Свеж
Колумбија Машки Ројс Опсег Панталони

Колумбија Машки Ројс Опсег Панталони

Достапност: Достапно.
DEN 683.36

96% Најлон, 4% Еластан Затворање на патент. Омни-Штит напредна одбивност. Омни-СЕНКА UPF 50 заштита од сонце. Удобно истегнување. Поштенски затворен безбедносен џеб. Машките Панталони На Ројс Во Колумбија се секојдневие што мора да го има ентузијастот на отворено, од суштинско значење за секоја авантура на отворено. Тие се направени од мешавина која останува лесна, но издржлива, без разлика на активноста. Овие машки панталони се издржливи и удобни и вклучуваат шест силни јамки за појас за совршено вклопување и крајна слобода на движење. Тие вклучуваат два предни и два задни џебови, плус затворен безбедносен џеб со патент за да ги одржат клучните најважни работи безбедни и подготвени. Колумбија ги нуди овие машки панталони во низа бои, должини и големини. Активно Вклопување. За да се осигурате дека големината што ќе ја изберете е точно, ве молиме погледнете ја нашата табела за големина и почитувајте ги следниве упатства за мерење : за да го пронајдете мерењето на половината, измерете околу вашата природна линија на половината. И за мерење на вашиот инсем, измерете од врвот на внатрешната нога до крајот на коленото.

За производот

Купувачите избираат и

Памук, Полиестер Затворање на копчето Quest Dishable & Comfort Material € Машките кошули за голф се изработени од висо�

100% памук Повлечете го затворањето 5,6унца, 100% памук Дизајнирано и печатено во американската машина што м�

87% полиестер, 13% еластан Cloudspun TechnologyFeels како памук Оваа ткаенина е специјално плетена за да биде ултра мек

100% плетено Повлечете го затворањето Супермека, ткаенина од памучна мешавина обезбедува целодневна удо�

100% полиестер Повлекување на затворање Машината за миење Мека плетена ткаенина испорачува цел ден удобн

92% Полиестер, 8% Спандекс Затворање на копчето Машинско Перење Брзо сушење и растеглива фантомска ткаени

Мрежестиот и синтетичкиот горен дел е флексибилен и дише Инјектираниот ѓон на единицата обезбедува улт

100% Полиестер Затворање на копчето Миење Раце Само ?`+Супериорен Квалитет На Машката Капа За Бобинки : Ови

100% рециклиран полиестер велур Затворање на патент Машинско миење Удобност и подвижност Еластични врза

65% Полиестер, 35% Памук Затворање на копчето Машинско Перење Дики ТемпКоефициент На интелигенција Ладење

100% најлон Затворање на влечење Засекогаш подобро : Пума постојано се залага да биде подобра отколку што

100% Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење ●Материјал●патент со Долги ракави поло мажите �

67% Полиестер, 28% Вискоза, 5% Спандекс Кука и бар затворање Машинско Перење 4насочно истегнување Едно копче

100% памук Повлечете го затворањето Машинско Перење 90 Деца Ова Е За Вас : Никелодеон ја врати деценијата ш�

Висококвалитетен накит од не'рѓосувачки челик Висока полска внатрешна површина Дизајн на хипоалергиче

90% полиестер, 10% спандекс Повлечете го затворањето Nike drifit технологијата ја оддалечува потта од вашата ко

100% Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА ханес лесните машки атлетс�

Машки опуштен директно Jeanан Направено во САД или увезена Gear Mr, ве молиме проверете ја нашата табела со г�

【Белешка】 Ние сме азиска големина Ве молиме, внимавајте внимателно на деталите за големината пред да к

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Asian големина, ве молиме изберете 1 г

95% Полиестер, 5% Спандекс Врвка за влечење,Еластична,затворање На Патент Совршена мазна мека брза сува тк

90% полиестер, 10% спандекс Повлечете го затворањето ✅ 【Удобно и заштита од сонце】 Свилен и дише ткаенина

95% полиестер, 5% спандекс Белешки за големина !!! : Ве молиме, проверете ја табелата со големина за да нарач�

100% најлон Ве молиме, изберете 23 големини, бидејќи оваа големина на плажа за пливање на плажа работи мала.

100% памук Затворање на бравата Миење Раце Само Увезен Затворање На Бравата Премиум Материјал 100% Памучен

Направени во САД или увезени Mizuno Enerzy (пена) : Нуди разноврсност во неговата примена, додека сè уште одржу�

Секој камен е поставен во стерилизиран хируршки челик Сите обетки ги надминуваат сите Барања На Фд / Е..

Волна + Вистинска Кожа Само Суво Чисто Класичната Универзитетска Јакна е Изработена во Волнено Тело со �

100% мешавина од памук Забележете дека оваа големина на палтото работи мала, можете да изберете големини..

Гума ѓон Измешајте гоматеријал горниот со трајни велур и кожни преклопувања и детали за дишените мрежи

100% Полиестер Затворање на копчето Машинско Перење КУЛ 18 : оваа колекција комбинира класичен Стил На Ага�

100% синтетички Машки лизгачки патики инспирирани Редовно вклопување; Изградба на лизгање со ленти...

машка тренерка бела Произведено во САД или Увезено Белешки За Големина!!! : Ве Молиме Изберете Ја Големин

Material : Cotton and Polyester, ◕‿◕【ABOUT SHIPPING】Expedited Shipping : 47 Days Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорака...

синтетички Материјал : Полиестер Топло и удобно : Машки лесен елек е исполнет со густо, висококвалитетно

100% полиестер Затворање на привремено Само миење на рацете Отпорен на ветер и вода Издржлива јака од сло�

100% синтетички Тежина : 10,4 мл / 295гр Наменето за неутрален до подпронатор Редизајнирана Crash Pad со три целос�

Среден : Биста 34,6in, ширина на рамото 15,7in, должина 25,5in, должина на ракавот 24in , Голема : Биста 36.2in, ширина на

95% Полиестер, 5% Спандекс Маици кошули за мажи големина работи мал, ако сакате лабава одговара или ако сте

Ткаенина : Полиестер Затворање на патент Машинско Перење Машинско перење или миење раце, не избелувајте

Горниот : Flyknit Balistic најлон за поддршка и дишење Инсол : силика гел табани со апсорпција на шок и проток на

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето Отпорен �

Scroll