Свеж
Adidas Kids Ultraboost 20 трчање чевли на Adidas Unisex

Adidas Kids Ultraboost 20 трчање чевли на Adidas Unisex

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

100% текстил Вратилото мери приближно низок врв од лак. Адидас Унисекс трчање чевли; Брендот „Адидас“ има долга историја и длабоко вкоренета врска со спортот. Сè што правиме е вкоренето во спортот; Управувано од немилосрдна потрага по иновации, како и децении акумулирана експертиза за спортска наука, ние се грижиме за сите, од елитните професионални спортисти и тимови до која било личност која сака да го направи спортот дел од нивните животи. Одликувајќи се со лесен горниот дел на Primeknit, традиционалното затворање на чипка и вклопувањето во форма на чорапи, овие патики на Adidas® Kids Ultraboost 20 со тркалезни пети ќе ги задржат на нозе од патеката до патеката. Тип на поддршка : Неутрална. Структурно поддржувачки синтетички кафез со средна нога. Нежната постава за текстил и ултракусифицирана засилување ™ Мидлот е оптимизирана за реагирачко возење. Системот Torsion®, поставен помеѓу потпетицата и предниот дел, помага во промовирање на постабилно возење. Континентал ™ гумена надворешна плоча испорачува сигурен зафат над влажните и сувите површини. Гума за истегнување во надворешната страна флексибилни за зголемена енергија под нозете. Мерења : Тежина : 1 lb 3,5 мл Мерењата на производот беа земени со употреба на големина 4,5 големо дете, ширина M. Забележете дека мерењата може да се разликуваат по големина. Тежината на обувки се заснова на една ставка, а не на пар.

За производот

Купувачите избираат и

100% полиестер Затворање на патент Детали за производот со целосна зип дизајн ребрести манжетни и полите

100% полиестер Што добивате : 1 наметка + 1 капа + 1 ласкава со 2023 година, шарм + 1 матура Содржина на пакетот : К

60% памук, 40% полиестер Повлечете го затворањето Меки џемпери на екипаж на екипаж : Овие деца џемпери се из

памук Повлечете го затворањето Материјал за миење на машини Материјал за качулка : Полиестер, висококва

100% полиестер Затворање на патент Уа бура технологија ја одвраќа водата без да жртвува дишење...

100% памук Повлечете го затворањето Редовното вклопување не е тесно и не е лабаво, совршено вклопување по�

100% полиестер Маички со маички од страна на вратоврски маички девојки леопард шарени туники врвни рагла�

100% памук Повлечете го затворањето Табела за миење машини Мека ткаенина, дишење, пријателска за кожата, у

100% памук Редовно вклопување Ние создаваме иновативни опрема за отворено и технологии од 1938 година...

Полиестер, памук Затворање на копчињата 35% памук и 65% полиестер Машинско миење ладно Tumble Dry Ship...

Мешавина од памук Повлечете го затворањето Мека и лесна тежина, направена од 80% памук и 20% полиестер...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Подгответе се да ги искористите ва

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

100% полиестер Затворање на патент Кул, ветровити денови не се совпаѓаат за оваа мека кошула за ветерници

Кордура Повлечете го затворањето Материјал : Кошула со долги ракави со бебе, квалификувана ткаенина од �

100% памук Повлечете го затворањето Висококвалитетен памучен ткаенина материјал Деца влечење, меки и топ

Модел : Композитна боја Категорија на производи : чорапи под притисок Надворешна трговија : Да Содржина �

Слоган : Јас многу го сакам срцето Мармосет Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот...

100% полиестер Еластично затворање Со полиестерска ткаенина, умерена дебелина, умерена должина, мека тка�

100% најлон Затворање на патент Заштитник на дожд Еластични манжетни Погледнете и почувствувајте добро б

92% полиестер, 8% спандекс Повлечете го затворањето Направено од полиестер и спандекс, овие хеланки за ком

100% полиестер Табела со големина значи возрасни опсези за девојчиња / момчиња, но тие се само за општо вод

Цврст : 52 / 48 Авиокомпанит Комбинирана и прстен од памук / полиестер Атлетик Хедер : 90 / 10 Аиртум Комбинира�

Целосната обвивка на руно од обратна страна, премиум Шерпа руно е удобно и безбедно за детската кожа На �

100% полиестер Повлечете го затворањето Најлесната и најмногу дише риболов кошула Кошулата за риболов Vapo

памук Повлечете го затворањето Само миење на рацете 65% памук + 35% полиестер Повлечете го затворањето...

100% полиестер Повлечете го затворањето Материјал за миење Ткаенината е удобна и мека, лесна и дише...

Направени во САД или увезени Детски кошаркарски чевли за целодневна игра Редовно вклопување...

100% полиестер Затворање на патент Само миење на рацете Официјална јакна за туширање момчиња THFC Ткаен клу

95% полиестер, 5% еластан Повлечете го затворањето Рециклирана технологија ткаенина за ниско еко влијани�

100% полиестер Повлечете го затворањето Нетриење и удобно : ткаенината е со еластичност, брзо сушење, апсо

100% полиестер Затворање на патент Омнитоплина : За разноврсна лесна топлина во блага до тешка студ Нашит�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Затворање на патент Само миење на �

100% полиестер Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал ☀ 90% полиестер 10% спандекс, мазен и �

Руно Затворање на патент Достапни големини; 78 години, 910 години, 1112 години јаглен 78 години, 910 години, 1112 г�

100% полиестер Затворање на влечење Креативно и Едги Останете гладни за играта со овие момчиња со шорцев�

Jiahong е специјализиран за детска облека, ние избираме одличен квалитет, природен, здрава, удобна, техничк�

100% полиестер Затворање на влечење Мека и удобна ткаенина Машинско миење [издржливо низ многу миења] Опу�

Памук Повлечете го затворањето Само миење на рацете Материјал : Памучен материјал, руно наречен Худи е д

Момци шорцеви на возраст од малку (38 години) до големи деца (914 години), машка шорцеви со големина од 30 до 44

100% полиестер Затворање на привремено Креативно и Едги Вие сте херој дома! Повикајте ги вашите снимки це

Увезени Вратилото мери приближно низок врв од лак Фудбал FTW Адидас Брендот „Адидас“ има долга историја

Scroll