Свеж
5 Парчиња Голем Лак Пеперутка Канџи Клипови За Жени,Пеперутка Коса Клипови За Девојки Коса, Симпатична Коса Канџи Пеперутка Коса Додатоци Нелизгачки Зафат Канџи Кл

5 Парчиња Голем Лак Пеперутка Канџи Клипови За Жени,Пеперутка Коса Клипови За Девојки Коса, Симпатична Коса

Достапност: Достапно.
DEN 239.84

✿●Бегајќи Од Принцезата Голема Пеперутка Клип За Коса : има 5 бои Во пакетот на производи, бело-бело, црно, розово, црвено, светло сино, за да ги задоволат вашите различни потреби и дневна замена Нашиот голем клип за лак е погоден за девојки кои се посјајни. Преголемиот лак е украсен со чувство на атмосфера и форма слична на бајка. Може да се совпадне и да се совпадне слободно за излегување на улица. Тоа е совршен подарок за жените. ✿€Екстра Големи Димензии, Уникатен Дизајн Q : клипот е 5,7 инчи - екстра голема големина за држење густа коса. Високиот слој голем лак клип има своја атмосфера, сатенска текстура, а материјалот е мек и удобен. Лакот е тродимензионален и не е рамен. Визуелно го зголемува врвот на черепот и го прави лицето помало. Тој е чисто рачно изработен и исклучителен во изработката. ✿€Силен И Издржлив Q : висока еластична пружина, цврст залак, силен и издржлив материјал, клипот може да се отвори речиси 180 степени, а тоа е доволно за да ви помогне да ја одржите косата на место, без разлика дали е сува или влажна, Инклузивен Зафат Силен, одличен за густа, кадрава или права коса. ✿€Совршен Подарок}Овој Бегство Принцеза Лак Клип За Коса Е уникатно дизајниран и елегантен, тоа е популарен избор за подарок за вашата девојка, сестра, мајка или себе си на роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката или која било друга годишнина!. ✿_Интимна Услуга Доколку имате какви било прашања Или предлози, слободно контактирајте не. Ако не сте задоволни со ова, ќе добиете поврат. Женските Додатоци За Коса Додаваат убав и елегантен раб за себе со преголемиот грабнувач на лак. Пакет Спецификации За Додатоци за пеперутки : 5 парчиња Клипови За Коса Од Пеперутка (Екстра Големи Клипови За Коса) Материјал : пластична фиба/висококвалитетна ткаенина 5 бои : црна, црвена вино, беж, розова, светло сина клип за нокти клипот за коса со лак во бегство, бојата е многу убава, преголемиот лак има своја атмосфера, а косата е украсена како самовила. Овие слатки шноли се совршени за украсување на сите типови коса, кратка, долга, права, кадрава, фина коса и многу повеќе. Известување : доколку имате какви било прашања или предлози, слободно контактирајте не. Ако не сте задоволни со ова, ќе ви бидат вратени парите.

За производот

Купувачите избираат и

[Премиум Материјал]розовата лента за глава е изработена од сунѓер и фротир, со сунѓерска постава со покр

Брановидна, 26 инчи, светло виолетова, чипка предна перика Целосна, густа, тешка густина Половина рачно в�

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

Текстура на косата : 220 Густина 4х4 Директно Без Лепак Човечка Коса Перики За Црни Жени, Претходно Изваден

Облека за глава Погледнете ја втората слика за детали Облека за глава Погледнете ја втората слика за де�

Чешел од пластичен круг Чувајте ја косата во ред и да направите да изгледате попривлечно Особено погодн

Свадбена коса од кристал во уникатен дизајн и одлична изработка, изработена од кристален кристал и легу

Керамичко Железо За Виткање : Исклучителен керамички панел, мазен и светол, без оштетување на косата Диз

Гроздобер гинко лист форма, со ао дијамант повеќе исклучителна Користејќи ја модерната форма на момент�

Smashers Series 2 #2071 Boggy Brush (лабава) Категорија на тоалетен хумор Сликата е висока околу 1 / 2 до 1 инчи и ќе се изгу

Овој сет на пакети ги вклучува следните ставки : (1) грофот На Игора Кралската Инвеститорот 6% 20 Волумен 1 �

"Коса : Синтетички Чисто Уживање Рачно Врзан Монофиламентен ДелДава изглед на природен раст на косата и

Површината е мазна и кристално јасна, издржлива и не избледува, а текстурата е полна со елеганција и неж�

Изберете мал дел од влажна или сува коса и нанесете Регенератор за Боење Почекајте 1015 минути и исплакне�

Сини Клипови За Коса : Изработени од кожа, добар стисок што лесно се стега и може да ја држи вашата коса Ц�

Рачно изработена четка за коса од природно дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат...

Дифузорот за фен за коса што се преклопува е изработен од цврст силиконски материјал кој е издржлив, едн

Шампионот на Detanglers, формула за брзо ослободување ја прави тешката историја на Tangles Ослободувањето на Tangl

[ЗАШТИТУВА од ОШТЕТУВАЊЕ НА ТОПЛИНА] Лековитата Птичја Топлина Што Го Штити Бадемовото Масло За Коса ја

Салон Клиент Наметка Кимоно Стил, Биста : 54 инчи, Должина : 43 инчи, должина На Ракавот : 12 инчи Фризерски са

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

Спрејот за сесии на Кевин Марфи е дизајниран да биде што е можно поприроден и еколошки Тој е низок во VOC (5

Материјал за коса : Прави Снопови Човечка Коса 32 инчни Снопови без мешавина, Прави Снопови Човечка Коса,1

Крем Пероксид Инвеститорот не ќе се кандидира или капе Истакнувањето / димензионалното боење на косата

Пресвртите На Косата Се Идеални За Одржување На Вашата Фризура Едноставен Додаток За Правење Совршена �

полиестер Миење Раце Само ●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржл�

●Поправки за длабоко Уредување За Суво Оштетување На Косата ● нашата поправка на маска за коса е соврш�

Тип на ставка : Фиба Материјал : Метал Боја : Златна, Сребрена Пакетот вклучува : Фиба од 1 парче Тип на Ста�

Керамичката алатка со големина на патувањето на СА е најефикасна, во движење рамно железо со сите предн�

Усвои PTC инфрацрвени елементи за греење, брзо загревање, долг живот и добра стабилност на температурата

3 Метални Клипови За КосаНема повеќе евтини акрилни или пластични клипови за коса, Нашите клипови за кос

Брзо, без врева и без разлетување масло од шафран +маслиново овошно масло Без токсини, парабени и други ш

Scroll