Свеж
Вајран Голем Лак детска глава бебешка машна без повреда на кожата коса бенд Супер Мека жакард најлон девојка широк шал

Вајран Голем Лак детска глава бебешка машна без повреда на кожата коса бенд Супер Мека жакард најлон девојка широк

Достапност: Достапно.
DEN 240.00

материјалот е изработен од мек најлон, тие се многу растегливиеластичната лента за глава одговара на повеќето бебиња од новороденче до дете.Најлонските ленти за коса се најмеките, најудобните и гарантиравме дека нема да оставиме траги на главата на вашите малечки. Тие се доволно меки за предрасуди, новороденчиња, но сепак доволно растегливи за удобно да одговараат на доенчиња, мали деца, постари деца, па дури и некои возрасни. овозможува проширување на лентата за глава на бебето за да одговара на вашето растечко бебе! Оваа лента за глава ќе одговара на сите возрасти!Оваа лента за глава ќе одговара на сите возрасти! Нашите ленти за глава со една големина се способни да обезбедат неверојатна растегливост, така што нашите ленти за бебиња би можеле да растат од новороденче и доенче до дете. на главата на бебето, тој е толку мек и лесен најлон што вашето бебе дури и не сфаќа дека го носи! Не е премногу голем и не е премногу тесен! Совршен за Новороденче!Лентите За Бебиња се доволно Еластични и меки, нема да се лизгаат и ќе остават црвени траги од кожата на главата на вашето мало новороденче. овие најлонски ленти за глава се совршен подарок за секоја пригода! Родендени, Туш За Бебиња, Подароци За Бебиња, Божиќ, Семејна фотографија, празник!Нашите слатки, трендовски и уникатни лакови се совршен додаток за коса за вашите новородени фотографии. Убава Морнарица, Вино, Темно Розова, Светло Розова, Жолта, Виолетова детска облека за глава за бебиња без да ја повредите кожата лента За коса супер Мека жакард дизајн на широка Шамија На најлон девојка Прилагоди За бебе.

За производот

Купувачите избираат и

Лакот е околу 42 мм во вкупна должина (1,5 инчи) и на најшироко е околу 23 мм (0,75 инчи) широки јамки Користенат

100% Полиестер Наизменично 7 / 8 "Црвениот Бенд Мери Приближно 12" Неиспружена Безбедносна Нота ~ Некои Додат

Бебе Девојка Ќебе дизајнот на животните за да го привлече вниманието на бебето и може да се користи како

Оригинална шише за плакнење за замена Вклучува 1 шише за плакнење со бела капа Совршена форма и фитинг з�

Вклучува се што ви треба за забавна активност за туширање за бебиња, прави 30 ленти за глава 30 цвеќиња од �

Совршен за деца, високиот полиран и пенлив кристал може да ве украси поубаво Истакнете го вашиот изглед

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

●Побезбедни Сензорни Потреби Играчки● : силиконскиот сет за играчки за заби за бебиња е специјално диз

Каваи девојки коса клип за косплеј коса додатоци Голем бел краток кадифен зајаче режа уши со отстранлив

Скалата е дизајнирана со заоблена платформа за мерење за чувство на безбедност и удобност Тој користи с

СОВРШЕНИ ОТЦЕПЕНИ СПОЈКИ за ЃЕРДАН за ЗАБИ : совршени за секое никнување на забите, доење, сензорни и дру

Секој сет вклучува 12 пакет елегантни ленти за глава за девојчиња прикажани на првата фотографија Секој�

Памук не паѓајте лесно, постои триење помеѓу косата, добро сигурно Флексибилен, не тесен, погоден за сит�

100% Најлон Произведено во САД Quill : нашите најлонски ленти за глава се направени во САД НИКОГАШ не се увез�

Розова Валентин Лента За Глава Цвет Лак За Бебиња Девојки Пакет : 2 Парчиња / во собата Материјал : Ткаени�

не паѓајте лесно, постои триење помеѓу косата, добро сигурно Флексибилен, не тесен, погоден за сите форм�

`+Безбедно за бебиња ● Нашите играчки за заби за бебиња со висока безбедност обезбедуваат удобно искуст

ДИЗАЈН НА СВЕТИЛКА ЗА ПОЛОВИНА СОНЦЕ : моларната играчка прифаќа полу, а симпатичниот изглед ќе го привл

?ФОКУСИРАЈТЕ СЕ НА БЕЗБЕДНОСТА НА БЕБЕТО? Играчките за заби за бебиња со Штракаат се направени од 100% сил�

Силиконскиот клип за цуцла на ици Рици е изработен од 100% силикон за храна и може да се закачи на речиси с�

Дизајн против Рефлукседнонасочен внес на воздух во процесот на апсорпција на шмркање, за да се спречи ш�

Лесен за употреба дизајн со штракаат за да го забавувате вашето бебе Мекиот силикон за храна нуди безбе�

Забите за новороденчиња се отпорни на високи температури и погодни за мелење заби во текот на никнување

Мерка за висока точност : Ние користиме сензори со голема прецизност за да обезбедиме точни и стабилни ч

Памучен Мешан Шифон 100% Сосема нов и висок квалитет Количина : 1 КОМПЈУТЕР Материјал : Памучен Мешан Шифон

Лента за глава за девојче, лента за глава за новороденче, лента за глава за девојче, лента за глава МАТЕР�

【5 вшмукување на ниво на ниво】 Бебе назален аспиратор има прилагодување на вшмукување со повеќе нивоа,

Безбедни За Коса : овие врски за коса за бебиња нема да ги заглават или повлечат влакната додека ги носит

Забите со повеќе површини го прават овој заби совршен за помагање во ерупцијата на предните, средните и

??Памучен Материјал, кој е удобен за допир,мек и симпатичен,без лесно избледување, без никаква штета на к�

Материјали за медицински одделение Нашиот назален аспиратор за бебе е направен од пластика и силиконс�

БЕЗБЕДНОСЕН МАТЕРИЈАЛБука, природни материјали, нетоксични, Фталат100% Органски Јаворов Дрвени Прстени /

Scroll