Свеж
Xdkll 3 во 1 рамен железо засилување и карач Електричен топол чешел Брзо загревање на косата за зацрвстување на косата

Xdkll 3 во 1 рамен железо засилување и карач Електричен топол чешел Брзо загревање на косата за зацрвстување

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

3-во-1 зацрвстување на косата и виткање на железо и четка за затегнување на косата, исполнување на вашите различни потреби на зацрвстување или виткање на косата Повисоката керамичка содржина обезбедува нежна, дури и сјај без топлина и без фриз. Керамичките плочи за греење со професионален салон за затегнување на косата со технологија ја прават вашата коса да стане мазна, да создаде сјајна коса без оштетување. Топлината брзо во 30 -тите години, значително го намалува целокупното зацрвстување, времето за стилизирање на косата во споредба со конвенционалните засилувачи на косата. Автоматска безбедност автоматско исклучување по 60 минути без употреба. Рамно железо со 10-брзинска температура 120-230 ℃ и LCD дигитален дисплеј, кој добро се вклопува за сите типови на коса-долга, кратка, густа, природна и тенка коса. Совршен за салон, дом и патување. Двоен напон за употреба во светот. Oltage : 110-240 V моќност : 40-59 W PTC Температура за греење на греење : 120-230 ℃ Функција : виткање на косата, затегнување на косата, четка за греење на косата : 30-ти Тежина : 600g Димензии на производот : 27x7x4cm Список на пакување : 1 x HASE STARENER 1 x корисник Manual Package вклучува : 1 x чешел за коса Белешка : Ве молиме, дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

За производот

Купувачите избираат и

❁ Лесно за стил, кремот е длабоко апсорбиран во косата Помага брзо да се врати состојбата на косата...

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено ●Големина●возрасната наметка за сечење коса има димензии 56

Фиба изгледа убаво и дарежливо Деликатна фиба за кринестоун со висока опашка Женски грб со скршена коса

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

НЕВЕСТИНСКА БАРЕТА Практични и нежни клипови за нокти за коса, со убава боја, прават да изгледате поубав

негува поправки и скроти обезбедува ув заштита Боја безбедно суровост слободен сулфат слободен глутен

Материјал За Коса : Непреработена Девствена Човечка Коса Ткаат Ткаенини,Бразилски Снопови Со Длабоки Б�

Трговец oeо Чистење на климатизација за миење на косата мрежа 8 fl oz (236 ml) Чистење на климатизација за миењ�

Божиќ елен уво коса клип Стилски рогови дизајн обезбеди нивната популарност и практичност Елени рогови

Рачно изработена четка за коса од природно дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат...

Господа Република Чешел За Сечење Е совршена алатка за професионални стилисти и бербери, изработени со

Име на производот : : круна висока конска опашка зафаќач, Материјал : легура; процес На Третман : поставен

Скалп чешел : Понудете удобно искуство за масажа кога користите Природен дизајн, спречете ја косата од с

[Квалитетен материјал] Главна функција : Едноставно ги распрснува природните масла на скалпот за да се �

ЦЕЛИОТ природен ШАМПОН и РЕГЕНЕРАТОР – Мозаично масло од Чајно Дрво ресторативен и навлажнувачки шамп�

Пренослива, специјална двострана лента за перики, специјално лепило, не е лесна за лепење, лесна за упот�

?ВИСОК КВАЛИТЕТДржачите за Коса направени да траат долго дури и по повторна употреба Безбеден за употре

Лета низ косата без никаква болка или непријатност, минимизирајќи го кршењето, губење на косата и сплит

Материјал : синтетички влакна со висока температура За Професионална употреба на фризерски салон или с�

①Снопови За коса Материјал : 8А Бразилски Снопови За Девствена Коса,Меки и Мазни и Живи , Снопови За Чове�

Рачно изработен природен чешел од дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат...

Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина,

Направено од врвен материјал, тоа е и природно како човечка коса Лесен за употреба Само вметнете го клип

Големина : Прибл Дизајн И Квалитет, Многу Погоден И Популарен Во Салоните Материјал : Кожа Може Да Ги Зад�

Четка за затегнување на косата со брзо MCH керамичко греење, антискалд, автоматска температура и автомат�

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

【Пакет вклучуваат】】】 】е добиете 5 компјутери чешел за коса Овој професионален чешел е совршен за ваш�

+МАГИЧЕН ШАМПОН ЗА КАФЕАВА БОЈА НА КОСА : Овој Шампон За Кафеава Коса може ефикасно да ја покрие сивата и�

Боја Прикажана На Модел : DRFFCARMCH, DRFCHOTR ХД Транспарентна Чипка, УВОДоУво ХД Транспарентна Чипка Влакна Отп

Пакетот Вклучува : 100 гр Проѕирни Меки Еластични Гумени Ленти за Плетење, Соодветни за Долгорочна употре

●Висококвалитетен Материјал● нашите клипови за канџи за коса од пеперутка за жени се направени од лег�

Ефективно : Овој моќен третман со првут е за разлика од кој било друг на пазарот Кажете му збогум на снег�

Пунџа за коса Стапчиња За Јадење : Погоден за секоја фризура за девојки или жени, што ве прави поелегантн

Клипови За коса од божиќни Рогови : носењето може да ве натера да станете убава и уникатна личност во тол

Scroll