Свеж
Ракел Велч Лирска Кратка Коса Перика Со Врвен Квалитет Со Фризура, Просечно Капаче, Р1 Црна

Ракел Велч Лирска Кратка Коса Перика Со Врвен Квалитет Со Фризура, Просечно Капаче, Р1 Црна

Достапност: Достапно.
DEN 3386.40

Боја : главната слика покажува р1 Црна Чоколадна Бакарна боја; просечна големина, напред : 4,5", Круна : 5", Страни : 5,5", Назад : 5,5", основа : 6,5" Х 6,5" Материјал : Изработен Со Канекалон вибрира синтетичка коса давајќи природен изглед и чувство на сјајна, богата со протеини коса. Вибрирачките влакна дури ја задржуваат својата форма по миењето. Текстура со природен изглед : погодна за употреба со стилови со кратка до должина на брадата на кои им е потребна дополнителна полнота. Ова корисно парче може да се користи и за давање на ажурирање софистицирана завршница. Совршен за истенчување на косата : дел од колекцијата трансформации, ова парче ако е совршено за губење на косата долж делот или областа на Круната, давајќи ви убав целосен изглед. Направете секој ден добар ден за коса : бидете во чекор со трендовите за фризури што вклучуваат пара, периките со врвен квалитет на фризурата ви овозможуваат да ја промените фризурата исто толку лесно колку што ќе се премислите. Меките бранови на врвот на монофиламент овозможуваат современи опции за стилизирање со флексибилност на разделба. Лесен и флексибилен, лириката е погодна за употреба со стилови со кратка до должина на брадата на кои им е потребна дополнителна полнота. Ова корисно парче може да се користи и за давање на ажурирање софистицирана завршница. Совршен врв на главата парче за чистење на косата или губење на косата.

За производот

Купувачите избираат и

Сребрена кристална свадбена глава во уникатен дизајн и одлична изработка, изработена од кристални 2 боб

Донесете Стил во Вашата Бања — Уживајте во луксузот на добро организиран туш Рафинирајте го вашиот вна�

?Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал : Тело Бран Чипка Предни Перики Човечка Коса, 100% Необработен

1Материјал За зафат На перика : Лентата за Глава На Перика е изработена од силикон Не Е Безопасна За Чове�

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

32мм барел со керамички турмалин облога создава мазни трајни кадрици на жив, бранови и ринглети за средн�

?Елегантен И Гроздобер Дизајн? : Површината користи кристали како декорација, а украсите на површината с

4 компјутери пресврт на косата сунѓери со мали дупки за мажи жени Големина : 14,5*9,5*5,5 см / 5,6*3,5*2.инх виткање

Удобно За Носење : Овие Штипки За Коса Се Совршени За Дами Од Сите Возрасти, Облечени За Одличен Изглед С�

Комплетот за алат за сечење коса е изработен од нерѓосувачки челик, кој има супер издржливост, отпорнос�

●Материјал● оваа розова кристална невестинска лоза за коса е изработена од висококвалитетна легиран�

[Права коса] : Права четка за коса, директно клип за коса, погоден за брзо зацрвстување во процесот на суш�

Чешел за прицврстување кодиран во боја и лесен за прицврстување нуди 1 / 2 / 3 мм(012 инч) милиметар сече долж

Стил на коса : Марли Коса, Марли Пресврт Коса, Супериорен Квалитет Синтетички ВлакнаПриродни Марли плет�

●Целосни 360 Чипка Предни перики човечки материјали За Коса : 100% Необработена Бразилска Девица човечка к

Само користете железо без виткање за да заспиете, поправете ги свилените влакна на косата и да се разбуд

Силниот клип за коса може многу добро да ја поправи косата и да ја дизајнира лабавата коса како што сака�

НАМАЛЕТЕ ГО РАЗЛЕТУВАЊЕТО И БЕЗ ОШТЕТУВАЊЕ НА КОСАТАПриродните влакна немаат несакани ефекти врз ваша�

●Вклучен е пакет● има 10 парчиња слаби пластични ленти за глава достапни во 5 типа со заби и сите се црни,

●Премиум Човечки Материјал за Коса● : 100% 10а необработена бразилска девствена човечка коса чипка предн�

Целосна Чипка Перика Капа Рачно Изработени Без Јазол Кутија Плетенка Перика Нашите перики со плетенка �

●Шармантни Стилови●ќе добиете различни стилови иглички за косаМода, елегантна и едноставна за задово�

Перика 613 е 100% перика за човечка коса, може да се обои во која било боја Ве молиме изберете ја добрата бој�

1Весани замена жица За риболов жица продолжување на косата : 11 инчен црн педи и невидлива жица со 2 црни к�

100% полиестер Затворање на вратоврска Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за к�

Сребрена Мачка Уво Коса Клип За Девојки : Кристал мачка уво коса клип, симпатична форма со сјајна криста�

`+УНИКАТЕН ДИЗАЈН за разлика од треперењето на косата со едно буре за кое е потребно долго време за да ја

Златни иглички за коса од кристал во уникатен дизајн и одлична изработка, изработени од легура, кристал

Лесен за употреба и измивање : Оваа помада за стилизирање на коса заснована на вода за мажи е лесна за пр�

НАМАЛЕТЕ ГО ПАДОТ на КОСАТА : за само неколку дена од користењето на ова органско масло, ќе видите дека п�

АРГАНОВО МАСЛО : аргановото масло е познато по својата способност да помогне во обновувањето, подобрува

Импресивна Перика Боја Светло Русокоса ВкоренетиТони Братин Перики 55 " Краток Слоевит Разбушавен Тресн

€10а Одделение Ајнбаути Коса Екстензии Материјал} : 10а Одделение, Квалитет Салон, Чиста РЕМИ 100% Човечка К

1Материјал за коса : Претходно Испружената Коса За Плетење Е Изработена Од Синтетичка Коса Со Врвен Квал

24v Контролен Модул За Број На Модел За Контрола На БричHB2430TYD6 KFSROHS Оем Контролер На ЖилетКомпатибилен Со �

Едноставна,Но Стилска : фиба со ѕвезда Од Кристал е прекрасен украс за жените, одговара на денешните тре�

Спрејот за сесии на Кевин Марфи е дизајниран да биде што е можно поприроден и еколошки Тој е низок во VOC (5

Scroll