Свеж
АЕКСИТ УСБ Машки Дистрибуција електричен Тип - 2.0 Приклучок 4-Терминал 90 Степен Пхб Приклучок Конектор Бела 8 парчиња

АЕКСИТ УСБ Машки Дистрибуција електричен Тип - 2.0 Приклучок 4-Терминал 90 Степен Пхб Приклучок Конектор

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 16гр; Содржина На Пакетот : 8 парчиња x USB 2. Главна Боја : Сребрен Тон, Бела; Конектор Тип : USB Тип Машки Приклучок. Терминал Количина : 4; Име На Производот : USB 2. Монтажа : Пхб Монтажа; Вкупна Големина : 18,5 х 12,4 х 4,5 мм / 0,73 "х 0,49" х 0,18 " (Л*В*Т). и Висококвалитетен Аголен Терминал, 4-терминален приклучок, Монтирање НА ПХБ.Тип на конектор : USB Тип Машки Приклучок Конекторкомпатибилен со /Десктоп/Компјутер, Камера и Повеќе Други Уреди.

За производот

Купувачите избираат и

Содржина на кутијата : 1 Единица Ѕидна Плоча со HDMI + Звучник Клучни Модули И 2 заврткиМултимедијални Ауди�

Содржина на кутијата : 1 Единица Ѕидна Плоча СО SC + VGA + SC Клучни Модули И 2 заврткиОптички влакна, бел декор

Резолуција за поддршка : 3 D / 1080p / 1080i / 720p / 576p / 576i / 480p / 480i / До 1920x1080@60 Hz Поддршка аудио формат : DTSHD / Dolbytrue HD / D

5 пол женски сад, лемење чаши, никел домување, сребрени контакти Универзална дголемина метал тело xlr пане

Доверлив бренд На Прокрафт 4Пински Круг Звучник Машки Панел Заклучување Звучник Конектор...

â Материјал : Симпатична Плоча За Покривање На Прекинувачот За Овци Од Цртан Филм, Изработена од Поликар

Земја На Производство : КИНА; Материјал : АБС, Метал, Електронски Делови Нето Тежина : 68g; Содржина На Паке�

Повеќе за парите со овој Висококвалитетен Производ Нуди врвен квалитет при извонредно заштеда...

Поддржува резолуција 4 K 60 Hz за поживописно и подетално гледање Ѕид плоча форма фактор за чист, професион

кабел за напојување 2 пронг [Ул Наведени] Кабелот за Напојување е тестиран и потврден за да се осигура де�

Ова е прилагодено изградено склопување на кабли, ОД НАЈДОБРИТЕ СВЕТСКИ КАБЛИ (WBC) Овој склоп на кабел е н�

[Конвертор Адаптер] RJ11 6p4c машки до 4 пински завртка терминал блок конвертор адаптер главната за модем Ко�

Забелешка : Изберете ги спецификациите што ви се потребни според името на ставката на страницата Име на

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 5g; Содржина На Пакетот : 1pcs x Скокач

IEC 320 C14 Машки Приклучок приклучок 6 x IEC 320 C13 женски конектори Должината Е 50 СМ .Приклучок : IEC 320 C14 Машки При

Име на производот : 9v Конектор За Батерија; Материјал : Пластика, Метал Големина : 2,2 x 1 x 0,4 cm / 0,86 "x 0,4 " x 0,2" (L*

Овој уникатен систем на ѕидни плочи има дводелен дизајн кој користи плоча во стилот на декорација и раз�

За инсталација не се потребни метални плочи, загради или завртки Изработени од висококвалитетни матери

Теренот : 2,54 мм / 0,1"; Одговара за : 10п Терминал За Стегање Вкупна Големина : 31 x 12 x 5mm / 1.2 " (L*W*H); Земја На Произ

Име на производот : RJ11 Тв Приклучок Ѕид Плоча;Форма : Плоштад Материјал : Пластика, Електронски Делови;Бо�

Име на производот : Конектор Од Табла До Табла;Тип : 24 Пински Женски Конектор Теренот : 0,4 мм; Материјал : П�

ИЗДРЖЛИВ материјал45 вртежи во минута адаптер за снимање произведен од висококвалитетен Алуминиум, зго�

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 26гр; Содржина На Пакетот : 10 парчињ�

Боја : 2 парчиња Пакетот Вклучува : 1 x звучник фреквенција drvider со разводна кутија Број на модел : 2 Начин Д�

Земја На Производство : КИНА; Бренд : Материјал : Пластика; Нето Тежина : 48гр Содржина На Пакетот : 2 х Кабе�

Еколошки : Да Еколошка Сертификација : Рохс Ограничена Гаранција : 3 Година Проширете USB 2.0 Уреди со Голем�

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 12g; Содржина На Пакетот : 1pcs x Скокач

Приклучок за вклопување : HDMI Порта Материјал : висококвалитетен силикон Содржина на пакетот : 10 хдми Кап�

Име На Производот : Звучник Терминал; Тип : Притисни Тип Позиции : 2 (Еден Ред); Материјал : Пластика, Метал..

Овој адаптер е дизајниран да прилагодува стерео кабел со фоно приклучоци на мини стерео приклучок за те

Оваа машка заглавие со лента 2х20пин е одличен начин за додавање иглички на дупки од 2х20 0,1 инчи во ПХБ `+ Те

Земја На Производство : КИНА; Материјал : гума Нето Тежина : 33гр; Содржина На Пакетот : 100 (+ / 2%) X Жици Grommet...

Прикрива нисконапонски аудио видео кабли зад Телевизори со рамен панел монтиран на ѕид, засилувач и дру

Име на производ : Поврзи Кабел;Тип На Конектор : XH2 Теренот : 2,54 mm;Должина На Кабелот : 10cm / 3,9" Материјал : Ме�

Магла Бело ТракЏек Компатибилен Tracjack Пластични Површина Планината Кутија за два модули, Магла Бела Орт�

Куќа клуч дизајн Дигалки прилепуваат и излегуваат Достапно во 1, 2, 3, 4 или 6 Пристаништа Мрежни клучни Пло

Име На Производот : Терминални Блокови;Модел Бр : HT396 K;Одговара За Жица : 2614 AWG Материјал : Метал, Пластика;�

Тип на кабел за напојување : Неполаризиран 2 Фонг Слика 8 Кабел За Напојување (IEC320 C7 ДО NEMA 115 P ), 18 AWG, 125 V 10 A М

Вградена рамка за лице, лесна за инсталирање, со вградени графикони и позиции на етикетата на површинат�

Обезбедува основна опција за прекинувач за вклучување / исклучување за незатемнување на лцнет оптовару

Користете го овој адаптер за да поврзете повеќе аудио извори со еден (или повеќе) извор(и) (2) RCA Женски При

Скријте кабли во ѕид, без неуредни кабли Двојна Женска Врска : само приклучете Го кабелот Етернет / телеф

Име на производ ( издржлив во употреба) : RJ11 Телефонски Адаптер;Тип На Конектор (најнова технологија ) : Rj11

HDMIкомпатибилен Клучен Камен Приклучок Женски Спојка Вметнете Приклучок Приклучок Приклучок Пристаниш

Тип : 9v Батерија Клип; олово жица должина : 15см / 5 Одлично за УПОТРЕБА ЗА лед лента светлина или arуино Напр

Scroll