Свеж
Копче за масти на диносаурус, маица надолу, тенок фит, облечен, обичен, истегнат, лесен

Копче за масти на диносаурус, маица надолу, тенок фит, облечен, обичен, истегнат, лесен

Достапност: Достапно.
DEN 639.84

95% памук и 5% еластичен Затворање на копчињата. Picture Smate - Artist нацртано, сеопфатна шема на популарни диносауруси, вклучувајќи : Tyrannosaurus Rex (T Rex), Stegosaurus, Triceratops, Brontosaurus, Pterodactyl и Diplodocus со етикети со име на Dino Type. Официјално или секојдневно - може да се носи со фармерки, шорцеви за обичен изглед или облечена со пантолони за фустани или јакна за забавен, формален изглед. Активно тенок вклопување - Лесна ткаенина со истегнување овозможува тенок вклопување со лесно движење. Копче надолу опција за јака - Копчиња од предната и задната страна од јаката за да ја задржат јаката на место и да ја задржат формата. Лесна грижа - машинско миење, препорачано да висат суво и лесно железо по потреба. Модел на диносаурус, копче за кратки ракави, надолу кошула што може да се облече или да е случајно за секоја пригода. Бидете уникатни со кошула за стартер за разговор со омилени диносауруси со имињата на секој од типовите на диносауруси во цела шема. Копчето нагоре доаѓа во бела или сина боја. Сите големини се сметаат за тенок/редовно вклопување.

За производот

Купувачите избираат и

Безвременски стајлинг кој без напор ве носи од работа за играње 1 Втор Хронограф Мери до 60 Минути, 12 / 24 Ча

Најлон + Памук Затворање на бравата Миење Раце Само ●Удобна Памучна Ткаенина Е Изработена од висококва�

100% памук Затворање на копчето Машинско Перење Ткаенина без Железо : Се Спротивставува на брчките за да и

90% Мерино Волна, 10% Најлон Повлечете го затворањето Машинско Перење Лесната ткаенина обезбедува мека ра�

100% Полиестер Машинско Перење Материјал : Изработен Е Од Мек Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издрж�

Висококвалитетен материјалОбичната кошула на плажа е добро изработена од супериорна постелнина и мате

100% Синтетички Полиуретански ѓон Вратило мери приближно Глуждот од лак Изработени од комбинација на наф

60% Чешлан Памук, 40% Полиестер Произведено во САД или Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење...

Увезени Дајте му на вашата колекција обувки рафинирано ажурирање носејќи ги атлетските Погонски Лабор�

100% памучна постелнина Прилагодливо, затворање на влечење 【Премиум памучна ткаенина】 машки памучен по�

100% волна Направено во САД Рачно изработени со гордост во Шебоган, Висконсин, САД од 1905 година...

100% полиестер Материјал за миење Material Материјал : Акимпе облеки со кратки ракави и кратки панталони, удо

Материјал : Памук и рајон Материјал пријателски за кожата : мека и удобна за допир, дишење, чувајте топло

40% Памук, 60% Полиестер Предвремено затворање Машинско Перење # Западните Кошули за мажи се направени од 40

Гума ѓон Широка кутија за пети : Антиколукција дизајн на кутијата за пети штити за прстите и широката ку�

100% полиестер Затворање на влечење Машина за миење садови Буквата џемпер екипаж за машки капки дуксерии

100% полиестер Отпорен на вода : Брзи суви синтетички ленти и постава за активна употреба во и надвор од во

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Затворање на копчињата...

◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорак�

За испорака : Стандарден превоз 721 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

Нови пристигнувања на жени ✈✈✈ ОД ОДГОВОР : Општо во 714 работни дена Погледнете ја табелата со големина

92% полиестер, 8% спандекс Затворање на патент 92% полиестер, 8% спандекс Подготвено руно, лесен, влага за вла

◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорак�

100% памук Затворање на повлекување Миење Раце Само Достапни големини : S, M, L, XL, XXL & 4 X Рачно Изработена изд�

Синтетичкоимрежа Mesh единствено Оригинална инспирирана алатка : Јазик за дизајн во 2000 тите : Амортизирањ

9, 50 / 50 Памук / Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење Унисекс Менс Големина : Мали, Средни, Г�

Тексас Затворање на копчето Материјал : СРЕДНОТО СИНО Е 100% памук КАМЕНИОТ КАКИ е 100% памук, изработен со в

Со детално дизајнирање, извонредна изработка и висококвалитетни ткаенини, обезбедуваме пофункционалн�

[ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ] моделот на жаба и рамката за очила за сонце само за повикување, купувањето не ги вк

синтетички и гумени Кожен горен материјал Прачката мери приближно во средината на горниот лак...

Scroll