Свеж
2 Пакувајте дебела коса Оригинална detangler, сребро - изработена за густа, кадрава и груба коса - нежно олабавете ги јазлите без да влечете или залепите - ултра -меки Intellif

2 Пакувајте дебела коса Оригинална detangler, сребро - изработена за густа, кадрава и груба коса -

Достапност: Достапно.
DEN 1164.80

Поточно дизајнирана за густа коса, оваа четка им помага на низите да останат силни и здрави! Оваа четка за разоткривање нежно ги олабавува јазлите, на влажна или сува коса, без да влече или залепи Во моментот кога ќе го користите, ќе ја почувствувате разликата и никогаш повеќе нема да пробате друга четка за коса. Intelliflex влакнести : Ексклузивни, ултра-меки Intelliflex влакнести распоредени во уникатна шема на кластери им помагаат на најгустата нишки да се лизгаат низ tangles со леснотија. Нежно четкање : Ултра-меките влакна помагаат да се минимизира болката и да се заштити од сплит краеви и кршење. Бесплатно без оштетување : ви дозволува да четкате со помалку сила, за да можете да се разоткриете со помалку оштетување на вашата коса. Директно од салонот : Влажната четка дебела коса оригинална detangler е направена за густа, кадрава или груба коса, оставајќи ги вашите жици да изгледаат достоен.

За производот

Купувачите избираат и

? Пакетот Вклучува : Нашиот комплет за монистра за коса вклучува 200 парчиња 8х10 мм мултиобоени монистра о�

Луксузен материјал : материјалот од мека кадифена ткаенина одговара на мали кристали на површината, мно

Компатибилен Со Кит Клиперс : Како Што Се Конус 2000, Дизајнер, Супер Конус ВТОРИ, Постар, Икона, Супер Кону�

1Материјал : Добриот материјал ја прави опашката природна и мека исто како и човечката коса.Оваа бранови

【Лесен за употреба】 Ова електрично железо за виткање е толку практично! Можете брзо да ја завршите фри�

Висок Квалитет : Изработен од врвен нерѓосувачки челик, многу остар, отпорен на топлина, отпорен на коро�

Големина : 8 "x 12" (21 см x 30 см) Материјал : влакна ткаенина Condition : Brand New Quantity : 1 X Scroll Poster Size : 8" X 12"(21 cm X 30 cm) Material

Големина : Должината е 9,5 инчи(25 см),ширината е 6 инчи(15 см), еластична лента за коса, една големина одговар�

Ако барате шарени и прекрасни фризури за стилизирање на вашата фризура, овој најдобар комплет за лакови

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

◆ Супер брзо греење, подготвено за употреба за 20 секунди 2 Температура, до 200, поудобна за работа...

Опис На Производот Материјал : Акрилик Боја : како што е прикажано на сликата Големина : 9 € 7 см...

Тримерот за Беретки на Wal Professional е ултра тивок тример со високопрецизно кастрење и оцртување со литиумј�

①СПРЕЧЕТЕ ОПАЃАЊЕ на КОСАТА + Опаѓање На Косата И Опаѓање На Косата Суштината На Третманот може ефикасн

1●Совршено решение за губење на косата● : Почитувани клиенти, Ако ве мачи опаѓање на косата, оваа тупи з�

Комплет од 6 ЛедОптички Шноли од Електричниот Мамут Плетенките се долги приближно 14 инчи Изберете Од Не�

ПОВЕЌЕ ПРИМЕНЛИВО МЕСТО : Едноставен и стилски изглед, убав и практичен, мала тежина и во мала големина, �

Моден Модел : ќе добиете 6пакувани мали француски шноли за дизајн Со Метални бисерни клипови за нокти за

Висококвалитетен МатеријалИзработен од еластична пластика и украсен со сјајни кристали, издржлив, не е

Најдобри Влакна За Коса за прикривање на тенка коса и ќелави точки и За Мажи И За Жени 8 Природни Нијанси.

Може да го намали растот на косата на лицето, вратот, рацете, прстите, прстите, стомакот итн Работи со тек

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

Моден дизајн : квалитетот На нашиот клип за фаќање коса е многу добар, производот е дизајн на рибина коск

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Премиум ножици за сечење на косата : Овие професионални ножици за чешлање се исто толку функционални ко�

МАТЕРИЈАЛ : оваа кратка боб перика е изработена од висококвалитетни влакна отпорни на топлина, меки и уд

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Големина : Околу 2,99 (W) € 1,42 (H) € 1,42 (D) inc (7,6 € 3,6 € 3,6 см) Материјал : (Тело) АБС смола (Пролет・вратило игла) Ч�

Мултифункционална четка за фен за коса Ig Inglam 4 во 1 четка за исцрпување е мултифункционална четка за фен

Засладете го вашиот моден ансамбл со овој прекрасен клип За Коса Шармантен и елегантен, издвоен од обич�

Scroll