Свеж
4 Инчи Автоматски Клип За Коса Држачи За Конска Опашка Рачно Изработен Целулоиден Оникс Клип За Коса За Жени Девојки, 2 Брои

4 Инчи Автоматски Клип За Коса Држачи За Конска Опашка Рачно Изработен Целулоиден Оникс Клип За Коса За Жени Девојки,

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

2 Шик Стил Коса Барет Долга И Тенка шнола. Елегантен и едноставен design.It одговара на секој стил на коса. Цврст позлатен затворач за сигурно држење. Големина : 4 инчи. 2 Шик Стил Коса Барет. Долга И Тенка шнола. Елегантен и едноставен design.It одговара на секој стил на коса. Цврст позлатен затворач за сигурно држење. Големина : 4 инчи. 4 Инчи Автоматски Клип За Коса Држачи За Конска Опашка Рачно Изработен Целулоиден Оникс Клип За Коса За Жени Девојки, 2 Брои.

За производот

Купувачите избираат и

Пакетот вклучува 2 различни стилови клипови како што покажува сликата Еден материјал за броење со жолт �

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

КОМПЛЕТ ЛУКСУЗНИ МАШИНКИ ЗА КОСА СОЗДАДЕНИ ЗА БЕРБЕРИ овој професионален комплет за сечење коса е проф

КадуКрекс АнтиГубење На Косата БрзоИнтензивно е локален козметички третман со патентирана Трансдерма�

Мода гламур божица, легура материјал, полн со боја Едноставна форма, со бисерно разубавување...

Бербер 11оз Или 15оз Шолја За Кафеза да му покажете на таа личност колку е посебен, набавете му ја оваа кри�

Коса Ролки За Долга Коса Сет : коса виткачи ролки, Ќе добиете 30 парчиња пресврт пена коса ролки во розова

♡ Овој гроздобер инспириран зачудувачки чешел за коса е прекрасен додаток на вашиот стил на свадба на с

●РАЗЛИЧЕН ДИЗАЈН● : Овие ленти за глава за жени ја користат тенка ткаенина Плетена на челична лента за �

Одлична вредност : 20 парчиња 2,5 инчи ткаенини за прицврстување на косата, достапни се 10 различни бои и цв�

1 Суперсоничен Фен за коса за совршено вклопување Постигнете елегантна, права завршница со додатокот За

Машки рамен врвен водич за чешелче за чешла за коса чешла за фризури за фризури Алатки за фризури за нап�

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Содржина на пакетот : ќе добиете 100 чешли за коса во пакет со многу светли бои како розова, црвена, жолта и

`+ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА додатоците за коса со ресни се изработени со квалитетен легиран материјал, цв�

Безбедни и остри сечила за ножици, клиперот за коса е опремен со прецизни прецизни прецизни сечила со ви

Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина,

Одлично за Плетенки Без Јазли и Бод Предслоен За Лесни, Природни Слоеви Топла Вода Поставување Пријател

Разновиден врв на парче глава со подолги слоеви погодни за разредување на областите на круната Внатре с

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Надграден додаток за млазница за млазница против летање против летање компатибилен со dyson SUPERSONIC HD15 HD01 HD0

Содржина на пакетот : пакетот вклучува 7 парчиња нараквица врски за коса во различни стилови, кои лесно м

Брановидна, 16 инчи, русокоса, чипка предна перика Целосна, густа, тешка густина Половина рачно врзана чи�

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

Bling Rhinestones убаво позициониран во полн стил може лесно да создаде сјајно и заслепувачки сјај за да додаде

Сребрен невестински чешел за коса во уникатен дизајн и одлична изработка, изработен од кристал,кристал

✓ Truedge : Помада заснована на вода за контрола на работ Комплетно откријте што значи да имате среќни рабо�

100% полиестер Затворање на вратоврска Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за к�

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено ●Големина●возрасната наметка за сечење коса има димензии 56

Ако барате шарени и прекрасни фризури за стилизирање на вашата фризура, овој најдобар комплет за лакови

90 Може добро да се совпадне со детските дневни тимови и други специјални тимови Само неколку секунди за

Кога се загрева, нема пластичен мирис и залепете вкус, безбеден и здрав Водоотпорен лагер ПУткаенина, во

Scroll