Свеж
ФАФКЛФ Како Да Ја Наполните Основната Машина За Сечење Коса Тример За Коса + Полнење Мажи ПРЕДВОДЕНА Дисплеј Професионални Електрични Машини Двојна

ФАФКЛФ Како Да Ја Наполните Основната Машина За Сечење Коса Тример За Коса + Полнење Мажи ПРЕДВОДЕНА Дисплеј Професионални

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Материјал : 100% висококвалитетна легура на титаниум и КЕРАМИКА и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ опипливо со глобален напон (100-240 V). Наполнете го двојниот метод : за полнење на кабелот за полнење и основата. Приклучок во стил : Европа приклучок. Опис на производот : Материјал : 100% висококвалитетна легура на титаниум и Керамички и Абсглобален напон (100-240 V) и компатибилност моќност : 6 наполнете го двојниот метод : за полнење на кабелот за полнење и основен приклучок-Во стил : европа тип на батерија : високи перформанси / висок капацитет за полнење 2200mah литиум батеријаполнете време : 4 часовно работно време : 240 минути Од Континуираната Работа 180интелигентен лед дисплеј : совети за сликање во масло / Совети / чисти совети / 3 отклучување / приказ на време на полнење (мин) / вистински приказ на времето за употреба (во секунди)од 360 ° интелигентно полнење : ве молиме изберете ја употребата на Лименки веднаш.Големина на пакетот : Околу 28 См Х 21 сантиметри Метри Х 6 сантиметри Тежина на пакетот : Вклучен е Околу 0,65 кмпакаж : 1 ● полнење базирано на тело ● 1полнете го адаптерот € 1 (Европски приклучок) 4 € граничен чешел (6 / 9/12 милиметар Март) € 1 четка за чистење € 1 еден од упатствата за носење.

За производот

Купувачите избираат и

Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина,

Несцентрираниот не ронлив гел за коса ќе ја стилизира вашата природна или третирана коса за какви било �

3во1 зацрвстување на косата и виткање на железо и четка за затегнување на косата, исполнување на вашите р

За ПОСИЛНА, ПОСЈАЈНА КОСА : овој нов регенератор ќе ја направи вашата коса помазна, посјајна, поздрава и �

Полиестер ● ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Мека и лесна деликатна полиестерска ткаенина, пријателска за кожата, су

€ ОДЛИЧНА ЕЛАСТИЧНОСТ} Нашите Ленти за Глава За Женипогодни За Различен Обем на Главата На Жените, Тие М

Неверојатен избор за подарок за вашите девојки, женски пријатели или семејство на Денот на Вљубените, Б�

●Уникатен Стил● клиповите за канџи имаат 3 различни стилови со доволно силни вилици, кои се шик за пове�

Добар Квалитет : Оваа ножици за сечење коса е рачно полирана, линијата на сечилото е рамномерна и мазна з

Сребрена смарагдна шнола за коса од пеперутка направена од висококвалитетна легура и кристал,лесна за �

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Меки синтетички влакнести таклон Алуминиумска ферула Дрвена рачка со бел лак : 11 / 2 "; Должина на влакнат�

Ја штити косата од оштетување на водата додека сте под туш Повод : секојдневие / забава / улица / подарок

Мазна коса, вистинска и не рефлектирачка Шапката и косата можат да бидат невидливи, реални и природни...

Лак Клипови За Коса За Мали Девојчиња : Едноставни цветни клипови за коса и штипки за лак за коса, кои одг

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

Апликација : Совршена Контрола За Фина Или Груба Коса Материјалот Е Лесен И Не Е Лесен За Испуштање Носе�

▲ Тенок железо за виткање се совпаѓа со ултратенки керамички барел од 9 мм (3 / 8 инчи), брзината на греење �

А3 : Исто како и нашата нормална коса, ќе има мала количина на губење на косата кога ќе се справиме со неа �

[Количина ] Комплетот содржи 48 парчиња мини клипови за коса, 3 бои, секоја боја 16 парчиња Доволна количина

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен Дизајн : врато�

Кремастата, лесна формула на САРИНА КИ содржи зголемена концентрација на Шеа Путер, еден од најчистите �

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

Тип на производ : тример Материјал : легура На титаниум Напон : 100240В Големина : 17845мм Вклучен Пакет : 1 € се�

Гису Мед Внесе Миење На Косата Овој хранлив шампон темелно ја чисти косата без соголување за да го врати

Подолготрајна боја на коса Може да се користи за сите типови на коса Додава сјај и живописна боја на кос�

Навивам Лак Носителот Пони Опашка Конкуренција Лак Оваа листа е за Бутик Бруто Зрно Лента Навивачка Кос

Тие имаат две пружини што им овозможуваат автоматски да се прилагодат за да држат секаков вид коса, без �

Тие Се Совршен Издржлив Материјал Без Да Се Чувствуваат Премногу ТешкиОдлично За Густа Коса, Кадрава Ил

жени забавни перики за жени кратки перики во боја обоени перики со удирања пастелни перики реални перик

Антистатички и отпорен на топлина материјал Не'рѓосувачки сè уште се разделува пинтаил Издржлив и флек�

УЛТРАХИДРАТАНТНИ СОСТОЈКИ : натопени со шеа путер, путер од манго, кокос и масла од авокадо ВНИМАТЕЛНО К�

Scroll