Свеж
Чокореја за машки чикоруа патека за средно водоотпорно пешачење за пешачење

Чокореја за машки чикоруа патека за средно водоотпорно пешачење за пешачење

Достапност: Достапно.
DEN 1839.68

100% водоотпорна кожа Вратилото мери приближно 5 "од лак. Потпетици мери приближно 1". Отворање на подигање мери приближно 9,75 "наоколу. Премиум водоотпорна кожа на целото зрно кожа и мрежи. Ограничена гаранција. За целосни услови, ограничувања и упатства за тоа како да направите побарување за гаранција, посетете ја веб -страницата на Тимберленд. Среден водоотпорен пешачење со Ева Мидлоу оваа сандала Чокоруа од Тимберлен перничиња, облоги за влага, нема многу што оваа сандала не може да се справи со палета, ќе испорача неверојатна удобност, совпаѓана со оптимална влечење. Оваа сандала на Чокоруа од Тимберленд ќе се вклопи совршено во вашиот активен животен стил. Со својот подмачкан Нубак Горна и Пернизирани, облоги за влага, нема многу што оваа сандала не може да се справи-плус, ќе испорача неверојатна удобност, совпаѓана со оптимална влечење. Изврши (функција (а) {a.on ('a : Expander : toggle_description : toggle : колапс', функција (податоци) {прозорец. $ Експандер [$ експандер [ 0] .off Settop-100);});}); Тимберленд постави нови индустриски стандарди за занаетчиство, издржливост и заштита кога воведе автентичен, водоотпорен кожен чизми во 1973 година. Глобален лидер во дизајнот, инженерството и маркетингот на премиум обувки, Тимберленд ги цени потрошувачите кои негуваат на отворено и нивното време во ИТ. Тимберленд е лидер во индустријата во употреба на одржливи и рециклирани материјали во чевлите, како и за пакувањето на обувки. Компанијата „Тимберленд“ верува во корпоративна одговорност и поддржува бројни граѓански и социјални проекти во текот на целата година. Овие чизми за мажи значат бизнис на патеките, позајмуваат солиден естетски изглед на вашата улична облека и користете мембрани на Гор-Текс за да ги одржите нозете суви.

За производот

Купувачите избираат и

100% полиестер Направени во САД и увезени Посебен акцент : Проверете ја табелата со големина за да ја избе�

Мешавина од памук Повлечете го затворањето Само миење на рацете Мешавина од памук Повлечете го затвора�

90%полиестер, 10%спандекс Повлечете го затворањето ✎ Формирање : Не стил на компресија, одговара на Snug.Choose

Еластична, Полиестер,Мрежа, Најлон Полиестер поставата Врвка за влечење,Еластична,затворање Со Патент..

100% памук Повлечете го затворањето Машинско Перење Материјал : оваа машка маица е изработена од 100% памук,

50% памук, 50% полиестер Повлечете го затворањето Направено за удобност Нашата машка качулка е направена �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Затворање на копчето Машинско Пере�

100% Полиестер Затворање на вратоврската Машинско Перење Опуштена мека и удобна наметка со средна должин

95% памук / 3% полиестер / 2% спандекс Повлечете го затворањето Јакни за мажи се спротивставуваат на абење и

100% Мерино Волна Повлечете го затворањето Машинско Перење КВАЛИТЕТЕН ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИНА : 100% �

Најк Reax Cushioning во петицата ви дава одговорно возење Динамичкиот систем за лакирање обезбедува сигурно ч�

Увезени Adation Trax Outsole обезбедува исклучителна влечење во влажни и суви услови Посебна влечење со височин�

98% Памук, 2% Еластан Затворање на копчето Машинско Перење Копче надолу јака Манжетни со копчиња Логото на

Увезени Петицата мери приближно 1 сантиметар Модерен Занает : чист судски стил на патики во платнени гор

100% памук Повлечете го затворањето Машината за миење на машината Класична маица со лузни оваа маица за в

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето Машинско

?Карактеристики : овој дуксер со качулка со пуловер има долги ракави, трендовски графички стилски стил, �

55%памук 45%полиестер микро влакна што може да дише и мека на кожата Повлечете го затворањето Врските за м�

88% Полиестер, 12% Еластан Машинско Перење Адидас логото над задниот десен џеб УПФ 50+ за заштита Од Сонце Сп

80% полиестер, 20% памук Големината работи мала Нарачајте големина нагоре Затворање на влечење Перење мак�

100% полиестер Затворање на копчето надолу Машина за миење Ткаенина : мека, удобна и пријателска со кожата

100% Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење ОМНИСЕНКА : Бидете безбедни и заштитени ОмниСенк

96% памук, 4% спандекс Затворање на копчињата Држете : дизајниран да ја фати влагата подалеку од телото за �

100% памук Предвремено затворање Миење Раце Само Материјал : 100% памучна твила Карактеристика : преден раб,

86% полиестер, 14% еластан Затворање на копчињата Омнисенка : Бидете безбедни и заштитени Омнисенка блокир

75% Полиестер, 25% Памук Произведено ВО САД и Увезено Посебен Акцент : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Го

65% Памук / 35% Мешавина Од Памук Затворање на копчето Машинско Перење РАЗНОВРСНАова поло со кратки ракави

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

100% Велур Вратило мери околу средината на теле од лак Мерки за отворање на подигање приближно 12" наоколу �

100% полиестер Ве молиме, изберете 23 големини, бидејќи оваа големина на плажа за пливање на плажа работи м�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

100% памук Повлечете го затворањето Freshiq Напредна технологија за заштита на мирис ги напаѓа бактериите шт

100% полиестер Повлечете го затворањето Атлетско вклопување 4насочно истегнување Систем за управување с�

ПРЕМИУМ ТКАЕНИНИпамук / полиестер мешавина руно Затворање на патент Машинско Перење Лесни Дуксери За М�

94% најлон / 6% спандекс Затворање на патент Мека брендирана еластична џакард на внатрешната лента за поло

МАТЕРИЈАЛ : Еластична и лесна ткаенина за мешање со ткаенина што ја отстранува влагата и ја отстранува в

Увезени Затворање на патент Висококвалитетна Кожа Од Говедска Кожа Боја : Црна Поместена Панталона Мот�

100% полиестер Затворање на патент Мажи кои трчаат шорцеви мажи џогирање шорцеви џогер шорцеви шорцеви к�

100% памук Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Машинско миење топло, внатре надвор, со с

100% волна Повлечете го затворањето Машинско миење ладен нежен циклус Измијте со слични бои Материјал : [т

Шорцеви За борење : Основната серија НА Фуџи бџџ и шорцевите за табла во стилот на борба се едни од најтр�

Како професионален производител на производи со врвен квалитет на јаглеродни влакна, ние прифаќаме сам

синтетички и гумени Стил# : CN6916001 Изградбата на автоклав го спојува надворешниот ѓон до средниот ѓон за р

Scroll