Свеж
Замена на карбураторот CARB за Honda XR 80 80R R XR80 XR80R 1979-2003 со филтер за воздух

Замена на карбураторот CARB за Honda XR 80 80R R XR80 XR80R 1979-2003 со филтер за воздух

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

Замена за Honda XR80, XR80 R, XR50, CRF50 Лесно за инсталирање, не се потребни комплицирани алатки, заштедете време и напор. Список на пакети : 1x карбуратор, 1x филтер за воздух. Внесете внатрешен дијаметар : 20мм, дијаметар на филтерот за воздух : 34мм, дијаметар на завртката за монтирање : 48мм. Една година гаранција. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи или ако купите погрешни производи, ве молиме слободно контактирајте со нас. Замена за Honda XR80, XR80 R, XR50, CRF50. Лесно за инсталирање, не се потребни комплицирани алатки, заштедете време и напор. Список на пакети : 1x карбуратор, 1x филтер за воздух. Внесете внатрешен дијаметар : 20мм, дијаметар на филтерот за воздух : 34мм, дијаметар на завртката за монтирање : 48мм. Една година гаранција. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи или ако купите погрешни производи, ве молиме слободно контактирајте со нас. Забелешка : Ве молиме, проверете ги информациите за слики и производи внимателно пред да ги купите за да бидете сигурни дека тоа е она што ви треба. Замена за : 1979-1984 Honda XR80 1985-2003 Honda XR80 R 2004-2009 Honda CRF50 2011-2012 Honda CRF50 2004-2009 Honda CRF80 F 2011-2013 Honda CRF80 F 2000-2001 Honda XR50 R 2004 Honda XR50 R Пакет : 1 .

За производот

Купувачите избираат и

【Подготовка】 Одговара за мотоцикл со тврди седлови Компатибилен за патот Кинг Роуд Глид Електра Стрит

Брза и бесплатна домашна испорака од САД! Една година гаранција !! Бродови во рок од 24 часа по добивањето

Замена на ROP Shop (сет од 2) предни гуми 29x914 за 2017 година Поларис РЗР XP Турбо MD / Трактор UTV кал Спецификации О

Пакување на пригушувач со фиберглас за препакувани издувни габи39 ", доволно за да се спакува еден пригуш

Моторцикл моторцикл моторцикл Авантура од 17 инчи тркала раб налепници налепници ленти 17 "налепници на т

Гаранција од 180 дена и 100% гаранција за враќање на парите доколку не се задоволни Прекинувач за низок тен�

Надградба на алуминиумската лентаBlacknewest Анодизирана аникородална лента карактеристики за поголема от�

Fitment : Wheel Bearing for Honda SXS1000 M3 Pioneer 1000 20162021, SXS1000 M5 Pioneer 10005 20162021, SXS10 S2 R Talon 1000 R 20192021, SXS10 S2 X Talon 1000 X 20192021, SXS10 S4 Talon 1000

Карбуратор за 20042009 година YAMAHA YFZ450 YFZ 450 Лесен за инсталирање без сложени алатки, заштеда на време и енерг�

Погодни модели : 16100GCF672, замена за CRF70 F 20042012 XR70 R 19972003 XR70 19972005 CRF70 19972005 Функција : Карбураторот ефикасно ќе �

Оваа ставка се користи кога воздухот протекува малку по малку по инсталирањето на комплетот Outex без цев�

✓ 【Совршено се вклопува】 За сите 2014 и UP HD Street Glide Special / CVO Special / Road King Special / Victory Vegas / Vrod Muscle : Ако во моменто

【Широка компатибилност】 Оваа лост за преклопување на преклопување може лесно да се вклопи на XR50 50 CC 70 CC

16100GCF672 PB12 H, PB12 J, PB12 K Fit for Honda XR70 R (PB12 H Carb) 19972003 Fit for Honda CRF70 F (PB12 J PB12 K) 20042012 Дупки за завртки од 42,5мм (страна на

Увезени Дизајнирано специјално за Тревис Пастрана, подлогата за лактот TP199 нуди сè за возачот во потраг�

Состојба : Нова марка : Тип на Jinинфаниби : Комплет за прирабница на издувни гасови Материјал : Тешка чели�

Рокерскиот прекинувач се вклопува во стандардниот пресек Зелен прекинувач за позадинско осветлување �

За Predator 196 CC 212 CC Харбор Харбор 55 КС 5,5 КС Колман CT200 U CT200 UEX BT200 X KT196 BAJA WARRIOR HEAT MB200 MB165 MASSIMO MINI BIKE HAMMERHEAD GO KART CART CA

Можете да побарате совети од нашите професионалци со искуство во вредност од децении во секое време пре

Карактеристично : Изработено е од висококвалитетни материјали со добра еластичност, силна сила за влеч�

【Компатибилност】 VG Moto Moto Voltage Regulator Regulifier е задниот дел за бројот на ОЕМ Дел : 74700012, замена за Harley Davidson Sport

【Број на размена на делот】 GY21984 Cableон Дереј гас кабел 【Компатибилен со】 Fit for John Deere D125 D130 D140 D160 D170 LA155 X165 L

Ги заменува броевите на ОЕМ Дел : Арктичка мачка 0823228, 3201242; Гејтс 11 G3218; KYMCO 23100PWB1900; Ultimax UA459, UHQ459 Fits : За Arctic Ca

Бренд : Meerkatt (пакет од 2) 4 инчен круг бел страничен маркер / Fender Light Објавувач за ламба 12 LED запечатена сија

Компатибилен со Yamaha Raptor 700 700 R 20062021 Функција 【Плочи за триење нафта натопено директна инсталација】...

Широка соодветност : Овие мотоциклички седлови се универзални, а погодни за многу модели на мотоцикли, в

Вратете го стартерот, заменете го Дел : DB30 S109, DB30 R251 Кога се мери соседната дупка за завртки Замена за Doodleb

Ценски центар со црн прав и раб со портпароли на хром 26 "x 3,5" предно тркало со единечен диск 20002006 широки п�

Работи на клупски автомобили Преседан 2004 година нагоре со модели на гас со Fe350 Kawasaki Motor ((не е соодветно :

Материјал : Висококвалитетна алуминиумска легура 6061 Т6 Пакет : 1 парчиња за гаснење на компјутер + 1 компј�

Компатибилен со Поларис, Рам и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата оригин

★ Компатибилност : Кабелот за гаснење компатибилен со 9704 Chevrolet / Chevy LS1 мотори 57 L & 9907 Chevrolet / Chevy LS1 мотори 4..

Fits : За Polaris OEM филтри 1240822, 1240957, 1241084, 7082097, 2882234 Функција : Го продолжува животот на филтерот за воздух...

Компатибилен со : Yamaha FZ1 20062014, Yamaha FZ6 20072009, Yamaha FZ8 20112013, Yamaha YZF R1 20042006, Yamaha YZF R6 20032015, Yamaha YZF R6 S 20062009, Yamaha YZF6002004 201

Овој производ е изработен од висококвалитетен алуминиум и навистина издржлив во користењето Со својот

Производител : Фабрика за изработка на фабрика Број на дел : FX042694 Make : Universal Model : All Modelseear : All Diones Style : Налеп�

Мала, прилагодлива лопатка што е поставена под дланката на раката на гаснењето Му дозволува на возачот �

Scroll