Свеж
ccHuDE 2 Парчиња Гроздобер Легура Кралица Пчела Коса Странични Чешли Иглички За Коса Шноли Со Заби Додатоци За Коса За Жени Девојки

ccHuDE 2 Парчиња Гроздобер Легура Кралица Пчела Коса Странични Чешли Иглички За Коса Шноли Со Заби Додатоци

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Големина : 3х5см/1, 2х2 инчи Изработени од квалитетна метална легура. Лесен и без избледен, удобен за носење. Едноставен, но практичен чешел од легура, нема да ви ја искине косата. Безбедна за носење и цврсто прицврстување на косата, погодна за фиксирање на фина коса и тенка коса. Големина : 3х5см/1, 2х2 инчи. Изработени од квалитетна метална легура. Лесен и без избледен, удобен за носење. Едноставен, но практичен чешел од легура, нема да ви ја искине косата. Безбедна за носење и цврсто прицврстување на косата, погодна за фиксирање на фина коса и тенка коса. Безбедна за носење и цврсто прицврстување на косата, погодна за фиксирање на фина коса и тенка коса.

За производот

Купувачите избираат и

Димензија : 8х4х3, 5СМ Ставете ја во вашата коса за да биде удобна и невидлива Погоден за долга и тенка и гу�

чипка предни перики директно перики со висок квалитет Просечна Големина На Капачето (22,5 Инчи) Со Прилаг�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Professional професионална Фризерска Алатка За Коса : ова топлинско железо за продолжување на косата ќе ја на�

ОРГАНСКИ Стегање Кадрици СО ОРГАНСКИ! ОРГАНСКИ ВЕТРОВИТ БРАН се одликува со добро дефинирани бранови к�

Нега На Коса / Додатоци За Коса Нега На Коса / Додатоци За Коса Нега На коса / Додатоци За Коса Кристали

●Мек Материјал●ролерите за коса се изработени од квалитетен медицински мек силикон, хипоалергичен, из

品牌:JSWIG 品名:女士时尚假发 发型:长卷发梨花头 齐刘海斜刘海均可 工艺:全手工精细钩织 每根头发都很自然 材质:真人发&混合发 发流生

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

? Олеснување на првут за 14 дена : Направено со најчисти, најчисти и најефикасни растителни, органски и ве�

Материјал : Нерѓосувачки Челик Со Мека Силиконска гума Количина : 25 ПАРЧИЊА Предвремени Клипови ВО ФОРМ�

Безбедни и остри сечила за ножици, клиперот за коса е опремен со прецизни прецизни прецизни сечила со ви

Крпата за сушење коса од микрофибер е изработена од суперабсорбента и густа крпа од микрофибер,брзо ја �

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Црвена пластична двојна глава со преклопна права коса убавина за заби чешел Овална картичка за преклоп�

Апликација : 180° совршено отворање и затворање, без разлика дали имате тенка коса или густа коса, можете �

Receiveе добиете 7 парчиња странични чешли за коса во црна боја со различен декор; доволно количина за корис

Пакет вклучува : 4 парчиња вошки пластични чешли, (4 парчиња болва глава чешел за коса двострана) Бои : 2 т�

Внимателно е изработен од квалификувани занаетчии користејќи комплексен процес на капење Избрани висо

Безбедни и остри сечила за ножици, клиперот за коса е опремен со прецизни прецизни прецизни сечила со ви

Машина за сечење коса Професионална машинка за коса Минимална должина на фризура : помалку од 0,5 мммотор

Висока Содржина На Јаглерод : Супериорна јачина и издржливост за ригорозна употреба во салонот Хемиски

1, МАТЕРИЈАЛ : Екстензиите За Дредлок Се Направени Од 100% Човечка Коса, Рачно изработени Многу Мек, Лесен, �

"Како да се користи" Користете мала количина за нежно масирање на скалпот ●Продолжете со масажа 23 минут�

Фалсификувани Палецот Фалсификувани Палецот Совршени ножици за средување на влакната 100% Ножици за сти�

НАПОРНА РАБОТА : Ја Поттикнува косата со моќна мешавина на ПроВ хранливи материи и антиоксиданси, така ш

Материјал : Изработен од легура, силен и издржлив материјал ги прави многу убави и извонредни Дизајн што

100% човечка коса Може да биде обоен и стилизиран П1 : 100% Човечка Коса? Како Да Ја Препознаете Човечката Кос

Франција Лукс Синџир Врска Страна Чешел ПарКласичен е елегантен сет на додатоци за коса Рачно изработе�

Киркленд Потпис Миноксидил Дополнителна Сила Третманот За Повторно Растење На Косата е за мажи кои има�

Секоја висококвалитетна глава од перика платнена блок глава со држач за статив, платнена манекенска гл�

Дизајн на цвеќе, попривлечен за носење во различни ситуации Убавиот и елегантен изглед може да се совпа�

Квалитетен Производ Од Шри Балаџи Тамбе Од Сантуланската Ајурведа Може да помогне во одржување и обнов�

МОНО перика капа, три големина за избор; С : 52см М : 54см Л : 56см Црна боја перики капи за правење перики Моно

●8 Боја И 8 Должина Опционално За задоволување На вашите потреби, Овие Водичи За Сечење Чешли направени

Ќе одговара за повеќето глави за обука, глава од платно, глава за манекен, фризерска глава за обука, глав�

Безбедни За Сите Типови Кожа : хипоалергичните Крпи За Раце Од Микрофибер Еуроу се нежни за сите типови �

ДЛАБОКО НЕГУВАЊЕ : Ја Враќа влагата и еластичноста, оставајќи ја косата да се чувствува свиленкаста маз�

Стилистите можат побрзо да прават глави од 20 до 40% Ја намалува директната топлина на косата...

Оваа ставка е Регенератор за Зајакнување на Конец од пчелин Восок од 1 Унца За Монистра / Ватирање / Израб

Што ќе добиете : пакетот вклучува 12 парчиња алатки за дредлок во 3 различни бои, 4 парчиња секоја боја, дов

Што е тоа : дерматологразвиен, без мирис, веган, некомедогени пакет кој е нежен, сепак ефикасен Пакет без

ДИМЕНЗИИ / КВАЛИТЕТИ НА ЧЕШЕЛ : 5,2 инчи / 133мм Фини Заби, Рачно Изработени Од Целулоза Ацетат и пила намес�

Scroll