Свеж
висесани Бербер Кејп Огнена Музика Забелешка Полиестерски Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа За Бричење Брада Бричење Лиг?

висесани Бербер Кејп Огнена Музика Забелешка Полиестерски Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка

Достапност: Достапно.
DEN 303.84

полиестер Само Суво Чисто. ●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал. Берберите и козметичарите навистина го ценат неговиот лесен и водоотпорен материјал, што го прави многу практичен за управување и употреба. Исто така, лесно се чисти и брзо се суши. Поддршка избришете ја чистата, исто така поддржувајте машинско перење или хемиско чистење.(Материјал : Полиестер+ПУЛ). €СООДВЕТЕН ЗА ВОЗРАСНИ И ДЕЦА : Прилагодливо еластично деколте за да одговара на различните големини на вратот. И возрасните и децата можат да користат.Модната фризерска наметка добро се вклопува за жени, а исто така и за мажи. Флексибилен и доволно долг за да ја задоволи побарувачката на повеќето луѓе.(Големина : W57 x L65 инчи). ●АНТИСТАТИЧКИ : Професионалната фризерска тоалета за сечење коса прифаќа антистатичка, отпорна на топлина, против брчки, без пилинг, без ткаенина со врвен квалитет на гребење. Влакната за сечење лесно се тресат наместо да бидат фатени во влакната. Добар материјал со фина изработка. ●СОВРШЕНА ЗАШТИТА : кога правите фризура, тоа ефикасно ќе спречи влакната да паднат во облеката. Дефинитивно е идеален додаток за сечење и стилизирање на косата. Погоден за професионална употреба во салонот.(Затворање на вратот : прилагодлив метален клип). ●ШИРОКО СЕ користи : тоа е задолжителен предмет за секоја берберница. Професионален салон кејп специјално дизајниран за сечење или стилизирање на косата.Погоден за фризерство, боја за коса, перм и сечење и целиот проект на салонот. Квалитетните берберски наметки во салонот се мултифункционални, совршени за сечење, стилизирање и боење во салонот, нудејќи подобра покриеност над облеката и чевлите. Идеален за салон, домашна употреба дури и носење на отворено. Од 2000 година, висесунските линии на производи вклучуваат лигавчиња за фризури, влажни суви кеси, кеси за перење, пречки за расадници, платнени кеси за повеќекратна употреба и ранци направени од нашата обновлива водоотпорна ткаенина. Ние правиме одржлив моден мејнстрим со фокусирање на одличнаesетска, супериорна функционалност и одржливост од крај до крај!. висесани салон берберска наметка е погодна за САМОСТОЈНА фризура дома, а може да се обезбеди и во професионален берберски салон. Водоотпорна, нестатична и вградена наметка обезбедува поголема погодност за фризура. Ние создаваме забавни и шарени оригинали, заедно со кориснички дизајни со омилени ликови од СТРИПОВИ НА ДК, дизни, нинтендо, хари потер и санрио, или слатко милениче, цвет, дневни фотографии, поп-ѕвезди дури и смешни изрази.

За производот

Купувачите избираат и

● Водоотпорен За Целото Тело, Чувство на Гравитација : фен За коса за Тело е водоотпорен По туширање, мож

Qually Материјал со висок Квалитет : 100% Необработени Девствени Бразилски Реми Човечки Снопови За Коса, Исе�

Омбер Лабава Длабоко 3 Снопови, Бразилецот Богородица 1Б / 30 Човечка Коса Снопови Омбре Коса : Тендерсе 1б

Гликоза : Ја Надополнува косата Липиди : Помага во задржување на влагата Екстракт Од Ризом од ирис : Ја Пр

?●Природни Обемни Бранови На Плажа Кадрициоваа алатка За стилизирање со мавтање со коса може да создад�

Пакетот Вклучува6 парчиња 1200 нишки комплет за ламба за коса со алатки, заедно со алатки за продолжување �

€Големина и Количина : 70мм / 2,7 "во должина и 50мм / 1,9" во ширина секој ●Издржлив q : водоотпорен е и бојата н

ХХ ВИОЛЕТОВА ПАКЕТ ДОЛГ 3 ПАРЧИЊА ТЕКСТУРА ЛАБАВА НАВИВАМ ТЕКСТУРА : КАДРАВА СТИЛ : КАДРАВА Продажбат�

Сето тоа е жичен со некои декоративни бисери,што е елегантно Облеката за глава е задолжителен додаток з�

Материјал : црна коса лак клипови се направени од свиленкаста ткаенина, легура клипови и бисери Едноста�

YS Park Peine Pua PlastCarbon Comb (192 mm) од Артеро Производи за нега на коса за возрасни унисекс Производите на брендот �

? Волумизирање На Клипови За Коса : Обемните Клипови за Коса се направени со пластика, леплива коса цврст

Линијата на чешел назад одговара на искривување на дланката за удобен зафат Мазни и заоблени совети за �

?●Материјал За коса : Оваа Природна Црна Чипка Предна Перика Човечка Коса е изработена ОД 10а Одделение Б

МАТЕРИЈАЛ : 100 проценти необработена бразилска девица човечка коса 613 фронтална перика, косата исечена о

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

100% полиестер Затворање на вратоврска [Премиум материјал и прилагодување] 100% полиестер со висок степен, �

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

БРЗ ЕФЕКТ : врвните влакна за коса ја покриваат и пополнуваат истенчената коса за неколку секунди Целос�

Ја штити косата од создавање на производи со природни климатизери Isoplкраставица масажа на косата и скал

Пренослив и природен материјал : Големина 3, 6х1, 9 инчи, изработен од цело парче зелено сандалово дрво, со �

【Различни стилови】 можете да добиете 4 парчиња чешли со различни бои; Овој чешел со широк заб е диверзи�

Свадба парчиња свадба коса е направен од мека и издржлива легура жица, бисери, цвеќиња,кристал, кристал �

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено ●Големина●возрасната наметка за сечење коса има димензии 56

JAS го задржуваат третманот со пристаништето со кератин + колаген шампон 32 мл, балсам 32 мл, остави во крем 8

quld quage вклучува : 4 Парчиња Различни бои Кожна Лента За Глава, заматување : (Црна, Беж ,Каки ,Кафеава) `+Висок

Име на коса : Синтетички Капчиња Плетенки, КУТИЈА ПЛЕТЕНКИ, Претходно извртени Џамбо плетенка коса Мате�

ОТКРИЈТЕ ЛУКСУЗЕН МИКРОПАМУК : Воведување иновативен нов текстил кој ги комбинира најдобрите својства

жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено Оваа престилка за фризура е изработена од висококвалитетна �

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне...

Може да ја запечати косата во најголема мера и да го зголеми сјајот Спречува спојување на косата и го ол�

1●Нов Развиен Топер За Коса За Решавање На Проблеми Со Косата● : Овој топер за коса совршено одговара за

Висококвалитетни Занаети на Конска Опашка : брановидна опашка Со Клип е изработена од висококвалитетни

Бебе Девојка Свадба Сет : содржи 2 парчиња невестински крин кристално коса цвет клипови и 1 парче бисер л�

Scroll