Свеж
Aexit 200pcs AWG14 Аудио &засилувач; Видео Додатоци Жица Стегач Конектор Изолирани Ферул Конектори &засилувач; Адаптери Терминал Црна

Aexit 200pcs AWG14 Аудио &засилувач; Видео Додатоци Жица Стегач Конектор Изолирани Ферул Конектори &засилувач; Адаптери

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

Име На Производот : Изолатеферуле;Модел : Е2508;Дизајн : Тип На Цевка Материјал : Пластика, Метал;Боја : Сребрен Тон, Црна. Вклопете Ја Големината На Кабелот : 2,5 мм2 АГ14;Големина На Метална Цевка : 2,3 х 2,6 х 8мм / 0,09 "х0, 1 "х 0,31"(Внатрешност*ОД*Л). Пластикаиннердија : 4мм / 0,16"; Вкупна Должина : 15,2 мм / 0,6". Нето Тежина : 30гр; Содржина На Пакетот : 200 Парчиња (+/-2%) x Изолатеферули. Карактеристики : е2508, дизајн на тип на цевка, погоден за КАБЕЛСКА жица AWG14, терминали за предизолација на ферули.Лесно се поврзува со електрична жица и ја зајакнува неговата сигурност и безбедност.За прекинување на заглавената жица во терминални блокови.

За производот

Купувачите избираат и

Боја : Црна Пакетот Вклучува : 1 x HDMI Клучен Камен Џек Инсерти | Конектор б : HDMI Пол : ЖенскиЖенски Број на мо

Засилувач на моќност : фреквенцијата на пренос е 400470 MHz, а фреквенцијата на примање е 50‑1000 MHz, половина ду

Карактеристики : СО USB порта Стандард : Приклучок Монтирање Тип : Ѕид Монтирање Апликација : Станбена / О�

доаѓа со 2 штандови компатибилни Со Сонос еден, Еден сл пластичните влошки обезбедуваат стабилност на ц�

Содржина на пакетот : 1 Единица Ѕидна Плоча со модули и 2 завртки Големина : 86 * 86 мм(3.39 инчи), Боја : Бела, Ма�

Тип : како што е прикажано, Со ОВОЈ RCA конектор кој нуди одличен квалитет за апликации за аудио , видео и д�

Име на производот : Авијација Конектор;Модел : GX209; Тип : Машки Женски;Контакти Пин Број : 9 Контакти Пин Ди�

ПРОДОЛЖЕН КАБЕЛ за НАПОЈУВАЊЕ со ТЕШКА ДОЛЖНОСТ : Идеален За проширување на приклучоците за напојување

Прав агол 3,5 Мм мини приклучок машки на машки целосно обликувана конструкција Дизајнот против заплетку�

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пвц, Метал, Електронски Делови Нето Тежина : 90гр; Содржина На Пак

*BLUETOOTH ТАВАНСКИ ЗВУЧНИЦИ : Приемникот На Ѕидниот Засилувач ви овозможува да пренесувате музика на поврз�

Име На Производ : Звучник Терминал Одбор;Тип : Притисни Тип;Позиции : 12 Количина на пин : 12 Пина;Вкупна Гол�

Вградена рамка за лице, лесна за инсталирање, со вградени графикони и позиции на етикетата на површинат�

10 парчиња x Usb3 10 парчиња x мини usb 10 парчиња x Микро usb 10 парчиња X Usb ТипC 10pcs x Аудио / Слушалка 10 парчиња x HDMI 10

Декор стил вметнете 50 ВАТИ РМС, врв од 150 Вати Фреквентен одговор : 3020, 000 Hz 1 d B Слабеење : 3 дб по чекор...

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика Нето Тежина : 36гр; Содржина На Пакетот : 20 Парчиња Х Каб�

Датаком Data Comm Electronics ColorRite_ средна големина 1банда телефон ѕидна плоча во лајт бадем боја, се вклопува во �

Спецификација : Тип : ДДОПРЕТЕ до Двојна НПФ550 кукла Батерија Материјал : Пвц материјал Влезен напон : 917в

●Специјален Дизајн€оваа пренослива торбичка за носење е специјално дизајнирана ЗА Jbl Partybox Becore Основен

Име на производот : Завртка Терминал Блок;Номинална Вредност : 300 V 10 A Пол Количина : 3 Пол;Теренот : 5 Машка

Погоден за 2,5 Гигабити (10 / 100 / 1000 / 2500 Мб / с) до 295 стапки Поддржува Моќ над Етернет : По / По+ / По++ (IEEE 802.3 af / at

ВО КУТИЈАТА : (1) 9,8 СТАПКИ УСБ 2,0 амашки До АЖенски продолжен кабел со голема брзина ЈА ПРОШИРУВА ВАШАТА У�

Земја На Производство : КИНА; Бренд : Материјал : Пластика; Нето Тежина : 48гр Содржина На Пакетот : 2 х Кабе�

ИЗДРЖЛИВ материјал45 вртежи во минута адаптер за снимање произведен од висококвалитетен Алуминиум, зго�

Пристаништа за ѕидни плочи : со 3 Пристаништа За Клучеви CAT5 E RJ45 ETHENET Големина : 118 * 72 мм (4.83 инчи), Боја : Бел�

co2crea тврди Bluetooth звучник Звучник патување случај замена За Soundcore движење бум плус отворено Bluetooth звучник

Големина : 2,54 мм теренот, Должина : 300мм машки кабел+ женски конектор Материјал : Конзервирана бакарна жиц

Димензии : 5мм х 51мм х 23мм / 0,2 "х 2 " х 0,9" Должина на игла : 12мм Растојание На Иглички : 2,5 мм / 0,1" Дебелина на

€ CAT6 6 Patch Panel совршено решение за вашиот делумно неисправен панел за лепенка, нема потреба да купувате н

Рог Отворање ПоминеПреку Ѕид ПлочаЕдна БандаБела Дизајниран да ги соблече грозните кабли и уредно да г�

Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 21г; Содржина На Пакетот : 1 х Скокач жица Главна Боја : Боја На Вин

Погоден за Приклучок За Напојување од 2,1 мм / 5,5 мм, испорачан со мијалник и шестоаголна навртка за прицвр

Опсег на жица : AWG28~16, Пин : 4way / pin, Компактен дизајн и сигурна врска за Машкиот 3,5 mm Stereo TRS Audio За навртување �

Име на производот : RJ11 Тв Приклучок Ѕид Плоча;Форма : Плоштад Материјал : Пластика, Електронски Делови;Бо�

●Параметри qDC50 V ; Номинална струја : 0,5 A ; Пинови : 5; Тип На Интерфејс : 3,5 mm / 0,14"; сила На Вметнување : 320 N; мо�

10 ПАРЧИЊА Водоотпорно капаче DC099 5,5 mm x 2,1 mm Dc Приклучок За Приклучок За Напојување Женски 11mm 5, 5x2, 1 5,5x2, 5 MM В

6позиција, 6жичен приклучок располага со 2жични станбени телефонски системи Белата Телефонски кабел при

Тип : 9v Батерија Клип; олово жица должина : 15см / 5 Одлично за УПОТРЕБА ЗА лед лента светлина или arуино Напр

Компатибилен со : Јонски Блок Рокер, Јон ипа76 ипа76а ипа76с Ипа76с Ипа23 Блок Рокер, Блок Партија И Во Живо, Р�

Scroll