Свеж
Возење со моторцикл со мотоцикл со целосен прст на прсти за мотоцикл

Возење со моторцикл со мотоцикл со целосен прст на прсти за мотоцикл

Достапност: Достапно.
DEN 239.84

Отпорност на капка, главен материјал : најлон/полиестер, синтетичка кожа, ПВЦ гума Дишење, совршена рамнотежа на анатомско вклопување, материјали за изведба и личен интерфејс помеѓу спортист и опрема. Анти-колукција, систем на облека што работи за да ви помогне да ја одржите совршената температура за временските услови и опсегот на активности ден во и надвор од ден. Анти-лизгање, модерен дизајн : Лесно влегување на отворање со манжетна; Анти-лизгачки палми за подобра зафат; пропорционална големина за ширина на дланката на луѓето и должината на прстот. Истегнување, издржлив врв на мрежата е мек и дише. Манжетната за лизгање на зглобот се вклопува удобно без да го инхибираат движењето. Отпорност на капка, главен материјал : најлон/полиестер, синтетичка кожа, ПВЦ гума. Дишење, совршена рамнотежа на анатомско вклопување, материјали за изведба и личен интерфејс помеѓу спортист и опрема. Анти-колукција, систем на облека што работи за да ви помогне да ја одржите совршената температура за временските услови и опсегот на активности ден во и надвор од ден. Анти-лизгање, модерен дизајн : Лесно влегување на отворање со манжетна; Анти-лизгачки палми за подобра зафат; пропорционална големина за ширина на дланката на луѓето и должината на прстот. Истегнување, издржлив врв на мрежата е мек и дише. Манжетната за лизгање на зглобот се вклопува удобно без да го инхибираат движењето. Боја : Бела, портокалова, сина, зелен материјал : микрофибер, скалила крпа, големина на ликра : M L XL.

За производот

Купувачите избираат и

Број на дел од CANAM : 420256188 FITS : 200307 DS650, 200306 Outlander400, 200406 Outlander Max400, 200506 Outlander330, 2006 Outlander650 / 800 / Max800, 2007 DS250 / DS50 / DS90

Производител Дел# 705501716 705501900 705501264 Fitment : Fit for Can Am Atv Outlander 450 20152021 ▶ Outlander 500 20132015 ▶ Outlander 570 20162021 ▶ Outlander 650 201

★ Употребата на гумени материјали со висок квалитет може да ја направи најдобрата комбинација на разни

Компатибилни возила : Компатибилен со Yamaha R1 YZFR1 20072008, за 20042006 година, изберете Модел 1 за различно реле За�

Адаптер за монтирање на огледала Состојба : сосема ново Материјал : Висококвалитетна алуминиумска легу�

【Заменете го бројот на делот】 : За Go Kart Belts Заменете го за Manco 5959 Комета 203589 【Специфична големина】 : Шири

In Индикатори за мотоцикли од 4 парчиња】 Најновите индикатори за верзија, транспарентна обвивка, килиба�

Влакно фикирање на микролифра ракав со задниот панел на најлонска мрежа за зголемен проток на воздух От

Сосема нов прекинувач за реле за стартување на директна замена за стартување Квалитетот ја надминува о�

Материјал со висок квалитет : Овој кабел за заклучување на дискот е изработен од челичен калем и пластич

Продаден како пар Бара хардвер на Givi Monokey продаден одделно Капацитет : по 22 литри Пластична конструкција

Fit for CRF XR50 SSR 50125 CC Pitster Pro Baja SDG Pit Dirt Bike Compatibility : Hond* CRF50 XR50 CRF50 F (not fit Hond* other modle) 50cc 70cc 90cc 110cc 125cc 140cc 150cc 160cc Pit Dirt Bi

Бесплатно одржување целосно наполнето подготвено за инсталирање Ги исполнува или надминува специфик�

Fitment : Models '80 Later Harley Touring и Trike модели опремени со чувари на мотори Не се вклопува со оригинална опрема или

Замена на ROP Shop (сет од 2) задни гуми 29x1114, 29x11r14 за Tusk Trilobite HD 1722180007 UTV Спецификации Оценета конструкција : р�

