Свеж
WD2U Девојки Црна &засилувач; Зелени Биволи Карирани Шумски Дрвосечач Коса Лак француски Клип

WD2U Девојки Црна &засилувач; Зелени Биволи Карирани Шумски Дрвосечач Коса Лак француски Клип

Достапност: Достапно.
DEN 95.84

Зелениот Зелен Лак Мери Приближно 4 1/2 "на 3 1/2" Добро Прикачен на француски Клип од 2 1/4" (60 мм); немојте Да Бидете Заведени од Поевтин Увоз - Овие Лакови За Коса Се Индивидуално Рачно Изработени во САД за Супериорен Квалитет И Дизајн! Безбедносна Белешка ~ Некои Додатоци За Коса може да имаат мали парчиња Никогаш не ставајте мало дете во кревет или не оставајте без надзор додека го носите овој производ.

За производот

Купувачите избираат и

Имаме 20 години искуство во индустријата и 10 години искуство во продажба на офлајн физичка продавница, ј�

[Висок квалитет на материјал] Црна боја на бука и природни влакна измешани со најлонски влакна [Нежно] Wom

Додадете допир на убавина во вашата облека со мали, софистицирани додатоци Бидете деликатна жена и ваше

1Материјал : Метална Легура; Големина(Прибл.) : Дијаметар 1,8 см / 0,7 инчи, Висина 0,8 см / 0,31 инчи.Краток дизај

Материјал : висококвалитетен метал Големина : должина : 10,5 см / 4 инчи Едноставно и елегантно, цврсто став�

УВЕЗЕНИ ОД БРАЗИЛ 32 мл пакет х 1 ЦЕЛТА НА СКАЛА е да понуди многу висококвалитетни производи на клиентит�

Увезени Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Ко

Гел За Прскање За Дефинирање на виткање : Зајакнете ја вашата брановидна, пермирана или природно виткан�

Нема повеќе трчање во салон и соочување со ризик од ужасно намалување на косата Со клип За Коса во тресо�

Прекрасен Изглед И Премиум Материјал : сечилата со тврда боја за прскање отпорни на Триење се повеќе од �

Усвојување на материјал за греење на ефикасноста на HING : кој може да се загрее брзо и има добра дистрибуц

[Еластична Лента За Врат Од Хартија] : хартијата што го покрива вратот може да ја зароби лабавата коса, да

Име На Предметот : Човеч Фиба Материјал : легура на цинк Боја : Кралска сина,сина,жолта,црвена,розова црве

Неопходен додаток за коса : сатенските чкртаници за коса се практични и за густа или за тенка коса, разни

Материјал : Вештачки Лоци Перика Премиум 100% Канекалонски Влакна, Премиум Америјанска Колекција Синтети

3 парчиња 12oz За сива, руса, изветвена или истакната коса Со природни антистаречки својства Неутрализира

Жолчна крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Мерки за сечење коса за возрасни 56,7 "x 67"...

Изработени од легура на бисер и кристал материјали, издржливи и лесни Достапно во повеќето прилики, как�

Материјал на чипка предна перика : 100% бразилскиот Девствен човечки материјал за Коса беше исечен од Еде�

Предностите на косата : мазна, мека и издржлива Лесен за разбирање, ткаење и извртување, удобен за носење

1ХД Транспарентна Чипка, Одговара На Сите Кожи Меки и Дише 13х4 Чипка Фронтална Перика.100% Бразилска Човеч�

Продавница за продавачи дајун, 100% Перуанска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена дол�

100% полиестер Затворање на влечење Квалитетен материјал Оваа работна капа за жени е изработено од полие

Amovee 2 во 1 мини рамно железо се комбинира со железото за виткање, само едно копче за да се префрлите од дир

Полн со декорација, силен сјај, свеж и сладок Носете совети е погодно, не ја повредувајте косата...

Оставете Во Третман На Протеинска Коса : ова отсуство во регенератор и заштитник од топлина се храни со �

Керамичка јонска функција Златните керамички плочи ја штитат косата, обезбедуваат брза, па дури и дистр

Рачно изработени Во Франција Цврста пластична тиге буле затворач Одлично за стилизирање на фина, тенка

Номинална Моќност : 3 W Номинален Напон : 220 V~ Номинална Фреквенција : 50 Hz Капацитет на тесто : 800мах...

€Пакет : ● 1 парчиња краток бран мажи перики + слободен перики капа ●внатрешен дизајн на капачето за пер

Мерки 4 " Рачно изработен Добро работи со сите типови коса Специјален четкан метал, сатенска завршница...

Мекиот силиконски карач на ролери е изработен од висококвалитетен медицински одделение мек силиконски

Загрева навистина брзо и останете жешки за значително време Јонизираните најлонски влакна работи нави�

1Новина искуство : кога станува збор за природна коса, Мохавкот е навистина забавна алтернатива на типич

1875 вати турмалин јонската технологија ја суши косата побрзо и понежно Лесен за удобно и сушење без замо�

Материјал : Јапонски НЕРЃОСУВАЧКИ Челик 440С Сечило : конвексно сечило Во Јапонски стил со цврстина 6061 HRC �

Исправете, разоткриена и негувајте ја косата или брадата Технологијата, подесена со четка за затегнува�

АМИНОКИСЕЛИНСКИ ХЕМИКАЛИИ БЕСПЛАТНО : Нашите шампони користат висококвалитетни состојки како морска с

️+Материјал Надградба️ ● лентата за шминка за миење на лицето со свилена постава и кадифен кадифе мате

46% забележале зголемување на растот на косата 48% пријавиле намалување на ДХТ (хормон) што придонесува за

ОКОКАТИНГ РОЗОВАТА Розова е шармантна работете добро дали сте Дама Или Девојка и дали вашата коса Е Дол�

Quailty quailty_ нашите женски клипови за канџи се изработени од цврста пластика, има мат финиш, мазна и текстур

Комплетна Комбинација : ќе добиете 1 розова автоматска алатка за плетенка за коса, напојувана од 2 bat бате

Scroll