Свеж
Гвинеја свинче куќа кревет кревет, пештера од паунче, пештера за зајак, верверица чинчила хрчак еж гнездо кафез

Гвинеја свинче куќа кревет кревет, пештера од паунче, пештера за зајак, верверица чинчила хрчак еж гнездо кафез

Достапност: Достапно.
DEN 463.84

Висококвалитетен материјал - Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатното руно внатрешно е удобно за допирање; Поддршка на одборот на ПП од обете страни, многу цврста и нема да пропадне на себе, осигурувајќи дека вашето мало милениче има скривање да се опуштите Совршено за мали животни - Нашиот кревет за скривалиште за заморчиња има 10,2 '' должина x 12 'ширина x 8,5' '' Висина, идеална за заморчиња, хрчак, стаорец, ферет, чинчила, еж, џуџе зајак и други мали животни. Симпатична дизајн-уникатен дизајн како шатор, форма на двојно отворање може лесно да се внесе, формата на триаголникот е стабилна и цврста. Надворешното руно е отпечатено со прекрасни обрасци, создавајќи уникатни живеалишта на гнездо за вашиот пријател за домашно милениче и донесување место за припишување во затворено за вашето домашно милениче да игра, да се крие, да спие и да се одмори. Удобно скривалиште - Оваа голема кафеза за заморчиња може да се користи како кревети за спиење, да ги натера да се чувствуваат безбедно и топло во оваа пештера; Дизајнот со двојно отворање ја задржува дишењето на зајачката куќа и ги натера вашите миленици да се чувствуваат пријатно во скривалиштето на хрчакот, идеално за пролет, лето, есен и зима. Машината за перење - овие кревети за миленичиња шатори се лесни за чистење, миење на рацете и машини за миење. Можете да го ставите целиот кревет за заморчиња во машината и ќе ја задржи формата по миењето. Дизајнот со преклопување ја намалува употребата на просторот кога не е во употреба. Висококвалитетен материјал - Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатното руно внатрешно е удобно за допирање; Поддршка на одборот на ПП од обете страни, многу цврста и нема да пропадне на себе, осигурувајќи дека вашето мало милениче има скривање да се опуштите. Совршено за мали животни - Нашиот кревет за скривалиште за заморчиња има 10,2 '' должина x 12 'ширина x 8,5' '' Висина, идеална за заморчиња, хрчак, стаорец, ферет, чинчила, еж, џуџе зајак и други мали животни. Симпатична дизајн-уникатен дизајн како шатор, форма на двојно отворање може лесно да се внесе, формата на триаголникот е стабилна и цврста. Надворешното руно е отпечатено со прекрасни обрасци, создавајќи уникатни живеалишта на гнездо за вашиот пријател за домашно милениче и донесување место за припишување во затворено за вашето домашно милениче да игра, да се крие, да спие и да се одмори. Удобно скривалиште - Оваа голема кафеза за заморчиња може да се користи како кревети за спиење, да ги натера да се чувствуваат безбедно и топло во оваа пештера; Дизајнот со двојно отворање ја задржува дишењето на зајачката куќа и ги натера вашите миленици да се чувствуваат пријатно во скривалиштето на хрчакот, идеално за пролет, лето, есен и зима.

За производот

Купувачите избираат и

Одлична големина : 8 Пријатната куќа одговара за хрчак, заморчиња, еж, џуџести зајаци, верверица, ферет и �

Поништување Платформата за премија за квалитет хрчак е изработена од природно дрво, кое е мазно и безбе�

Одлична големина : 8 Пријатната куќа одговара за хрчак, заморчиња, еж, џуџести зајаци, верверица, ферет и �

Надграден Практичен Дизајн : 1) Надградената задна кука е нов начин за безбедно прицврстување на дното н�

Постои претходно конфигурирана модуларна банка за кафез на одгледувачницата за да одговара на кој било

Мекото топло зимско руно со кадифен ткаенина со висока руно обезбедува удобна топла колиба за хрчак дре

Добро изработка : Мало кревет за спиење на животни е ткаен рачно, меко и дише и може да се користи цела се�

Карактеристики : комплетот играчки за џвакање може да му даде на вашиот мал глодар одлична можност за иг

【Големина Големи】 : Grath на вратот / 7,898 ”; градите на градите / 11.7”; должина на задниот дел / 6,4 ”, должина �

Направено од висококвалитетна Канингамија со водоотпорен битуменски покрив со два влеза за околина со�

Дизајн на форма : Дизајнот на куќата на хрчак се заснова на принципот на триаголник, цврста тродимензион

Добра дишење : Чувајте ги миленичињата ладни и удобни Погодно складирање : Производот е мал и лесен...

Добра дишење : Чувајте ги миленичињата ладни и удобни Погодно складирање : Производот е мал и лесен...

Големина : Тоа е со големина 12 "x 10,2" x 8,5 " обезбедување доволно место за трчање и криење на мали животни Ма

Одлична големина : 8 Пријатната куќа одговара за хрчак, заморчиња, еж, џуџести зајаци, верверица, ферет и �

Носач На Џуџести Хрчаци : куќиштето за извршување миленичиња е изработено од материјал од висока класа,

2 пакувања на хигинс сончање гурмански мешавина храна за зајаци, по 3 килограми Заштитените пробиотици д

Материјал : Направен од висококвалитетен дрвен материјал, еколошки, нетоксичен и безбеден за вашето до

【Дополнителен голем простор】 Подарете му на вашиот крзнен пријател дар на удобност и безбедност со hiima

8 играчки за пакувања со хрчак : лушпа од пченка од пченка со двојно слој, играчка со хрчак со пентаграм, г

Комплет Играчки за миленичиња : има 24 пакувања топчиња за џвакање зајаци во 4 стилови во пакувањето, вклу

Зајак Кафез Зајак Играчки Зајаче Кафез Зајаче Зајаче Играчки Зајаче Темперамент Поводник Олово Зајако�

Празникот на телото и поводникот поставен за мали миленичиња како што се ферети, заморчиња, зајаци Врат�

Лесен За Употреба : фидер за сено од заморчиња може да се закачи на кој било кафез / јаже, само повлечете 2

Облеката и ременот се прилагодливи и лесни за носење Прилагодете ја големината на поводник на зајакот н

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

Мала играчка од чинчила : хрчак со миленичиња, заморчиња, зајак и други мали крзнени животни Играчки за џ

Симпатична спортски дизајн темперамент јакна за одење пешачење лов, со рефлектирачки лента околу гради

Големина : Тоа е со големина 12 "x 10,2" x 8,5 " обезбедување доволно место за трчање и криење на мали животни Ма

[Кутија За Отпадоци Со голема Големина] нашата кутија за отпадоци со голема големина од 22х13х4, 5 инчи е со�

Совршен за заморчиња, Хрчаци, стаорци и гербили Изработено од издржливо најлонско платно со врвни патен

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

Големина : Тоа е со големина 12 "x 10,2" x 8,5 " обезбедување доволно место за трчање и криење на мали животни Ма

Тивок дизајн, без бучава, може да им помогне на миленичињата да вежбаат и да играат ефикасно и подобро Об

ДИЗАЈН НА ВИСЕЧКА ТОРБИЧКА : торбичката за гушкање со шеќерна едрилица може лесно да се закачи во кафезо

Направено од платно, оваа миленичиња хамак е дише, удобен, компактен, лесен и лесен за носење, обезбедува

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

Кадифен Плишан материјал : мека и удобна, силна топлина, нема штета на кожата на миленичиња, да им обезбе�

Scroll