Свеж
Истражување На Виножито Црвена Хена, 4 Унца

Истражување На Виножито Црвена Хена, 4 Унца

Достапност: Достапно.
DEN 176.00

Истражување На виножито Црвена Хена, 4 мл Истражување на виножито : боја и регенератор во прав од хена, персиско црвено 4 мл. Хена, персиски црвен, 4 мл. со истражување на виножито (пакет од 2). Виножито Истражување Хена, персиски црвен, 4 мл.

За производот

Купувачите избираат и

КЛИНИЧКИ ТЕСТИРАНИ ПРИРОДНА СОСТОЈКА МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО Политика за враќање И Размена вашето задоволс

Quob 13x4 Црвена Боб Чипка Предни Перики Материјал За Коса Q : Претходно Откинати Со Бебешка Коса Човечка Кос

0,5 g / стојат, 100 штандови / пакет Должина : 14 инчи24 инчи Лесен за прицврстување и секој за отстранување...

●Спецификација quongsee кафеава До Русокоса Продолжување На Косата : 100g / Пакет, 1 пакет за густа коса, 23 паке

Лесна, длабоко хидратантна формула за сите типови коса која го зајакнува, намалува кршењето и штити од о

Рачно изработени Во Франција; Додатоци За Коса од француска Ами Големина : Прибл 2,5 инчи х 1,5 инчи х 1,25 инч

Длабока Дел Чипка Перика Разделба Чипка Перика Сензационална Чипка Предна Перика Царица Природен Длаб�

Привремен Спреј За Коректор На Темни Корени За Русокосиединствениот спреј создаден за русокосите бесп�

откачен кадрава, 26 инчи, црвена, чипка предна перика Целосна, густа, тешка густина Половина рачно врзана

9а Бразилска Девица Човечка Коса 13х4 Директно чипка фронтални Перики, Природни И Здрави, Меки и Живи, Пол�

КУЛ, БРИЛИЈАНТНА БОЈА : виолетова технологија За Усовршување, неутрализира и елиминира месинг тонови за

【Професионален дизајн】 : Широките се заоблени заби се дизајнирани да се летаат безболно низ косата без

Ве молиме подигнете ја температурата малку по малку за прво да ја тестирате Препорачуваме температура (

Овој претрупан, лесно апсорбиран шампон е она за што копнееја вашите кадрици Богата со навлажнувачки ов

БИОТИН 5% МИНОКСИДИЛ ФОРМУЛА : тајната зад нашата клинички докажана формула Се серумот за раст на косата

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН : Изработен од квалитетен стп кожен материјал, мек и нежен, отпорен на абење и издржли�

? 15 Слатки штипки за коса санрио за играње со принцезата ? Го избираме најпопуларниот стил за да ја созда�

Стил : Јапонски и корејски Материјал : Смола, кадифен Класификација на додатоци за коса : обрач за коса...

Уникатните иглички за коса се изработени од висококвалитетна легура, бисер и пенлив кристалНосете го и

Најлон Оваа наметка може да ја користи во салон за коса или дома Кејп има водоотпорна функција Исто така

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Преносен чешел за права коса ротирачки кабел за напојување од 360 степени значи дека можете да изберете �

10а Бразилската Девица Човечка Коса Перики, Може Да Се Редизајнира Како Своја Коса Предлагаме Температу�

100% полиестер Затворање на вратоврска Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за к�

4 Парчиња од еден сет : пакетот вклучува 4 парчиња стапчиња за иглички за коса Во Форма На Буквата У во 2 ра

Пакетот Вклучува : Пакетот Вклучува : има 80 парчиња клипови за нокти за коса со цветна шема,20 различни бо�

* Стартувај непречено Совршен и за професионален салон и за дома Стилски закривен прст Материјал : Нерѓ�

【Прилагодлива кука клисура】 Карактеристики за намалување на косата, прилагодливо деколте, го прават т

Топери за коса За Жени Материјал : Клип во Шишки изработени од 100% Синтетички Влакна Отпорни на Топлина,к�

`+ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА додатоците за коса со ресни се изработени со квалитетен легиран материјал, цв�

Висок материјал : Чешелот е изработен од 420 челични, висока цврстина, отпорност на абење, отпорност на ко�

[Модни Шноли] ќе добиете 4 шноли за риба од сирена во различни бои Рибна опашка, морска ѕвезда, школка диз

СИМПАТИЧНА КОСА ЕКСТЕНЗИИ во собатапостојат 8 х боја на коса екстензии, 8 х симпатична коса барети за дев

Ставка : Меки Ролки За Коса Од Пена, Лесни за Извртување, Многу Флексибилни Боја : Прекрасни Бои Сина, Пор�

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

Пакетот вклучува 1 парчиња Лоза За Коса Долга Невестинска Лента За Коса Додатоци, 3 парчиња Кристални И

●Предност На Косата Niegmeag® : Машина Двојно Силно Плетење Направете Ја Цврста и Уредна, А не Слоевита Реч�

Алпска бела четка : Секоја четка за бојадисување во нашата алпска бела линија има ултрасофт влакнести в�

90 Само неколку секунди за да ги комплетирате вашите девојки секојдневно, совршено се совпаѓаат со секој

Сигурен Материјал : Овие ленти за коса се изработени од свилен, мек и мазен сатенски материјал со слој од

КОЛИЧИНА : 300 иглички за коса имаат заштитни обложени краеви, тоа нема да ја гребе раката / главата Овие б�

Третирано со масло и билка : Неем чешел е преднатопен и се третира со нееми масло, кокосово масло, рицину�

Материјал : крпа Состојба : Нова Боја : зелена, црна, црвена Ја прави косата мека и може стабилно да ја држ�

Scroll