Свеж
6 Пакувајте Сјајни Кадифени Големи Големи Лакови За Коса За Жени Преголеми Џиновски Лак Клипови за Коса шнола француска Шнола со Долга Свиленкаста Лента Опашка Држ

6 Пакувајте Сјајни Кадифени Големи Големи Лакови За Коса За Жени Преголеми Џиновски Лак Клипови за Коса шнола француска

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

[ Висококвалитетен Материјал] : Изработка На Бунари со издржлив кадифе и легиран метал овие кадифени големи лакови за коса изгледаат поубаво, фенси, убаво и извонредно. дише, меко, удобно за носење за жени или тинејџери. [Голема Големина] : клипот за лак за коса е приближно 14*27,5 см/5,5*10,8 инчи, џиновски лакови погодни за тинејџери, девојки, жени. [ 6 Бои Пакет] : 6 Избрани светли бои, вклучувајќи бела, розова, жолта, зелена, тексас сина и црна боја. Избраните бои нудат различни избори за дневна облека. [Bowknot Дизајн] : Парична Казна рачно изработени изработка. Мода и прилично преголеми лак француски барети. Овие клипови за лак за коса со лак дефинитивно ќе додадат гламур на фризурите со пунџа или опашка. Добро изработената издржлива метална шнола за коса ги тера големите џиновски лакови цврсто да ја фатат косата со нелизгање. [Широки Прилики] : овие големи клипови за коса со светла боја се совршени за носење млади девојки или жени во многу прилики, како што се фестивали, реквизити за фотографија, тематска забава, патувања, одмори итн. Овие нелизгачки стилски џиновски шноли за коса со лак се одлични за прицврстување на облека за украсување. Исто така, идеален подарок за вашите женски пријатели. 6 Пакувајте Сјајни Кадифени Големи Големи Лакови За Коса За Жени Преголеми Џиновски Лак Клипови за Коса шнола француска Шнола со Долга Свилена Лента Опашка Држач За Опашка Машна Девојка Додатоци За Коса Спецификации : -Материјал : сјајна кадифена ткаенина. - Боја : бела, розова, жолта, зелена, тексас сина и црна. - Големина : 14*27,5 см/5,5*10,8 инчи-Тежина : 16г пакет вклучува : 6 бои пакет јазол лак голем лак за коса француски шноли за коса за жени. Гаранции за услуги : Сакајте го вашиот избор или Вратете ги парите - ние секогаш се стремиме да обезбедиме големо задоволство шопинг искуство.Вашето задоволство е нашата крајна цел, доколку не сте задоволни со нашиот производ или услуга од која било причина, слободно кажете ни за брза помош.

За производот

Купувачите избираат и

Овој чешел со монистра е изработен од метален чешел со украси од монистра, модерен и убав ; Големина : вис

Влажна Четка х Правда Лига : Влажната Четка Оригинална Лига На Правдата Детанглер помага косата да оста�

ПОБРЗ, ПОЗДРАВ И ПОСИЛЕН РАСТ на КОСАТАдокажано Е Дека Нашиот серум за раст на косата богат со витамини �

100% полиестер Овие перници за акцент се одлични за спални соби, дневни соби, каучи, клупи или каде и да сак

Цврст и Издржлив Голем клип за коса изработен од висококвалитетен акрилен материјал и безбедна металн�

Направено од врвен материјал, отпорен на абење, издржлив и сигурен Погодно за бањата, фустанот, итн Го за

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

Пакетот вклучува : ќе добиете 10 парчиња еластични ленти за коса и 10 парчиња прилагодливи ткаени спортск�

Материјал : 9А Одделение Необработени Бразилецот Богородица 613 Русокоса Длабоко Бран Човечка Коса Чипка

Лента Во Екстензии За Коса 100% Вистинска Човечка Коса : лентата Ликовил во екстензии за коса е вистинска �

За оваа ставка Содржи Гарние Фруктис Елегантен И Сјаен Шампон и Регенератор, без парабени, зајакнувачки

Премиум Ножици за Сечење Коса : овие професионални ножици за чешлање се функционални колку што се убави

ПРОФЕСИОНАЛЕН СЕТ ЗА МАШИНКИ за КОСА нашиот безжичен комплет за машинка за коса доаѓа со 12 чешли за вод�

Телескопски чешел Доаѓа со огледало Непречен чешел, инстант без јазол Високи еластични дупки за воздуш�

100% Природни влакна за коса за истенчување на косата веднаш помагаат да се покријат ќелавите точки на ск�

€Темно Кафеава Снопови Материјал : Необработени Бразилскиот Богородица Бран Човечки Снопови Коса Мека

● Материјал : Синтетичка Коса Отпорна На Топлина До 160 Степени Целзиусови (320 Степени Целзиусови) Израбо�

Материјал за коса : продолжувањето на пунџата за коса е изработено од висококвалитетна синтетичка коса

Ергономски дизајниран за лесно виси Ергономски дизајниран за лесно виси Rounded massage comb to smooth hair and prevent tangles

12 Стајлинг : вклучува 12 парчиња различни стилови шноли за коса Одлично за вашите повеќето фризури и стил

Колекција за убавина од 5 starвезди нанесена со алое вера, органско маслиново масло, масло од розово и апс�

Доволна Количина : ќе добиете 48 парчиња крпи за безбеден салон за белило во бела боја, секој од нив мери п

Ве молиме Запомнете : Бојата На Оваа Ставка Може да Варира Поради Својствени Варијации во Производствот

Еластична Еластичните ленти за глава користат за фиксна коса, при миење на лицето, козметиката, маската

Самочистечката Четка за Коса е совршена за сите Типови Коса, вклучувајќи густа, кадрава, права, виткана �

50Ти Роденденски Украси За Жени : ќе добиете комплет декорација за 50ти роденден, вклучувајќи појас за 50ти

Прекрасен Комплет За Лента за Глава : пакетот на невестинската лента за глава вклучува 5 стилови на злат�

100% Перуанска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина Нема хемиска Обработена, Необ�

●Одличен материјал●Ова Продолжување На Косата со Жица е направено од избрана синтетичка свила со висо

Симпатичен дизајн : фантастичната разновидност на бои и живиот песок блескави светки се толку прекрасн�

●Име на производ : тинитан путер тресне клип (случајно меѓу 7 видови) ●Име На Модел : ТинитанHCKB ●Материј�

100% вистинска човечка коса : Густа И густа Реми Човечка Коса Топпер Лесна за нанесување и отстранување �

Популарните цветни елементи се комбинираат со пенливи кристали во ретро и елегантна боја Изработката н

? Овој сет на чешел за коса е корисна алатка за машки стил на коса Можете лесно да направите ваш сопствен

®ГОЛЕМИНА : големи димензии на пунџа за коса 1,77 мл / Компјутери, совршени за збогатување на обемот на кос�

●НАВИВАЈТЕ ГОЛЕМИНА НА ЛАК】 20 ПАРЧИЊА Навивачките лакови се направени со 3 "квалитетна брутозрнеста ле

Боја Прикажана На Модел : 1Б+ОТ27 Органски Директно 12 " е одлично да се создаде кратко брзо ткаење тапи нам�

€НАДГРАДЕН ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q поставата на лентата за глава без топлина за виткање е надградена на врв

Ножици За коса 65" : Овие Ножици за коса во Јапонски стил се толку остри што нема да ги оштетат или да преди

Активирањето на гел за навивам за навивам за навивам, ги задржува навлажнети и сјајни Користете ретко з�

Пакетот Вклучува : 6 Парчиња подвижни клипови за коса од пеперутка со ресни Крилјата можат нежно да се дв

Scroll