и ја поттикнува дефиницијата за виткање Првиот чекор во нашата Рутина За

Претходно Извадена со бебешка коса Поубава и Природна Природен изглед на Скалпот Швајцарската чипка е �

Информации за коса : Бразилски Снопови За Човечка Коса Со Длабоки Бранови 4х4 Затворање чипка Материјал �

360 Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал : 10а Бразилска Девица Човечка Коса 100% Необработена Реми Ко

Интуитивен дизајн Нашата лесна четка за скалпот за отстранување на првут, суво ексфолијација на скалпо

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

Никој не е роден да биде добар готвач, но добриот прибор често ви дава двојно поголем резултат со полови�

Scroll