Свеж
Вилит Машки Осипни Кошули ЗА Пливање UPF 50+ Кошули За Заштита Од Сонце ЗАШТИТЕН ФАКТОР СО Кратки Ракави БРЗА Сува Кошула На Плажа

Вилит Машки Осипни Кошули ЗА Пливање UPF 50+ Кошули За Заштита Од Сонце ЗАШТИТЕН ФАКТОР СО Кратки Ракави БРЗА Сува Кошула

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 82% Најлон, 18% Спандекс. Заклучи затворање. Машинско Перење. Брзо Сушење : лесната ткаенина што дише ја отстранува влагата од вашата кожа, за да биде удобна и свежа цел ден. Издржливост+ вградената отпорност на хлор од ткаенина ги штити кошулите за пливање од хлор. Ув Заштита : рејтингот на ткаенината UPF 50+ ја штити вашата кожа од штетнитеays/УВБ зраци, одржувајќи ве ладни додека сте на отворено на директна сончева светлина. Удобност без Плевене : рамни шевови за заклучување и без јака за ознаки го минимизираат триењето и нудат голема удобност. Машина за перење. Четиринасочната технологија за истегнување ја прави ткаенината полна со напнатост, пофлексибилна и поудобна. Раглан ракавите обезбедуваат целосен опсег на движење. Оваа Машка Кошула За Сонце Со Кратки Ракави Е лесна и опремена без да биде премногу тесна, што ја прави одлична за сурфање, риболов, едрење, пливање, пешачење и секакви активности на отворено.

За производот

Купувачите избираат и

65%памук и 35%полиестер Getе ги добиете оваа патека за костуми за мажи, зимски патеки за мажи за мажи, потта з

? ? [Карактеристики] Никогаш не излегува од стил Обични кошули со висока мекост и носење, редовно вклопув�

100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удобна Повод : Оваа облека со две парч�

100% полиестер Удобна ткаенина : Менс Хавајски кошула поставува пријателски за кожата, дише, лесна и мека

100% полиестер Машка гроздобер кошула со кратки ракави копче надолу кошули со кратки ракави хавајски пла�

Вратот на екипажот 80% памук и 20% спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете...

Увезени Овој модел работи голем, во споредба со претходните верзии Може да размислите да нарачате полов

100% полиестер Затворање на влечење Материјал за миење на машини Материјал за квалитет џемпери на нашите

Затворање на влечење Само миење на рацете Големината е големина на САД Ве молиме, проверете ги деталите

【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логистика за вас Направени во САД или увезени S = M

90% памук, 10% полиестер Нема затворање на затворање Истегнете ги манжетните со ребра и опуштено полите...

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

100% полиестер Повлечете го затворањето Јакни за мажи се спротивставуваат на абење и солза додека одржув�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал за миење Материјал : Нап�

60% Памук, 40% Полиестер Затворање на чипка КЛАСИЧЕН СТИЛдебелиот француски тери во Тешка Категорија плет�

Увезени Класичен капа пети оксфорд во мазна кожа горниот дел Наредени во текстил што ја отстранува влаг

Плетање и синтетичка кожа горните карактеристики на пратеници од директно рабшто претставуваат помалк

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Лесен, но сепак исклучително издрж

85% Памук / 15% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење УА бура технологија одбива вода без жртвување

66% памук, 34% полиестер Повлечете го затворањето Тенок вклопување Манжетни за ребра Еластична лента за по

100% полиестер Затворање на патент Стил на дизајн : Машки обични цврсти костуми со двојно патент џеб рагла

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ◕‿◕ 【За испорака】 Експедитиран�

100% полиестер Долг кардиган за затворање на мажи Кожна јакна мажи со аспиратор Обичен дизајн кошули со к�

49% Вискоза, 17% Најлон, 34% Полиестер Еластична Врвка За Влечење, затворање Со Врвка Машинско Перење ● Сет з

Материјал : Памук и полиестер, висококвалитетен материјал, ткаенината е дишење и влага Без намалување, н

100% полиестер Затворање на копчињата Дизајн : Лесен материјал со класична шема, затворање на копчето, кра

75% полиестер, 25% памук Направени во САД и увезени Посебен акцент : Проверете ја табелата со големина за да

100% Полиестер Затворање на копчето Машинско Перење ИЗРАБОТКА : Овие рамни предни панталони од Агар права

100% Најлон Затворање на патент Машинско Перење Надворешна обвивка од 100% најлонско тафта тело, ракави и Х�

100% памук Повлечете го затворањето Машинско Перење Лесна памучна ткаенина НеШоу Порастот се наоѓа под н�

Францускиот Тери има мазен надворешен слој и топол, мек внатрешен слој Материјал фитили пот и суши нави�

100% Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење Јакна од поларно руно, јака за држење, два долни џ

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

Scroll