Свеж
Перика од не'рѓосувачки челик чешли погодни за правење перика црна боја клипови за перика за капаче за перика од чипка 10 парчиња

Перика од не'рѓосувачки челик чешли погодни за правење перика црна боја клипови за перика за капаче за перика од

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

Сосема нови, чешли од перика се изработени од не'рѓосувачки челик и ткаенина10 компјутери, можете да ги замените откако ќе користите некое време. Комбини од не'рѓосувачки челик, изработени со многу силен, издржлив материјал, можат убаво да ја држат периката. Со дизајнот на обликот U, тоа нема да му наштети на вашиот скалп. Ткаенината е машина направена за да ги шие внимателно да ги искористи периките за да се избегне лизгањето на клипот, така што периките на периката функционираат добро подолго време. Апликација : Комбините за перика се користат за капачето за перика, можете само да го шиете на капачето за перика за да ве направи перика поудобна за неколку минути, лесна употреба. Лесно се шие за екстензии за коса DIY. Сосема нови, чешли од перика се изработени од не'рѓосувачки челик и ткаенина.10 компјутери, можете да ги замените откако ќе користите некое време. Комбини од не'рѓосувачки челик, изработени со многу силен, издржлив материјал, можат убаво да ја држат периката. Со дизајнот на обликот U, тоа нема да му наштети на вашиот скалп. Ткаенината е машина направена за да ги шие внимателно да ги искористи периките за да се избегне лизгањето на клипот, така што периките на периката функционираат добро подолго време. Апликација : Комбините за перика се користат за капачето за перика, можете само да го шиете на капачето за перика за да ве направи перика поудобна за неколку минути, лесна употреба. Лесно се шие за екстензии за коса DIY.

За производот

Купувачите избираат и

Што Ќе Добиете : пакетот вклучува 4 парчиња црвени ленти за глава за девојчиња во 4 различни стилови, како

Едноставна форма, тродимензионална етерична 3д печатените елементи се деликатно извајани и живописни, �

Разумна Комбинација : ќе добиете 4 парчиња пресврт чешли за мажи коса и 2 парчиња коса зема чешли, во комб�

Нанесено со природни состојки како масло од арган, масло од јојоба и витамин Е, навлажнувачки и хранлив �

Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина,

Најдобриот пријател на облеката за коса : Моќниот и конзистентен спреј на овие шише со континуиран спре�

Дизајн на ремен : магнетски специјален дизајн на ремен за часовници, мода и лесен за употреба Магнетна н�

Подобрување на циркулацијата на крвта и намалување на опаѓање на косата, првут и главоболка Непречено л

Целосна чипка перика е вид на перика капа која е целосно направена од чипка материјал, овозможувајќи бе�

Добар избор да го подарите како подарок за одмор на девојки или пријатели во многу важни денови, Божиќ, Н

Рачно изработена круна Материјал : Полиестер (лисја и цвеќиња) Спакувани; 1 парче Лесно за ставање, Прила�

+Интензивно Стилизирање На Восок За Коса Стапче За Восок За коса Овој стап за восок за коса обезбедува д�

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

Ел Шампон Активидор Лимдија Профунмант и Абе де Манера Деликада Ла Cutícula del Cabelo Para recibir la cirugía capilar La Cirugía C

Еден сет вклучува 2 парчиња чешел од дрво од праска, различни големини Рачно изработено од цврсто дрво, м

Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Добро дизајни

Дизајн против Лизгање : Нашиот Магичен Клип За Коса За Гнездо За Птици Заберним Со геометриски дизајн со

6 парчиња црна пластична преклопување Компактен џеб џеб чешел / четка за коса Преклопена големина : 11 x 1,9

100% Синтетички Машинско Перење 1x Бејзбол Капа Перика Прилики : Тоа Ни Се Најде Во Толку Многу Прилики...

Дизајн со јазли, со јасни кристални украси поставени во хардвер позлатен 14кт Рачно украсени со овални, н

95% полиестер + 5% спандекс Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од 95% полиестер + 5% спандек�

Боја на коса За Покривање На Сива Коса : Лореал Париз Извонредност Крем Постојаната Боја за Коса нуди 100 �

По прецизен процес на сечење, и повеќеаголната сјајна и прекршувачка површина, секоја исечена површина

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

КЛИП ЗА КОСА во ФОРМА НА ПЕПЕРУТКА користи Исклучителен дизајн на моделирање, кој е полн со чувство за у�

Стерлинг Интернешнл ви носи супериорна и уникатна формулација На Серум За Коса која е преполна со богат

Предности На Површините за Лепило за Капка Вода : лепак за капка вода : површината е капка лепак : повеќе �

Направено од ABS и најлон материјали, издржливи Промовирање на циркулацијата на крвта, олеснување на зам�

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено €Големина q наметката за фризура за возрасни има димензии 56,7

①Ќе Добиете Шноли Од Кристали Во 4 различни бои : (сина, сива,црна, Фуксија) ●Уникатен Дизајн●Овие четир�

Тип : Француски Направени Фризура ЛИНИЈА : КЛАСИЧНА ЛИНИЈА Заврши : Сјајна Димензии( мм) : 95х45...

?Природни И Меки : долгите екстензии на опашката се изработени од висококвалитетни синтетички влакна от

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

Негата На косата од Маслиново Масло од Витале ја одржува опуштената и исправена коса мека, навлажнета и

ЗАЧУВАЈТЕ ЈА КОСАТА : дифузорот за фен за Коса рамномерно ја шири топлината и воздухот на фенот, заштиту�

● Материјал : Синтетичка Коса Отпорна На Топлина До 160 Степени Целзиусови (320 Степени Целзиусови) Израбо�

Scroll