Свеж
Сет за четки за фен за коса, дифузер за фен за фен за коса Професионален јонски фен за удар, 4 во 1 волумен на мерач на четка за четки

Сет за четки за фен за коса, дифузер за фен за фен за коса Професионален јонски фен за удар, 4 во 1

Достапност: Достапно.
DEN 2975.84

Мултифункционална четка за фен за коса - Ig Inglam 4 во 1 четка за исцрпување е мултифункционална четка за фен за коса која има четири глави со четки со различна големина за да ги задоволите вашите потреби за стилизирање Служено како фен, волумен, виткање и затегнување, ви овозможува ефикасно да постигнете прекрасни стилови на коса, заштедувајќи го вашето време и пари. 110, 000 вртежи во минута без четка мотор, брзо суво и заштеда време - Ig Inglam Faner за коса е опремен со уникатен дигитален мотор со 110.000 вртежи во минута и работното коло ја усвојува формата на моторот на турбините на авионите, ветерот на излезот на воздухот забрзува до 30 m/s, брзо Суви, исечете го половина време за сушење. Мултифункционална четка за фен за коса - Ig Inglam 4 во 1 четка за исцрпување е мултифункционална четка за фен за коса која има четири глави со четки со различна големина за да ги задоволите вашите потреби за стилизирање. Служено како фен, волумен, виткање и затегнување, ви овозможува ефикасно да постигнете прекрасни стилови на коса, заштедувајќи го вашето време и пари. Мултифункционална четка за фен за коса - Ig Inglam 4 во 1 четка за исцрпување е мултифункционална четка за фен за коса која има четири глави со четки со различна големина за да ги задоволите вашите потреби за стилизирање. Служено како фен, волумен, виткање и затегнување, ви овозможува ефикасно да постигнете прекрасни стилови на коса, заштедувајќи го вашето време и пари. Сет за четки за фен за коса 4 во 1 Волумен на четка за четка за четка, дифузер за фен за фен за фен за коса.

За производот

Купувачите избираат и

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И БЕЗБЕДЕН : нелизгачката изолирана insономска рачка и изолираниот врв на цевката прав�

СИМПАТИЧНА КОСА КЛИПОВИ можете да изберете да носите различни бои на клипови за коса во зависност од ва�

Големина на Главата е 52 см / 20,47 инчи, големината на средниот ланец е 23 см / 9,05 инчи €étally enterial : Изработен о

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

НЕЖНО ЧИСТЕЊЕ : овој шампон е направен без сулфати за нежно чистење, измазнување и заштита на косата тре�

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Sensationnel buttalace lacefront бренд е познат по својата практично незабележлива hd чипка која беспрекорно се топи ка

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

Дава контролирано држење создавајќи лесен и еластичен изглед Заштита на косата од човештвото Дополнит�

Професионална брановидна железна коса меки за коса Стилер на бранови брановидни бранови на крим за дам�

[ИЗДРЖЛИВ ЈАЗОЛ ТУПИ ЗА МАЖИ] оваа единица за коса е машки систем со јазли со поли кожа од 0,12 мм, 130% во гус�

Нежно се чисти за да ја открие природната убавина на вашата коса Го максимизира телото и отскокнување с�

【Светло на вашиот шампон за боја на инстант коса】 Вратете ја младешката коса за богата боја и ревитали�

Апликација : Совршена Контрола За Фина Или Груба Коса Материјалот Е Лесен И Не Е Лесен За Испуштање...

Силните канџи и испреплетените заби можат добро да ја држат вашата коса на место и да не се лизгаат Тоа в

Увезени Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Ко

На квалитетот на светлината предиво, везот на градиент златна нишка е наведена, а пеперутката е повеќе т

50Ти Роденденски Украси За Жени : ќе добиете комплет декорација за 50ти роденден, вклучувајќи појас за 50ти

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

Кристална Свадбена Шнола за Коса Направена од висококвалитетна легура и кристал,лесна за носење и усог�

360 Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал : 10а Бразилска Девица Човечка Коса 100% Необработена Реми Ко

●€__ ® 100% вистинска човечка коса афроамерикански афро професионални манекенки за плетенка, должина на �

ПОПОЛНЕТЕ ЈА ИСТЕНЧЕНАТА КОСАзголемете ја вашата самодоверба и создадете изглед на целосна луксузна к�

16 ИНЧИ БОЈА #33 (ТЕМНА КОСТЕНЛИВА) 4 СНОПОВИ НА ИНДИВИДУАЛНИ УСОВЕТИ (25 УСОВЕТИ ПО ПАКЕТ) 100% ЧОВЕЧКА КОСА...

енилекорис регистарска трговска марка во НАС, ние обезбедуваме висококвалитетен производ со природна �

€ТЕНКА или ГУСТА КОСА q Барети со големи лакови и долги опашки се погодни за тенка или густа коса, тие мо�

МОДАТА ЗА КОСА РЕМИ ја произведуваат нашите фабрики, која е основана во 1992 година и има речиси 3000 работн�

Кондиционирање на спреј за коса Без леплива коса, лесно четкајте ја Органски, природни состојки Формули

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено ●Големина●возрасната наметка за сечење коса има димензии 56

Трешарп 6" Професионални Ножици Отстранливи потпирачи за прсти за да овозможат удобност да одговараат н

Безбеден регенератор во боја дизајниран да ја заштити и негува косата третирана во боја, така што секог�

Елегантен и убав Светла и блескава Променете ги додатоците за коса и расположението Дијамантот со гази�

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

Пермуим Боб перика енилекор топла розова боб перика е совршена за трендовски жени, периките се многу ст�

Направени со јасни кристали од кристал во сребрени поставки Мери приближно 1 инч висок во центарот Прек�

Синтетички влакна кои се меки и се чувствуваат како човечка коса Структурата е добро проветрена и удобн

Scroll