Материјал : Направено од висококвалитетна пластична и алуминиумска легура, антикорозија и антикавга Со

100% водоотпорен Нашите панталони за дожд против лизгање и јакна од дожд со прикриена аспиратор се направ

Дех веќе десет години е специјализирана продажба на делови за автомобили Ние го цениме вашето искуство

√ Шарени зборувани кожи Корифните кожи го прават вашиот велосипед да се олади, да ги заштити вашите зву

Компатибилен со : 20012008 Kawasaki Mule 3000 / 3010 / 3020 Заменете го делот број : 150032766, 110602477, 110602478, 110602479, 110602087, 110602088, 110

【Број на дел за замена】 UXP450, UHQ450, UA450, K590110003,590111084,590111080,590110019590110003,19 C3218 【Се вклопува за】 Овој погон за по�

Поставете ги повеќето кинески велосипеди со нечистотија, како што се Taotao SSR Roketa Coolster Jonway Sunlcompable со многу

Хромирана глава на главата Филипс завртка Точна замена за завртките вклучени во секој комплет за чисте�

Fitment Универзални работилници за велосипеди за нечистотија за надвор од патот / АТВ / мотоцикл / пит велос

Практичен додаток за мотоцикл : закачалката за мотоцикли за мотоцикли е дополнителен додаток и ви дава �

Стрип на Кенда Рим 28мм14 / 15 " Лентите со затворена јамка на Кенда ги штитат цевките од контакт со главите �

Пакет : 1 парчиња , нето тежина : 3 Поставете за 20022009 година Најмногу Yamaha YFM Grizzly, Kodiak, Big Bear, Raptor, Bruin, Kodiak, Wolver

? Star Slverado 20042009; Yamaha XVS 1100 Drag Star 19992004; Yamaha XVS 1100 VM / M / N / P / R / V / T / T / TFStar Custom 19992008; Yamaha XVS 1100 VStar Славерадо 2003; Јама

Големина : 79x80mmx75mm Бои : црвена, црна, сина и сребрена Заменете го филтерот за воздух Одлична филтерска �

Овој комплет за заптивка на Gearcase го заменува OE# : 0396350 и одговара на 9,9, 10 & 15 HP 2 мозочен удар (1974 2007), и 8,10 & 15

Изграден за изведување Димензии на пакетот : 0,762 H x 12.446 L x 11,43 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,022 фунти...

【Број на размена на делот】 GY21984 Cableон Дереј гас кабел 【Компатибилен со】 Fit for John Deere D125 D130 D140 D160 D170 LA155 X165 L

Важна белешка Проверете го „Списокот за вклопување на возила“ или „Опис на производите“ за да бидете

Црна Флуо портокал / црна Единствена врежана манжетна за неопренови нуди максимална издржливост и удо�

За Polaris Sport 400 1999 За Polaris Xpedition 325 2000 За Polaris Xpedition 425 2000 За Polaris Scrambler 400 2000 За Polaris Trail Boss 325 20002001 За Поларис Скем�

【Високо компатибилен】 : За Поларис Ранџер 400 425 500 700 800 900 1000 Поларис Спортсмен 400 500 600 600 700 800 Поларис РЗР 57

① Моторциклските седмици се направени од 100% водоотпорна и трајна синтетичка кожа што ги прави овие тор�

Спецификација : Должина : 729мм (28,7 инчи); Ширина : 17,7мм (0,7 инчи); Ангел на заби : 30 степени Функција : Подолга

Антилизгачка дланка Дизајн со мала дупка за дишење на заштитната обвивка, ќе се чувствувате поладно ког

Број на дел од производителот : 16100HA0013,16100HA0003 Поставување на возило : лево, десно, предно, задно...

Тешка 10Т мерач за 40 / 41 / 420 ланец 212 CC предаторски погон на центрифугална спојка 3 / 4 "Боре дизајниран за 27 HP

Fits Softail 1996 / 2010 , FXDWG 1993 / 2011 & FLHR 1996 / 2013 Го заменува HD# 7131396 A Fits Softail 1996 / 2010 FXDWG 1993 / 2011 & FLHR 1996 / 2013 Го заменува HD# 7

Scroll