Свеж
Компресијаз Машки Панталони За Компресија Основен Слој Хулахопки За Трчање Машки Хеланки За Спорт

Компресијаз Машки Панталони За Компресија Основен Слој Хулахопки За Трчање Машки Хеланки За Спорт

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

82% Најлон, 18% Спандекс Еластично затворање. Компресивните панталони за мажи обезбедуваат поддршка во теретана , трчање , џогирање , возење велосипед , веслање , бејзбол , кошарка или кој било спорт. Машките хеланки се совршен основен слој хулахопки за трчање за зголемување на подвижноста за време на тренинзите и кревање тегови. Нашите панталони за компресија за вежбање се направени со ткаенина што ја отстранува потта што дише за да ви биде удобно цел ден. Нашите хеланки за компресија за мажи ги сакаат спортистите за бџџ, голф , фудбал , јога, ХИТ И маратони. Нашите машки хулахопки спандекс се поддржани од супериорен квалитет. За порелаксирано вклопување, предлагаме да нарачате една големина нагоре. Добијте повеќе од тренингот. Насочената компресија помага да се намалат грчевите во мускулите за да можете да добиете повеќе од тренингот. Ткаенината ефикасно ја оддалечува потта од телото за да ве одржува ладни во топло време и топло во ладно време. Нашите машки хулахопки се направени со врвна ткаенина, издржливи шевови и удобно вклопување што ви носи цврста, вистинска поддршка за компресија за да продолжите да настапувате најдобро додека трчате, возите велосипед, кревате во теретана или останувате во движење. Сакан од илјадници спортисти ширум светот за тоа е премиум ткаенина, издржлива конструкција и супериорно вклопување. Тоа ќе биде вашата омилена опрема за трчање, вежбање во теретана или носење како основен слој. Цврстата компресија и оптималната мускулна поддршка ви помагаат да вежбате потешко и подолго. Најлонската спандекс ткаенина е фитил за пот што ќе ви помогне да останете суви и удобни цел ден.

За производот

Купувачите избираат и

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот За испорака : Стандарден превоз 718 �

100% полиестер Краток материјал за џемпери за мажи : 80%полиестер+20%памук и спандекс.joggers за мажите дното со

92% Полиестер, 8% Спандекс Затворање на копчето Машинско Перење ●Материјали за изведба}оваа машка кошула

90% Полиестер, 10% Еластан Затворање на врвка Машинско Перење УА бура технологија одбива вода без жртвувањ

50% памук, 50% полиестер Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето лента од рамо до рамо; Двоен

Полиестер Направени во САД или увезени ✿✿ Кралицата Кралица, ве молиме, прочитајте ја табелата со голе�

100% Полиестер Затворање на патент Машки заострени панталони за песни за разноврсна облека РЕДОВНО ЗАОСТ

За испорака : Стандарден превоз 721 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

100% полиестер Затворање на патент Оваа обична дуксери со дуксери со дуксери има долги ракави, меки, топли

15% Кашмир, 30% Волна, 20% Вискоза, 20% Полиестер, 15% Најлон Затворање на копчето Машинско Перење Кашмир волна п

Направени во САД или увезени Мерките на вратилото го мерат приближно телето од лак Отворање на подигање

Полиестер, памук, мрежа Затворање на привремено Само миење на рацете Направено и дизајнирано од оригина

Текстура поплин 100% најлон Затворање на копчето Машинско Перење ОМНИСЕНКА : Бидете безбедни и заштитени.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот За испорака : Стандарден превоз 718 �

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

95% најлон, 5% спандекс Затворање на патент ВИДОВИ ВИДОВИ : Редовно вклопување Тип на посебна големина : Ст�

Поли, Спандекс Произведено ВО САД и Увезено Затворање на копчето Машинско Перење Достапни се вистински

Увезени 【Синтетички горниот дел】 Менс женски делта делта се распрскуваат чевли за велосипедизам на пе

Увезени Пластична рамка Не поларизирани Ширина на леќи : 55 милиметри Висина на леќи : 58,7 милиметри...

Памук, полиестер Материјал : 65%памук, 35%полиестер Тип на големина : Азиска големина Големина : Помала е од

Полиестер со добар квалитет на вода Затворање на влечење Само миење на рацете Прилагодлива големинаЕдн

Мека ткаенина со одлична способност за отстранување на влага што ве одржува суви и удобни за време на тр

Отпорен на вода до 5 БАНКОМАТИ50 метри 165 стапки Минерал отпорен На гребење Случај Од Нерѓосувачки Челик.

100% Полиестер Еластично затворање Самонаредени хауба Еластични манжетни за раце Гумени Висока Густина �

Увезени Етилен Винил ацетат единствен Ултра удобен среден ѓон Од пена за Возачи Мешан текстилен матери�

Повлечете го затворањето Машинско Перење Материјал : Дише, брзо сушење, ув потекција [360° Ув Заштита] : ст�

100% Акрилик Затворање на кука и Јамка Прилагодливо Затворање На Куката и Јамката Доаѓа Во Многу Различни

75% полиестер, 25% памук Направени во САД и увезени Посебен акцент : Проверете ја табелата со големина за да

91% полиестер, 9% спандекс Затворање на влечење Да се ​​ажурира еднаш на располагање Лесна 100 жива постав�

Гума ѓон Лесен, издржлив горен со зголемен 3Д принт за дополнителна заштита од пети кога се бори во ровов

◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорак�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот За испорака : Стандарден превоз 718 �

кожаисинтетички БЕЗБЕДНО ЗА РАБОТА : F2413 18 Нано Композитен Безбедносен Прст Оценет за Електрични Опасн�

Scroll