Свеж
Деца Маска За Лице Гамка За Вратот Деца Маска За Лице Летна Прашина Бандана

Деца Маска За Лице Гамка За Вратот Деца Маска За Лице Летна Прашина Бандана

Достапност: Достапно.
DEN 95.84

90% Полиестер, 10% Спандекс Прилагодливи : новитетните бандани дизајнирани ОД МОБУР се опремени со еластична лента на врвот од неа, која може да се прилагоди за да одговара на различни форми на лице. Може подобро да ги вклопи вратот и лицето, Ефикасно спречува паѓање и лизгање на маската за лице на вратот. Мека И Пријатна Ткаенина : за разлика од другите маски за лице, ткаенината на Оваа Маска за Лице е многу мазна, мека и дише и може да ви овозможи да почувствувате ЛЕДЕНО ГОТВЕЊЕ. Материјал и големина -100% микрофибер полиестерски влакна, можат да ја направат кожата на вашето дете здрава. Големина на производот : 24,5 см х 21 см (материјалот е еластичен, грешката во големината е + 1 см), погодна за 4-12 години. (ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2x Бандани). КРАЈНА ЗАШТИТА : Без разлика дали станува збор За спортови на отворено, трчање, пешачење, возење велосипед, скијање, сноуборд, плажа или други омилени активности на вашето малечко, оваа заштитна маска го задржува капакот на лицето од прашина, УВ зраци и други опасни честички!. Најдобар подарок : Убави подароци За девојчиња, тинејџерки, деца, девојчиња и момчиња, деца и На Родендени, Божиќ, нова година или други фестивали.

За производот

Купувачите избираат и

Носете великодушно и елегантно, со удобни ткаенини Додадете чувство за уличен сензибилитет за да го тол

Полиестер и Вискоза Затворање на копчето Миење Раце Само Како Да Изберете Големина Ве Молиме изберете ј

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 80% полиестерско влакно, 20% вискоза..

100% Полиестер Затворање на копчето Машинско Перење Заштита од сонце Подобрено истегнување Изработката �

100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење Рамнонапред, директно вклопување кратко...

100% памук Повлечете го затворањето Премиум Карактеристики : Аријат е лидер во развивањето на напредни те

96% Полиестер, 4% Спандекс Произведено во САД или Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење...

79% Памук, 15% Рециклиран памук, 4% полиестер, 2% Еластан Произведено во САД или Увезено Патент, затворање На �

Повлечете го затворањето Само миење на рацете Машка спортска облека со 2 парчиња костум на отворено нос�

90% Полиестер, 10% Спандекс Класичен фит голф шорцеви за мажи,седат природно на половината,пространа преку

100% памук Повлечете го затворањето Машка мета за секојдневна удобност Редовно вклопување : Не е тесно и н

Мрежа Раглан исече ракави за подобрен опсег на движење Дизајн на вратот на екипажот за подобра вентилац

100% памук Направени во САД или увезени Затворање на привремено Совршена капа : Оваа капа е совршена за ре�

61% Памук, 39% Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење Технологијата најк ДРИФИТ ја оддалечува

100% памук Колоа Сурфање Погон Логото Краток Ракав Памучна Маица Една година од суштинско значење, нашата

Затворање на патент Материјал : Памук+полиестер+спандекс, мек за допир и удобно за секојдневно носење...

100% Микро Поли Блокирање0 Унца Микро Поли Блокирање Супериорен за врвни перформанси Ултра тесно плетено

Луминокс Рачен Часовник Кожен Џиновски Часовник За Морска Желка 44мм Машки Часовник високо издржливата

100% полиестер flowy sheer tunic quilted flannel shirt for men tee bridesmaid tunic sleep shirt velvet tunic tank tops men white tee shirts camouflage t shirt retro tank top collar

87% полиестер, 13% еластан Затворање на копчињата Омништит : Одете напред, обидете се и да се извалкате Омни

Гумен ѓон Најк Ер Вапормакс Фликнит 3 е женски чевел кој се одликува со најнапредната Единица За Воздух �

МАТЕРИЈАЛ : Еластична и лесна ткаенина за мешање со ткаенина што ја отстранува влагата и ја отстранува в

100% полиестер Стил : Обичен, мода Должина : Редовно Што добивате : 1pcwomen блуза, панталони од 1 парчиња...

Надворешно : 97% најлон / 3% Спандекс Внатрешен : 56% бамбус јаглен / 44% најлон 100% водоотпорен и дишење држе�

За испорака : Стандарден превоз 721 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ?? 【Големина】големина работи мали

100% памук Затворање на копчето Машинско Перење ИЗДРЖЛИВ КВАЛИТЕТ : фланелен во Тешка Категорија изграде�

80% Полиестер, 19% Вискоза, 1% Спандекс Предвремено затворање Миење Раце Само Совет : ќе добиете две трендов�

Шерпа, Полиестер,Руно, Фланелен Затворање на патент Машинско Перење ТОПОЛ ЗИМСКИ ДУКСЕР : оваа фланелна

Гума ѓон Фудбалски чевли за трева за зафаќање и брзина Брзина на горниот дел : Лесен и полутрансполутен,

Миење : Машина За Перење, Висат Сува Материјал : 85% Најлон и 15% Спандекс Мека и еластична ткаенина Удобно з

100% памук Магнетно затворање Дизајнирано со и за лица со посебни потреби Функционално горно копче, магне

Лесен надвор слој Мека лагер за дишење безбедно складирање телефон, чувајте го вашиот потег слободно...

65% Полиестер, 35% Памук Затворање на копчето Машинско Перење Заден јарем со превртен набор...

89% полиестер, 11% спандекс Затворање на копчињата Huk : Обединување риболовци преку инженерски перформанси

Полиестер, спандекс Затворање на патент Материјал за миење Материјал : полиестер, спандекс Трајни и удо�

15%памук, 85% полиестер Затворање на копчето Миење Раце Само Извонредна лесна фланелна ткаенина од висока

Направени во САД или увезени Направени во САД или увезени Атлетик инспирирана обична патика започна во

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Затворање на врвка Машинско Перење.

Scroll