Свеж
8А 24 Без Лепак Целосна Чипка Перики Човечка Коса Бразилска Девица Реми Човечка Коса Кадрава Боја #1

8А 24 Без Лепак Целосна Чипка Перики Човечка Коса Бразилска Девица Реми Човечка Коса Кадрава Боја 1

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

име на продавачот : Дајун, 100% Бразилска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е секоја прамен од должината на косата. Кутикулата На Косата Е Во Иста Насока. 130% Густина, Целосна и дебела. швајцарската чипка € Средно Капаче.

За производот

Купувачите избираат и

Материјал : Директно Чипка Предни Перики 100% Бразилски Девица Човечка Коса Перики 13х4 Транспарентна Чипк

●БОЈА и ПАКУВАЊЕ ● ќе добиете 9 килибарни шноли, вклучувајќи три бои кафеава, проѕирна и белобелаИдеал�

?ЛЕД Ленти За Коса 12 Парчиња Лед Скринчи За Коса имаат 12 бои (бела, сина, виолетова, розова, портокалова, з

Пластика Направени во САД или увезени Овој чешел на перница е изработен од високо квалитетен материјал

€Снопови q : Содржи две пакувања на клип коса, било која боја појавување €100% ВИСТИНСКА ЧОВЕЧКА КОСА qИзг�

МАГИЧЕН ШАМПОН за БОЈА НА КОСА нашиот шампон за боја на коса содржи активни состојки, уникатното соедин

Нараквица Коса Врски Кои Изгледаат Како Нараквици : косата бендови е двојно како нараквици и коса tiesIt на

АВТЕНТИЧНА Вокер лента Ултра лента за држење е Лентата за Систем за Коса #1 Ултра Држењето е Најпопуларн�

Природна, без напорна фризура Меко, допирливо чувство 24 часа Флексибилна контрола за сите типови на кос�

Сцени : Ху Тао Аниме Цртан филм косплеј шапка за миленичиња мачка кутре игра Материјал : шапката е израбо

[Супер стајлинг] фиба со четири лисја е најдобриот избор за брзо менување на стајлингот Тоа може да ви

Традиционална големина на бербер чешел со димензии од : 7 x 1 x 0,19 прави совршени чешли за жени и чешли за м

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

Вистинска Човечка Коса : ПРОДОЛЖУВАЊЕТО на косата со плетена коса е 100% човечка коса, без мешана животинс

●Го стимулира Растот И Повторното Растење На Косата + Нашиот Серум За Прскање Со Ориз со биотин и кофеин

Информациите подолу се само по пакет Обезбедува безбедно, прецизно сечење на клипер Долготрајните, ква�

Природни и текстурирани стилови Витамин б комплекс Точка Пакет Тежина : 0 Димензија на Пакетот : 8,636 См л �

Сензационална Каква Чипка Човечка Коса Измешајте облак9 13х6 чипка фронтална перика Екстра широк 13 х 6 чи�

100% памук 64000 Унисекс Soft Style маица Барате симпатична, смешна, гроздобер, ретро Божиќна маичка за фустан за

6 парчиња 4 унца (118мл) Продува на вратилото и обезбедува потребна храна за силна, здрава растечка коса...

✃€ВИСОК КАПАЦИТЕТ}професионалниот ранец за машинка за бербери може да складира ножици, чешли, машинки

Нашата фабрика со 15годишно искуство е посветена на дизајнот на човечка коса Гледањето клиенти како ги н

Забите на секој клип се полирани и нема да му наштетат на вашиот скалп И може добро да ја држи косата, кос

производител : Салерм Козметика Точка Трговска Марка : САЛЕРМ КОЗМЕТИКА Категорија На Ставки : Регенера�

Брзо и Тивко Сушење : МОТОРОТ без четки од 110000 ВРТЕЖИ во МИНУТА НА ТИМО обезбедува брзо сушење, додека не�

Големина на производот (ширина x длабочина x висина) : 50mmx38xmm Земја на потекло : Јапонија Содржина : 75мл...

Материјал : 190t полиестерска ткаенина и водоотпорна површина, со две проѕирни чаши за вшмукување на кука�

Изработен од квалитетен метаријал кој е издржлив и може да се користи долго време Добар Квалитет : Нашит

Капчиња Јамка Секоја Влакно 100% Рачно Изработена 10" 12" 14" 3 парчиња Вредност Пакет Џенет Колекција Капчиња

● Карактеристики На Перика Бендот} Овие Еластични Ленти Се Користат За Топење На Вашата Чипка,Поставув�

Scroll