Свеж
Херстилер Серум За Раст На Косата и Серум За Поправка На Коса - Масло Од Арган, Масло Од Марула и Рицинусово Масло - 1,69 Фл. оз. Секој-Сет од 3

Херстилер Серум За Раст На Косата и Серум За Поправка На Коса - Масло Од Арган, Масло Од Марула и Рицинусово Масло

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Формулиран Со масло Од Арган и Алое, богатиот И разноврсен Серум За Коса Со Масло Од Арган Ќе ги остави вашите плитки меки, сјајни и зачудувачки Серумот За Коса За измазнување На Маслото Од Марула Со масло Од Марула, алое Вера и Витамин Е е токму она што ви треба за да им дадете ремонт на вашите пржени прамени. Серумот за раст на косата Од Рицинусово масло, богат со Витамин Е и натопен Со Алое ги храни фоликулите за да промовира волумен и раст. Добијте ја оваа вредност за пакетот пари Од Херстајлер кој ви доаѓа на кражба и е составен за сите ваши потреби за нега на коса. Ова трио моќни и ефективни серуми за коса Од Херстајлер работат на сите типови коса. Содржи 1 x Herstyler Арган Масло Коса Серум, 1 x Herstyler Рицинус Масло Коса Серум И 1 x Herstyler Марула Масло Косата Серум.

За производот

Купувачите избираат и

●Стилски Метален Клип За Коса● : ќе добиете стилски и нежен метален клип за канџи, популарен стил, лесен

Дороти е шик перика со должина на брадата, со долги слоеви Дороти е достапна во права текстура и може да �

ПОПУЛАРНИ ЛЕНТИ за ГЛАВА : оваа лента за глава со едноставно, но класичен дизајн на цвеќе за везење на по�

12 Пакет Ленти За Глава За Жени Нелизгачки Еластични Ленти За Коса Јога Тренингот За Трчање Спорт За Пот �

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

✿ Материјал : нашите кратки перики за бели жени користеа висококвалитетни јапонски канекалон синтетич�

Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина,

Дизајн За Спречување лизгање : доволно Голем и Голем за цврсто да ја фати косата, да остане цврст, да не с�

Изработен од цврст и издржлив материјал, практичен е за употреба Дизајнирана со чипка, оваа капа од пери

Квалитетен материјал, кој се одликува со флексибилност и издржливост, лесен за употреба и тежок за упот�

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

Тип на производ : тример Материјал : легура На титаниум Напон : 100240В Големина : 17845мм Вклучен Пакет : 1 € се�

Повлечете го затворањето Изработен од врвен метален материјал, тој е издржлив за долготрајна употреба..

Формулата за зајакнување на Бебешката Коса помага во хидратација, омекнување и поправка на кршливи ниш�

УНИКАТНАТА БОТАНИЧКА МЕШАВИНА со растителни состојки го враќа сјајот на вашата коса додека ја поддржув

Подготвени за употреба веднаш кога е потребно веднаш или на патот : Нашата подготвена мешавина со ориги

QTHAIRДоверлив Бренд На Соединетите држави И продаден САМО ОД QTHAIR 100% Права Човечка Коса Која Директно Отсе

По прецизен процес на сечење, и повеќеаголната сјајна и прекршувачка површина, секоја исечена површина

Облека за глава Погледнете ја втората слика за детали Облека за глава Погледнете ја втората слика за де�

●ДИЗАЈН На Клипови за Коса за МАЧИЊА10 ПАРЧИЊА слатки клипови за коса за мачиња, јасна шема на цртан филм

●Прилагодливо Затворање На Куката + карактеристики на наметка за сечење Коса прилагодливото деколте г�

Спречете пигментации и да ги осветлите уморните тонови на кожата Осветлувачки ноќен серум Спречете пиг

?●ВИТКАЧИ ЗА КОСА БЕЗ ТОПЛИНА? : Ова без топлина навивам коса лента за глава ќе ви даде нов начин на витка

Премиум Материјал : ножиците за Фризура се изработени ОД челик 440С со должина од 5,5 инчиСечилата се рачно

Памук СОВРШЕН ЗАШТЕДА НА ВРЕМЕ : Наместо да трошите големи количини време за сушење на косата, ќе можете

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

1 Изработени од нерѓосувачки челик со врвен квалитет, ножиците за коса се остри, отпорни на топлина и кор

Како Да Се Користи : Нежно Исчистете Ја Кожата Со Вода Со Сапуница И Отстранете Ја Телесната Маст Со Благ

САКАТЕ СИЛНО ДРЖЕЊЕ СО ЛУКСУЗЕН СЈАЈ? Оваа проѕирна помада за коса е совршена за сите ваши потреби за ст

●400 вати моќност со топол ветер и ладен ветер●Ултра висока моќност 400w двојна брзина прилагодлив топол �

Преносен слив за шампон со тркалачки тркала, изработен од траен ABS материјал, цевка за поддршка од не'рѓо

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

Scroll