Свеж
Гомаке Лента Во Комплет Алатки За Продолжување На Косата Со Рамна Површина Лента од Нерѓосувачки Челик Во Клешта За Запечатување На Екстензии За Коса, Алатка За Ст?

Гомаке Лента Во Комплет Алатки За Продолжување На Косата Со Рамна Површина Лента од Нерѓосувачки Челик Во Клешта

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Клешти За Продолжување на косата Со Добро Изработка : клештите за лента внатре се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик,висока издржливост,лесен за носење Овој комплет за продолжување на косата исто така за професионални салони, забави, свадби и домови е компактен, лесен и лесен за носење. Тоа ќе ви помогне да ја завршите работата и да заштедите време. Силиконски Вилици На Подлогата : клештите од нерѓосувачки челик доаѓаат со две вилици од силиконски Влошки, дизајнирани да ги запечатат продолжувањата на косата на лентата лесно и нежно. Силиконските влошки на Лентата во клешта за коса ќе ја заштитат врската за продолжување додека екстензиите на Лентата на вашиот клиент траат подолго и лежат порамно!. Лесна За Употреба-лентата во клештите е дизајнирана со двојна пружинска рачка за да обезбеди подобро држење. Тоа е поефикасна, заштеда на труд, заштеда на време, практична и удобна алатка за инсталација на продолжување на косата. Вклучени Се Комплети За Алатки За Продолжување на косата : 1x лента во клешти за продолжување на косата, 1x прстени алатка за разделување на косата, 2 x држачи за коса, 2 x клипови за коса, 1x алатка за стругалка за отстранување ленти со сечила од 10 парчиња, дополнителен пар врвна силиконска подлога. Карактеристики На Клешти За Продолжување на косата : Лентата во клешта за продолжување на косата е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, термички обработена за издржливост. Тој е многу добро конструиран, цврст и многу сигурен.Врвни силиконски влошки вилици, специјално направени за продолжување на косата со лента. Лесен За Употреба : Идеален за употреба само професионална лента во апликации за продолжување на косата. Се користи за рамномерно прицврстување на секоја лента, цврсто притискање на двете парчиња заедно, може лесно и ефикасно да ја компресира врската на лентата за човечка коса во екстензии за да и даде целосно затворање. Алатка За Стругалка За Отстранување лента : Пластична стругалка со easyономска рачка за лесно држење додека го намалувате заморот на рацете, префект за стружење на лентата на екстензиите за коса. За Салон и Употреба Во Домаќинството-задолжително за секој стилист во салонот, без оштетување на природната коса.

За производот

Купувачите избираат и

Четка за лице за лице погодно за чистење на скршена коса и прашина, чувствувајќи се многу нежно и топло Ч

Производ за коса : Два Пакет Боја #2 / 8 Продолжување На Косата Со Плетење (18 инчи Пакување од 1 и 22 инчи паку

Пена Манекен Главата Перика Дисплеј Главата Козметика Главата Модел Машки Пена Главата Ќелав Манекен Г

€U Дел Перика Директно : без Лепак не чипка пред перики, е здрава за вашата кожа Тоа ви помага брзо да дос�

Силикон Ножици Силиконски Круг : Изработен од врвен силиконски материјал, Прстенот на Прстот е против л�

Капачиња за коса За Жени : Користење најлонски и чипкани материјали, еластични и флексибилни и удобни за

Материјал : Секоја француска шнола е изработена од висококвалитетна легура со сјајни кристали и криста�

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

Материјал : 190t Полиестерска ткаенина и водоотпорна површина, со две транспарентни чаши за вшмукување на

Вашиот дневен шампон за нега на коса, за целиот тип на коса / Волумен 500мл / 16,9 фл Шампон против Првут, Под

Што добивате : со 2 парчиња по пакување, можете да добиете 2 парчиња едноставни штипки за коса, изработени

✿ Материјал : Кристал, Вештачки Бисер, Легура ✿ Боја : Злато ✿Прилагодлива големина ✿ Рачно изработен �

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

Добар квалитет : Пластичен материјал Оваа четка за преклопување е дизајнирана со две глави, загрозена к�

Одличен прекрасен дизајн слатки лакови и дизајн на животни со светли бои ќе го привлечат вниманието на

Меко И Удобно Чувство : овие спа ленти за лице се изработени од квалитетно руно од микрофибер, кои се мек�

● Машинката за коса со опции за чешлање ви овозможува лесно да ја скратите косата и ви обезбедува разли�

Транспарентен дизајн, може да студира со телефон кога сечење на косата, намалување Дизајнот на жлебот, м

100% полиестер Затворање на влечење [Премиум материјал и прилагодување] 100% полиестер со висок степен, лес�

Подобрете го искуството во бањата, салонот или берберницата на вашите клиенти со крпи за раце за еднокр�

●Висококвалитетна Кадрава Лента Во Екстензии На Коса ● Сончевата Природна Бранова Лента во Екстензии

1100% Девствена Човечка Коса Сите наши производи користат 100% човечка коса, мека и здрава Висококвалитетна

Пластика Направени во САД или увезени Овој чешел на перница е изработен од високо квалитетен материјал

Рачно изработени Во Франција Одлично за повеќето типови коса Брзо и лесно решение за стилизирање...

? Брза загревање и прилагодување на температуратаТемпературата може да се прилагоди од 80 ℃ 230 ℃, потреб�

Ве молиме имајте предвид дека датумот поставен на пакувањето е датумот на производство, А не ЕКСПАНЗИЈА

Надградената перика од предна чипка од 13*4 има двојно повеќе чипка од обичната Природна боја и одговара �

ДЕФИНИРАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ КАДРИЦИ : Јас Создавам Дефиниција Е Пена За Стилизирање Со Цврсто Држење Развиена

Органско вистинско црно црно јамајканско рицинусово масло Ботаничко име Ринкус Комунис (Aceite de Recino) е на�

Пакетот Вклучува 160 парчиња накит За Коса со кутија, 20x DIY Коса Плетенка Прстен Приврзоци Украси (1x Крило,

Дизајн на дупки за воздушна перница, чувајте го воздухот во воздухот, подобрувајте го скокот на воздушн�

Scroll