Свеж
Чипка Предна Сина Перика Сина Синтетичка Перика Бран На Телото Сини Перики За Жени Темно Сина Перика Светло Сина Синтетичка Перика Лабава Бранова Перика 24 Инчна Ме

Чипка Предна Сина Перика Сина Синтетичка Перика Бран На Телото Сини Перики За Жени Темно Сина Перика

Достапност: Достапно.
DEN 655.84

Коса Сина Долг Бран Синтетички Перика Исто Како И Сликата. Стандард на производот : 22 Инчи, 150 Густина, Тежина 250гр. 100% Меки Влакна Отпорни на Топлина, Отпорност на Топлина до околу 130 степени,Можете Да Ја Обликувате. Обем : 22-22, 5 Инчи Испружено Средно Капаче (Просечна Големина На Капачето) со Прилагодливи Ремени и 3 Чешли. Применливи прилики : Секојдневен Живот, Забава За Косплеј, забава За Ноќта на Вештерките, Облекување, etc.It не е погрешно да не избереме нас, ние сме прилично ценети и благодарни што ви обезбедуваме 24-часовна услуга за клиенти за да одговорите на сите ваши грижи пред и по купувањето, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не слободно. Име на бендот : СИБАИЈУЕ. Серија : клајн блу. Материјал : 100% Меки Влакна Отпорни На Топлина. Шема : Синтетичка Перика Со Долг Бран На Телото. Предмети По Пакет : 1 Парче Сина Перика Со Инструкции и Подароци. Густина : Сина Чипка Перика 150% Густина. Целосно И Природно. Големина на чипка : 13х3 чипка. Големина на капачето : нормална Големина На Капачето (22-22, 5" големина на обем) Прилагодливи Ремени. Квалитет : Пролевање Слободен, Заплеткување Слободен. Мека и Свиленкаста коса Може Да биде Редизајнирана, Пермирана, Издржлива, Повеќекратна употреба.

За производот

Купувачите избираат и

ДОДАВА СЕРИОЗЕН ВОЛУМЕН : Користете го Овој Избор На Коса За Заплеткување На сува коса за да додадете во�

Ве молиме имајте предвид дека бојата може да биде малку поинаква од фотографиите, кафеавата има тенденц

Рачно изработена четка за коса од природно дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат Ситни и тв�

Сетот вклучува : 4 парчиња сет (0, 4, 6, 10) 4 (EA109mg46) : Должина на косата : 0,5 инчи (12,7 мм), ширина на косата : 0,1 инчи

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

Клешти За Продолжување на косата Со Добро Изработка : клештите за лента внатре се изработени од високок�

Масло за Коса Од Чајно ДрвоОвој Третман Со Врело Масло е уникатна мешавина од масло од чајно дрво и билк�

€3 во 1 Шампон За Боја На Коса Q : Различен Од другите традиционални бои За коса, овој шампон за боја на кос

UCS Neem Wood Beard Beard е направен со 100% оригинално неема дрво Овој уникатен чешел од брада е изграден да трае со �

?●ПРЕМИУМ МАТ ФИНИШ● : Изработени од мека мат гумена обвивка и силни метални пружини, големите штипки з�

1Длабока Разделба 6 Инчна Човечка Коса Чипка Предна Перика За Афроамериканците Со Лесно Изветвени Јазли

Комбинирано пакување : Подобро од другите брендови, сетот за нега на коса на кожата на Хета ги исполнува

Тип На Продолжување на косата : Ткаат човечка коса со бранови На Телото Материјал : 100% Човечки Снопови За

Големина : 11см Бојата е тркалезна, текстурата е полна, тркалезна и мазна, а квалитетот е едноставен и еле�

Ливихас Коса! Со нетрпение го очекуваме вашето купување! Напредна технологија и квалификувани работниц

Главата на чешел е изработена од влакната и најлон, полесно да се исчисти Тркалезни заби за коса можат д�

ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ : можете да го носите овој црвен ѓаволски клипови за коса демонски рогови се

`+ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА додатоците за коса со ресни се изработени со квалитетен легиран материјал, цв�

Нут се нанесува на краевите на косата пред да се шампон за да се смири и изедначи за здрава, сјајна заврш�

Убави Плетенки Декор : Извртување на накитот за коса на вашите плетенки, комбинирајте приврзок од приро�

3 парчиња Еластични Гумени Ленти Машина За Отстранување На Вратоврска За Коса Алатка : суштинска алатка

Премиум Ножици за Сечење Коса : овие професионални ножици за чешлање се функционални колку што се убави

Без металБез оштетување : Нашите супер растегливи сиви врски за коса се дизајнирани без никаков метал з�

Заштедете пари : спиралниот дизајн го држи фенот за коса и го спречува неговото поместување Може да се с�

Безбедни и остри ножици за ножици, машинката за коса е опремена со прецизни ножеви од челик со висока со�

? Тоа е лично : добијте нов почетен во дијамантски детали за кристал, приближно 2см х 5см ? Светкаво Соврше�

Од 2000 година, висесунските линии на производи вклучуваат лигавчиња за фризури, влажни суви кеси, кеси за

✔ономската берберска рачка обезбедува удобно и цврсто држење ●Нашите сечила се отстранливи и може да �

Гел За Плетење За Фиксирање на стајлеркрајно решение за стилизирање на косата за постигнување екстремн

Ова е чешел за чешлање што може да ги задоволи вашите различни потреби за нега на коса Безболно и мазно :

Претходно Разделени Лесен За Инсталирање Лесен и Долготраен Изгледа Природно Нема Поделба И Пролевање�

Дали сакате брзо да создадете модерна фризура? Нашиот моден автоматски држач за коса ќе ви помогне да со

Големина : 18, 5х20см, Фатете ја оваа прекрасна галантерија за вас Голем Лак За Коса, Одличен За сите бои на �

Спецификации : Материјал : Турмалин Керамика + Пластична Стапка На Моќност : 25w Фреквенција : 50 / 60 HZ Напон :

Scroll