Свеж
Гвинеја свинче куќа кревет кревет, летен фламинго сидро прстен срцев образец зајак пештера, верверица чинчила хрчак гнездо кафез

Гвинеја свинче куќа кревет кревет, летен фламинго сидро прстен срцев образец зајак пештера, верверица чинчила

Достапност: Достапно.
DEN 463.84

Висококвалитетен материјал - Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатното руно внатрешно е удобно за допирање; Поддршка на одборот на ПП од обете страни, многу цврста и нема да пропадне на себе, осигурувајќи дека вашето мало милениче има скривање да се опуштите Совршено за мали животни - Нашиот кревет за скривалиште за заморчиња има 10,2 '' должина x 12 'ширина x 8,5' '' Висина, идеална за заморчиња, хрчак, стаорец, ферет, чинчила, еж, џуџе зајак и други мали животни. Симпатична дизајн-уникатен дизајн како шатор, форма на двојно отворање може лесно да се внесе, формата на триаголникот е стабилна и цврста. Надворешното руно е отпечатено со прекрасни обрасци, создавајќи уникатни живеалишта на гнездо за вашиот пријател за домашно милениче и донесување место за припишување во затворено за вашето домашно милениче да игра, да се крие, да спие и да се одмори. Удобно скривалиште - Оваа голема кафеза за заморчиња може да се користи како кревети за спиење, да ги натера да се чувствуваат безбедно и топло во оваа пештера; Дизајнот со двојно отворање ја задржува дишењето на зајачката куќа и ги натера вашите миленици да се чувствуваат пријатно во скривалиштето на хрчакот, идеално за пролет, лето, есен и зима. Машината за перење - овие кревети за миленичиња шатори се лесни за чистење, миење на рацете и машини за миење. Можете да го ставите целиот кревет за заморчиња во машината и ќе ја задржи формата по миењето. Дизајнот со преклопување ја намалува употребата на просторот кога не е во употреба. Висококвалитетен материјал - Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатното руно внатрешно е удобно за допирање; Поддршка на одборот на ПП од обете страни, многу цврста и нема да пропадне на себе, осигурувајќи дека вашето мало милениче има скривање да се опуштите. Совршено за мали животни - Нашиот кревет за скривалиште за заморчиња има 10,2 '' должина x 12 'ширина x 8,5' '' Висина, идеална за заморчиња, хрчак, стаорец, ферет, чинчила, еж, џуџе зајак и други мали животни. Симпатична дизајн-уникатен дизајн како шатор, форма на двојно отворање може лесно да се внесе, формата на триаголникот е стабилна и цврста. Надворешното руно е отпечатено со прекрасни обрасци, создавајќи уникатни живеалишта на гнездо за вашиот пријател за домашно милениче и донесување место за припишување во затворено за вашето домашно милениче да игра, да се крие, да спие и да се одмори. Удобно скривалиште - Оваа голема кафеза за заморчиња може да се користи како кревети за спиење, да ги натера да се чувствуваат безбедно и топло во оваа пештера; Дизајнот со двојно отворање ја задржува дишењето на зајачката куќа и ги натера вашите миленици да се чувствуваат пријатно во скривалиштето на хрчакот, идеално за пролет, лето, есен и зима.

За производот

Купувачите избираат и

Дизајн на форма : Дизајнот на куќата на хрчак се заснова на принципот на триаголник, цврста тродимензион

Хрчак Превозник Хрчак Патување Кафез Мал Хрчак Кафез Хрчак Превозникот За Патување Мали Животни Патува

Одлична големина : 8 Пријатната куќа одговара за хрчак, заморчиња, еж, џуџести зајаци, верверица, ферет и �

Quessize : 9, 83x4, 72x5, 9 инчи; Б : 11, 79x7, 07 инчи, дијаметар На Дупка : 3,14 инчи; В : 9, 43x5, 9 инчи материјал е направен од п�

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

Мекото топло зимско руно со кадифен ткаенина со висока руно обезбедува удобна топла колиба за хрчак дре

◀ Поправувачки лагер за кафез на зајаци : Работ на тоалетот може да се повлече за да помогне во поправањ�

Материјал : Направено од меко руно (внатрешна перница), полипропиленска плоча, кадифен завеси, нашиот ск�

Мала Торбичка За Врзување Миленичиња и Носач За Прашка за вашите најмали животни удобно се вклопува око

Висококвалитетен Нерѓосувачки Челик Безбедна Машина За Миење Садови Одлично за Храна и Вода Точка паке

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

Тунели и цевки во форма на 3 пат y Нашиот тунел за зајаче е со 3 пространи тунели Споредувајќи се со едине�

2 големини за избор елек за одење миленичиња ви нуди 2 различни големини за избор; S : врат : 1417cm / 57in, гради�

Можете лесно да ја соберете кадата за вашиот хрчак, и ќе ви биде погодно и лесно да ја исчистите Погодно �

Тоа му обезбедува на вашето мало милениче хрчак убаво и смешно место за вежбање и играње играчка Погоде�

ОСНОВНИ СОСТОЈКИ ЗА ЗДРАВ, АКТИВЕН ЖИВОТЕН СТИЛ : Направено Со Високо Влакно Лак Тимоти Сено за поддршка

Целосно транспарентен : Малиот кафез за патување со хрчак е изработен од висококвалитетен ПП, дозволува

Пренослива лесна и висококвалитетна алуминиумска рамка за да обезбеди максимална и оптимална удобност

Висок Квалитет : поводникот За зајаче е изработен од најлонски материјал, мек и дише, нема да предизвика

На сликата е прикажана препорачаната форма Можете исто така да ја користите вашата имагинација за да со

Сериите за животни од 1 парчиња се класични модели, двострана употреба, лесна за чистење Супер мека крат�

? Уникатен дизајн на форма на уво со хрчак, погоден за уредување и украсување на кафези Часокот на хрчако

Изработени од тврд материјал Прилагодлив на вратот и градите, Удобен за носење Одличен материјал, напра

1 Ве молиме, дозволете грешка од 13 см поради рачно мерење Pls проверете дали не ви пречи пред да купите.Се н

Дизајн на форма : Дизајнот на куќата на хрчак се заснова на принципот на триаголник, цврста тродимензион

Големина : 20x 6,5 см / 7,9 2,6 инчи : Бојата е случајна Висококвалитетен сунѓер, топол и удобен, добра пропустли

? ? 【Нема пластична лента за протекување】 продлабочената фиока за протекување никогаш нема да протекув

Материјал : Направено од квалитет и Издржлив и силен Совршена големина : Големината : 11.8x6,1 инчи, погоден �

●Почисто Сено, Поздраво Милениче Фидер За сено помага да се одржува сеното суво и чисто, со што вашето д�

Material Материјал за заштита на животната средина】 Зајакот Хат, кој е погоден за употреба на отворено, е из

Кожен Ремен За Градите : ременот за градите на елекот за поводник на хрчакот е изработен од еластична ве�

Шишето со хрчак дизајнирано со врвна топка за ролна, вашиот хрчак може да пие среќен и лесно Застанете С�

Материјал : Направен од висококвалитетен дрвен материјал, еколошки, нетоксичен и безбеден за вашето до

Хрчак златна свилена мечка Верверица, кој работи, антилизгање антизалак, лесен за чистење Погоден е за с

Играчка за вежбање со хрчак со миленичиња : Материјалот од дрво е издржлив и безбеден за вашето домашно �

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

[Мора за сопственици на миленичиња] Сите ние ги обожаваме нашите миленици, но тие можат да создадат мири�

Scroll