Свеж
Адидас Унисекс - Возрасни Адипауер Кревање Тегови 3 Крос Тренер

Адидас Унисекс - Возрасни Адипауер Кревање Тегови 3 Крос Тренер

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

100% Синтетички Чевли за кревање тегови изградени за перформанси и сила, направени делумно со рециклирана содржина. ЗАКЛУЧЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Издржлив горен платно со кука-и-јамка вдлабнатина ремен ве заклучува. СИЛНА ОСНОВА : средна ѓон со Висока густина за поддршка при тешки товари. ЗАФАТЕН НАДВОРЕШЕН ЃОН : гумениот надворешен ѓон обезбедува извонреден стисок и елегантен изглед со низок профил што ги држи вашите стапала засадени на подлогата. НАПРАВЕНО СО РЕЦИКЛИРАНА СОДРЖИНА : Направено со серија рециклирани материјали, овој горен дел содржи најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за да помогнеме да се стави крај на пластичниот отпад. Крајната платформа за кревање тешки товари. Обезбедени со комбинација на ремени и врвки, овие чевли за кревање тегови адидас се направени со издржлив платнен горен дел кој цврсто ве заклучува. Подигнувањето на петицата од 20 мм и средниот ѓон со висока густина нудат поддршка при тешки товари. Зафатениот гумен надворешен ѓон го одржува вашиот став цврст.

За производот

Купувачите избираат и

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење ДИЗАЈН 2ВО1 : Надворешниот слој на овој машки тренинг шо�

Стил #6060 Повлечете го затворањето Вистински производ за перформанси Обезбеден квалитет Дизајниран со к

【Материјал】 мек и удобно памук и полиестер 【Прилики】 Одлично за домашна облека, секојдневно, обичен и

60% Памук, 40% Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење Вратот на екипажот Директно полите...

Гумен ѓон Заштитник На Прстите PGuard : Зголемена издржливост на прстите Засилување на прстите :...

46% Полиестер / , 42% Најлон / , 12% Спандекс Јога шорцеви за мажи со еластично затворање затворање Машинско Пе

Гума ѓон Овие чевли во боксот даваат агилна изведба и горниот дел од решетката за дишење, заедно со ѓон п

100% полиестер Машка гроздобер кошула со кратки ракави копче надолу кошули со кратки ракави хавајски пла�

93% полиестер, 3% природна гума од латекс, 2% спандекс, 2% најлон Предивото од влага ги држи нозете суви од по�

За испорака : Стандарден превоз 721 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

Направени во САД или увезени Свежата пена X ги користи нашите најнови достигнувања во податоците за диз�

Гума ѓон Дизајнирано со издржливост на ум, најдобро фитинг и најтрајно борење чевли на пазарот Издржлив

100% памук Повлечете го затворањето Миење Раце Само Материјал : Чист памук, Африканска восочна ткаенина е

100% полиестер Затворање на влечење Машки џемпери : Машки панталони за обука на Најк се градат за движење �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Тело : 84% полиестер, 16% еластан Повл�

ПердувестиОдговара колекција Дизајн за трчање или вежбање во теретана Два странични џебови и Еден џеб �

100% памук Повлечете го затворањето Машинско Перење Упатства за нега : Машинско Перење Удобна И класична,

Одликувајќи Се Со Сребрен Тон Бенд, Сребрен Тон Случај, Минерални Кристали Отпорни На Гребење Портокал �

Гума ѓон Оригинална кожа и дишење на решетката за дишење горниот дел Дизајнот на дното на брановидна ше�

Повлечете го затворањето Машинско Перење Изграден за обука, но доволно кул за носење надвор од тенискит

73% памук, 19% полиестер, 6% најлон, 2% еластан Нема затворање на затворање Удобни памучни чорапи : Беспрекорн

100% акрилик Една (1) играчка машина скејтборди Devавол мачка пристаниште црна гравче од играчки скејтборди

Датумот на делење е 710 работни дена Jockstrap, маж долна облека, џокерски ленти машки геј, џокери за мажи, ockок�

МЕШЕ МАТЕРИЈАЛ : 100% Полиестер / машина за миење Повлечете го затворањето Меките, здивот и дискофитвлажн�

55% памук, 45% полиестер Затворање на копчињата 55% памук, 45% полиестер со ослободување од дамка...

Материјал : Памук и полиестер ღ Стандарден превозоколу 718 дена за пристигнување Забрзана испорака (забр

Материјал : Висококвалитетна ткаенина помага во намалување на пилинг и намалување Внатрешното руно нуд

100% Најлон Затворање на патент 600д Најлонска Тврда Футрола За Очила Од Мида Обезбедува доволна заштита

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Мерино волна 65% / најлон 27% / полиест

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Менс дуксери хипстер, мастички дук

Scroll