Свеж
ИС Парк Ајкула Клипови Црна

ИС Парк Ајкула Клипови Црна

Достапност: Достапно.
DEN 247.84

Екстра Цврст Зафат!, Супер Силен Нерѓосувачки Челик Професионални Клипови За Коса Во Црна Боја 100% Автентична + Бесплатна Четка за Нијанса (вредност од 3 долари) Закривен на контурата на главата. Пролет Изработена од Анодизиран Алуминиум. Дупките за држење го прицврстуваат држењето и спречуваат лизгање на прстите. Должина на прстот-4. Продадени во 2 пакет. Парк Ајкула Клипови Карактеристики : Екстра Цврст Зафат! Супер Силна Пружина Од Нерѓосувачки Челик Изработена Од Анодизирана Алуминиумска Должина На Прстот-4,2 инчи. Закривени до контурата На дупките за држење на главата го обезбедуваат држењето и спречуваат лизгање На прстите силни, но нежни, Клиповите За Коса Од Ајкула Во Паркот Се НАЈНОВИОТ додаток на високо реномираната линија на Клипови За Паркови Y. Парк Клиповите За Коса Од Ајкула се направени за да ги задоволат сите потреби. Побарајте ГИ ПАРКОВИТЕ ЈС. ИС Парк Ајкула Професионални Клипови За Коса Во Црна Боја 100% Автентична + Бесплатна Четка за Нијанса (вредност од 3 долари).

За производот

Купувачите избираат и

Мека HD Транспарентен Чипка 5 " Длабока Разделба Целосно Претходно Искубена Линија За Коса И Бакенбарди...

Тип На Перика : Синтетичка Чипка Предна Перика, Влакна Отпорни На Топлина Големина на капачето : 22,5 инчи �

●МАТЕРИЈАЛ ЗА КОСА●?Нашите сопствени фабрички производи, висококвалитетни влакна со ниска температур

Шишиња Апликатор За Боја На Коса Лесен за употреба за нанесување Боја на Коса Шишиња за боење со мерни в�

100% сосема нов статив за перика, изработен од метал со висок степен, не е лесен за кородирање, сигурен мат�

ЛЕПИЛОТО ЗА замена за замена на косата MILYE light е специјално направено за поврзување на системите за заме�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Широки Апликации : Овие можат да помогнат брзо да ја завршите косата, да создадете хаотични секојдневни

КАДРАВА ЧИПКА ПРЕДНА ПЕРИКА ЧОВЕЧКА КОСА ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Направи да се чувствувате попривлечно 100% ч

Големина : 18,5*5см Напон : 110В220В.Тежина : 260 Грама Тип На Батерија : ЛитиумЈон Капацитет на батеријата : 2000m Ah.

Боби игла големина : прибл 5,5 см / 2,2 инчи во должина и 0,2 см / 0,08 инчи во ширина,вкупно 150 парчиња.Заедничка

Материјал : главата на козметолошкиот манекен е изработена од 60% висококвалитетна вистинска коса и 40% вл

[Материјал] круни за жени е направен од издржлива легура и прекрасни кристали,да трае долго,уникатен диз

100% полиестер Затворање на влечење Квалитетен материјал Оваа работна капа за жени е изработено од полие

Супер меко чувство на микрофибер за брзо, лесно и нежно искуство со сушење на косата Ултраапсорбирачкио

Ова Пакување Содржи : 12 спакувајте мали канџи за коса, заедно со 3 бои лакови за коса Мала Големина : 1,57*1,3 �

Задоволете Ги Вашите Потреби за Облекување : ќе добиете 6 парчиња слатки бањарки за девојчиња, 6 парчиња �

1100% Бразилска Човечка Коса, Мек, Здрав Крај, Без Сува, без фоликул, без заплеткување Без пролевање.ХД Тран

Фалсификувани Палецот Фалсификувани Палецот Совршени ножици за средување на влакната 100% Ножици за сти�

име на продавачот : Дајун, 100% Малезиска Девствена Човечка Коса, 22 инчи Должината на косата е испружена до

1 Количина : 16 парчиња, боја : темно зелена, должина : околу 21 инчи / 55 см, ширина : околу 1,3 инчи / 3,5 см(Може да

Одликувајќи Се Со Популарни Стилови На Мис Потекло Вистинска Природна Јаки Текстура На Косата...

Вегански, Суровост Слободен ППД Ладна Тонирана Средно Розова Боја За Коса Која Свети Живописно Под Црни

Брановиден клип во едно парче продолжување на ткаенината со целосна глава е направено од 100% реми свилен

Салерм 21 Шампон 10,8 мл + Остави Во Регенератор 6,9 мл "Постави" Салерм 21 Свила Протеин Шампон 10 Салерм 21 Б5 Св

Клинички Докажано До 100% Заштита од Првут* (видливи снегулки, со редовна употреба) Раководител на произво

Перика Материјал : Бразилски Кадрава Бранови Коса Перики, 100% Необработени Човечка Коса Перика, ОДДЕЛЕНИ

ДОБИЈТЕ БРАВИ ВО СТИЛОТ НА САЛОНОТ Нашиот Комплет За Тркалезна Четка е дизајниран да даде професионалн

Од 2000 година, висесунските линии на производи вклучуваат лигавчиња за фризури, влажни суви кеси, кеси за

`+УНИКАТЕН ДИЗАЈН за разлика од треперењето на косата со едно буре за кое е потребно долго време за да ја

Ултра лесен балсам за фино до средна коса Формулиран со морски алги и спирулина Нежно ја омекнува, ја хр�

Материјал : 190t полиестерска ткаенина и водоотпорна површина, со две проѕирни чаши за вшмукување на кука�

?●ЦрвеникавоКафеави Директно Чипка Предни Перики●Необработени Девствени Човечки Перики За Коса, 10а О�

Означете Ја Предната Перика Од Чипка Материјал За Човечка Коса : 10а Висококвалитетен Бразилски Виетнам

Косата е мазна, вистинска и не рефлектирачка Шапката и косата можат да бидат невидливи, реални и природн

Изработен од цврст и издржлив материјал, практичен е за употреба Дизајнирана со чипка, оваа капа од пери

Ergономска Рачка : Оваа машина за бричење е дизајнирана со handономска рачка, која е лесна за држење, лесна и

Додатоци за цветна коса : 30 парчиња клипови за цветна коса се обезбедени во пакување, доаѓаат во различн�

Споредете со друга продавница која продажба истиот производ како нас, ние сме професионални продавачот

Божиќни Клипови За Коса : Создадете повеќе празнична атмосфера, можете да го носите стилот што сакате да

[Висок Квалитет] нашите француски удирања се рачно изработени клип во синтетички шишки за коса отпорни �

Вратете го телото на салонот и го продолжува животот на вашите синтетички перики и шноли Исто како и при

Техника на рачна плетенка, повеќе природа и долготрајна Премиум синтетички влакна, меки на кожата лесни

Scroll